Kurs na licencję doradcy inwestycyjnego (forma online lub stacjonarna)

Home Courses

Kurs na licencję doradcy inwestycyjnego (forma online lub stacjonarna)

Licencja Doradcy Inwestycyjnego to najbardziej pożądana kwalifikacja na polskim rynku kapitałowym.

Chcesz zostać licencjonowanym Doradcą Inwestycyjnym i zwiększyć swoją szansę w karierze na rynku finansowym? Dzięki szkoleniu organizowanemu przez ZMID bez problemu zdobędziesz swoją licencję! Pomogliśmy w jej zdobyciu już prawie 230 obecnym Doradcom Inwestycyjnym. Nasze zajęcia to najwyższa zdawalność, najlepsi wykładowcy, ponad 30 lat doświadczenia, oraz późniejsza pomoc w znalezieniu nowej pracy! Tutaj sprawdzisz aktualne projekty rekrutacyjne prowadzone przez ZMID.

Licencja Doradcy Inwestycyjnego to najbardziej prestiżowa kwalifikacja na polskim rynku kapitałowym. Kurs Doradcy Inwestycyjnego jaki przygotowaliśmy w ZMID kompleksowo przygotowuje do wszystkich trzech etapów tego trudnego egzaminu. Zajęcia stacjonarne trwają aż 60 godzin zegarowych i prowadzone są jedynie przez licencjonowanych Doradców Inwestycyjnych z bogatą praktyką rynkową. Ponadto dodatkowe nagrania wideo trwają ponad 39 godzin zegarowych. Dzięki nim oprócz świetnego przygotowania do egzaminu poznasz szereg praktycznych wskazówek rynkowych, które od razu po kursie możesz wykorzystać w swojej karierze zawodowej.

Jak realizowany jest Kurs Doradcy Inwestycyjnego w ZMID?

Pełny kurs dzieli się na dwie części. Część pierwsza to przygotowanie do pierwszego etapu egzaminu na Doradcę. Część druga to przygotowanie od razu do drugiego i trzeciego etapu egzaminu.

W przypadku części pierwszej, tj. przygotowania do pierwszego etapu egzaminu możesz wybrać zajęcia w formie stacjonarnej lub w formie online. Uwaga! Cena jaką widzisz przy zapisach to cena zajęć w formule online. Zajęcia w formule stacjonarnej wymagają dopłaty w wysokości 500 zł brutto! Co ważne – zajęcia w formie online odbywają się w tych samych terminach, co zajęcia stacjonarne. Uczestniczysz wtedy w dokładnie tym samym kursie na żywo. Po prostu możesz to robić z domowego komputera. Więcej o formie realizacji kursu w postaci online znajdziesz w sekcji “Jak realizowany jest kurs doradcy online?"

W przypadku drugiej części kursu, tj. przygotowania do drugiego i trzeciego etapu egzaminu, zajęcia realizowane są w formie kompletu nagrań VOD z zajęć warsztatów, na których wykładowcy przygotują Cię do rozwiązywania poszczególnych zadań. Dzięki temu możesz przygotować się do tych etapów egzaminu w dogodnym dla siebie momencie. To duża wygoda, ponieważ kolejne etapy egzaminu odbywają się w kilka miesięcy po egzaminie na pierwszy etap. Nagrania te są dla ciebie dostępne 12 miesięcy od daty opłaty za cały kurs. Warto wiedzieć, że zajęcia – warsztaty VOD to pełnowymiarowe zajęcia podczas, których wykładowcy rozwiązują najnowsze oraz najczęściej pojawiające się zadania z egzaminów.

Istnieje również możliwość realizacji materiału z kursu w całości w formie nagrań wideo (również w przypadku pierwszego etapu). W przypadku realizacji kursu w całości za pomocą nagrań wideo – zapoznaj się z opisem na osobnej stronie: Kurs Doradcy Inwestycyjnego w formie wideo.

Co otrzymujesz zapisując się na kurs Doradcy Inwestycyjnego?

Zapisując się na kurs Doradcy Inwestycyjnego w ZMID otrzymujesz od nas:

 • Komplet materiałów ze wszystkich istotnych działów egzaminu
 • Tablice wzorów, tablice matematyczne, sugerowaną literaturę
 • Egzaminy realizowane przez KNF z ostatnich 17 lat
 • Skrypt omawiający zagadnienia z najważniejszych aktów prawnych
 • Statystykę pytań egzaminacyjnych
 • Komplet aktualizowanych każdego miesiąca wszystkich aktów prawnych w formie elektronicznej.
 • W przypadku pierwszej części kursu – najlepszej jakości zajęcia prowadzone przez wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach, które spotkasz na egzaminie:
  • Statystyka
  • Matematyka finansowa
  • Instrumenty dłużne
  • Wycena akcji
  • Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa
  • Analiza i wycena instrumentów pochodnych
  • Zarządzanie portfelem
 • W przypadku drugiej części kursu – najlepszej jakości nagrania VOD przygotowane przez naszych wykładowców z zakresu takich zagadnień jak:
  • Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i wycena akcji
  • Analiza i wycena instrumentów pochodnych
  • Matematyka finansowa i instrumenty dłużne
  • Analiza portfelowa
  • MSR i rachunkowość finansowa

Dodatkowo zyskujesz:

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie na Doradcę Inwestycyjnego?

Kurs przeznaczony jest dla każdego kto chciałby ubiegać się o licencję Doradcy Inwestycyjnego. Egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego zdawany jest średnio przez około 10% osób. Średnia zdawalność wszystkich naszych kursantów, którzy zdecydowali się podejść do egzaminu to prawie 76%. Uczestnictwo w kursie bardzo zwiększa więc Twoje szanse na sukces! Licencja doradcy inwestycyjnego to dzisiaj niezwykle cenne aktywo dla każdego kto chciałby pracować w Domu Maklerskim, Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych, Banku, czy w firmach doradczych. To również bardzo wartościowa informacja dla klientów wszystkich doradców finansowych świadcząca o wysokim poziomie świadczonych usług i kompetencjach.

Harmonogram kursu na Doradcę Inwestycyjnego

02 września 2022
19:00 - 19:30
Szkolenie z obsługi platformy szkoleniowej
(zajęcia realizowane online dla wszystkich)
03 września 2022
09:00 - 17:00
Statystyka
04 września 2022
09:00 - 15:00
Analiza portfelowa i zarządzanie portfelem
10 września 2022
09:00 - 17:00
Matematyka finansowa i obligacje cz. 1
11 września 2022
09:00 - 17:00
Matematyka finansowa i obligacje cz. 2
(zadania egzaminacyjne)
17/18 września 2022 Weekend bez zajęć
24/25 września 2022 Weekend bez zajęć
01 października 2022
10:00 - 18:00
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i wycena firm cz. 1
02 października 2022
09:00 - 15:00
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i wycena firm cz. 2
(zadania egzaminacyjne)
08 października 2022
09:00 - 17:00
Wycena instrumentów pochodnych cz. 1
09 października 2022
09:00 - 15:00
Analiza i wycena instrumentów pochodnych i alternatywnych cz. 2
(zadania egzaminacyjne)
6 listopada 2022
10:30 - 13:30
Konsultacje online - MSR i Rachunkowość oraz Analiza portfelowa i zarządzanie portfelem

Jak wygląda egzamin na Doradcę Inwestycyjnego?

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda egzamin na licencję Doradcy Inwestycyjnego i jak go zdać, koniecznie odwiedź naszą stronę z opisem całego egzaminu i niezbędnymi wskazówkami oraz zobacz poniższe nagranie!

Jak wygląda Kurs Doradcy Inwestycyjnego realizowany online?

Przede wszystkim pamiętaj, że w przypadku kursu realizowanego w formule online mówimy tu tylko o części pierwszej, tj. przygotowaniach do części pierwszej egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego.

Zapisując się na zajęcia możesz zdecydować się na realizację tej części kursu w formule online. Wybierając taką formę uczestnictwa możesz uczestniczyć w zajęciach podczas wszystkich zjazdów przez Internet. Kurs Doradcy Inwestycyjnego online nie wymaga obecności na miejscu i umożliwia efektywną, zdalną naukę.

Uczestnik wybierający formę online również otrzymuje opisywany wcześniej komplet materiałów oraz specjalny link do platformy na której będzie realizowana transmisja szkolenia.

Kurs Doradcy Inwestycyjnego online odbywa się w tych samych terminach, co kurs stacjonarny, a uczestnicy kursu online są pełnoprawnymi uczestnikami kursu przygotowującego do egzaminu na doradcę.

Podczas Kursu Doradcy Inwestycyjnego online będziesz mógł być obecny na zajęciach zdalnie. Widząc prowadzącego, słysząc jego tłumaczenie i notatki na tablicy, a także zadając pytania będziesz szybko zdobywał wiedzę niezbędną do zdania egzaminu.

Poniżej możesz obejrzeć czego spodziewać się po Kursie Doradcy Inwestycyjnego Online.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Czy cena za kurs rośnie w czasie?

Tak, zawsze nagradzamy tych, którzy zaufali nam wcześniej. Oznacza to, że najlepsza cena do uzyskania w danej edycji kursu jest dziś. Później może być tylko drożej więc nie ma co czekać!

2. Czy aby uzyskać licencję Doradcy Inwestycyjnego potrzebuję doświadczenia rynkowego lub wykształcenia kierunkowego?

Nie. Do uzyskania licencji Doradcy Inwestycyjnego potrzebujesz zdać egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Do uzyskania licencji nie musisz mieć żadnych dedykowanych studiów ani spełniać innych warunków. Wystarczy być pełnoletnim oraz zdać egzamin. Jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej o tym, czy po swoich studiach poradzisz sobie na kursie – zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

3. Czy licencja Doradcy Inwestycyjnego wygasa z czasem lub wymaga odnowienia?

Nie. Raz uzyskana licencja doradcy inwestycyjnego zostaje na całe życie. Nie wygasa oraz nie trzeba jej odświeżać. Może zostać wyłącznie odebrana przez KNF jeśli dopuścisz się przestępstw gospodarczych 🙂 Jeśli jednak chcesz wiedzieć czy w Twojej pracy i planach kariery będzie ona przydatna – zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

4. Jestem całkiem zielony, czy potrzebuję jakiejś wiedzy, aby przystąpić do kursu?

Kurs jest ułożony kompleksowo od podstaw. Nie potrzebujesz żadnej początkowej wiedzy żeby do niego przystąpić. Jeśli masz jednak wątpliwości czy sobie poradzisz zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

5. Czy uczestnictwo w kursie online jest takie samo jak w kursie stacjonarnym?

Tak! Zarówno kursanci uczestniczący w zajęciach online jak i stacjonarnie widzą i słyszą dokładnie to samo.

6. Kiedy po rejestracji otrzymam materiały do kursu?

Materiały do nauki otrzymasz już w 24 godziny po zaksięgowaniu swojej wpłaty! Wszystkie materiały na kurs, poza wysyłanym pocztą pakietem powitalnym, są w formie elektronicznej i będziesz mógł je pobrać ze swojego konta przez 12 miesięcy.

7. Interesuje mnie tylko jeden z działów kursu – czy muszę kupić całość czy mogę zapisać się na wybrany segment?

Możesz zapisać się na wybrany blok tematyczny, a nawet na wybrany jeden dzień zajęć. Jeśli zastanawiasz się, czy to opcja dobra dla Ciebie zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

8. Czy zapisując się na kurs w formie stacjonarnej lub online mogę później zmienić formę uczestnictwa?

Uczestnik kursu w formie stacjonarnej również otrzymuje linki do transmisji online, więc jeżeli w dowolnym zjeździe nie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych masz możliwość uczestnictwa online. Zamiana formy z online na stacjonarną wymaga dopłaty zgodnie z cennikiem i zależy od dostępności sali wykładowej.

9. Czy zapisując się na kurs stacjonarnie lub online mogę również otrzymać dostęp do nagrań wideo Kursu Doradcy VOD?

Oczywiście, wystarczy że wybierzesz tą opcję w formularzy rejestracyjny. Koszt uzyskania dostępu do kursu doradcy inwestycyjnego w formie nagrań wideo o wartości 4200 zł, w sytuacji gdy zapisujesz się już na kurs stacjonarny lub online to dodatkowo jedynie 500 zł 🙂 Zdecydowanie polecamy!

10. Dlaczego kurs w formie stacjonarnej jest droższy?

Kurs w formie stacjonarnej jest droższy, ponieważ wymaga każdorazowego przystosowania sali do wymogów sanitarnych. W związku z tym polecamy uczestnictwo w kursie w formule online.

11. Czy opłacając kurs otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście. Wszystkie opłaty za kurs są kwotami brutto, a stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeżeli podczas rejestracji wybierzesz opcję, że chcesz otrzymać fakturę i podasz NIP to po płatności wystawimy FV na tę firmę. W przypadku braku NIPu po otrzymaniu płatności wystawimy FV na kursanta.

12. Co to znaczy, że kursant otrzymuje rok członkostwa w ZMID?

Jako Stowarzyszenie tworzymy rynkową społeczność. Chcąc do niej przynależeć należy opłacać składki członkowskie (240 zł rocznie). Ponieważ jesteś naszym kursantem otrzymujesz od nas w prezencie pierwszy rok członkostwa w naszej organizacji za darmo. Później sam zdecydujesz, czy chcesz z nami zostać :). Wybrane korzyści z członkostwa możesz znaleźć na osobnej stronie klikając tutaj.

13. Jeśli uczestniczę w kursie stacjonarnym to czy muszę mieć komputer?

Jeżeli uczestniczysz w kursie w formie stacjonarnej i wydrukowałeś swoje materiały na zajęcia to komputer nie jest potrzebny. Jeżeli nie chcesz drukować materiałów wtedy komputer na zajęciach stacjonarnych przyda się aby móc przeglądać prezentacje i skrypty rozwiązywanych na zajęciach zadań.

14. Czy na zajęcia w formie stacjonarnej lub online trzeba mieć wydrukowane materiały ?

Na każdy zjazd przygotowana jest osobna prezentacja i zadania egzaminacyjne. Zarówno w formie stacjonarnej jak i online możesz podczas zajęć korzystać z nich w formie elektronicznej, którą otrzymasz od nas po zapisie na kurs. Wiele osób jednak lepiej przyswaja wiedzę gdy materiały z tłumaczonymi zagadnieniami mają wydrukowane i mogą na nich notować.

15. Jak mogę przygotować się do kursu doradcy inwestycyjnego, aby jak najwięcej z niego wynieść ?

Aby jak najwięcej skorzystać z zajęć podczas kursu przede wszystkim bądź aktywny na zajęciach, czyli rozwiązuj zadania razem z trenerem, pytaj o niezrozumiałe kwestie i staraj się utrzymać uwagę przez całe zajęcia. Będzie to łatwiejsze jeżeli na zajęciach będziesz wyspany i wypoczęty. Jeżeli masz dostęp do kursu Doradcy Inwestycyjnego VOD najlepiej tydzień przed zajęciami obejrzyj początek zajęć z tego zakresu. Jeżeli po 1h video tematyka jest dla Ciebie zrozumiała to na zajęciach będziesz mógł skupić się na szybkich sposobach rozwiązywania zadań. Jeżeli jednak po 1h nagrania widzisz, że jest tematyka jest dla Ciebie trudna warto zobaczyć cały materiał na VOD przed odbyciem się zajęć. Dzięki temu będziesz mógł dopytać trenera o wszystkie trudniejsze tematy.

Masz dodatkowe pytania?

  Nasi trenerzy

  Wojciech Juroszek

  Strategie Inwestycyjne

  Posiada licencję maklera papierów wartościowych nr 2306 oraz doradcy inwestycyjnego nr 325. Posiadacz tytułu CIIA. Z rynkiem kapitałowym związany od 2010. W latach 2010-2020 zarządzał funduszami akcji i funduszami mieszanymi w AgioFunds TFI S.A. Od 2020 r. pełni funkcję Portfolio Managera w Citi Handlowym, gdzie współpracuje z klientami zamożnymi przy tworzeniu portfeli inwestycyjnych. Absolwent Uniwersytetu […]

  Dawid Stolarek

  Wycena instrumentów udziałowych i finanse przedsiębiorstw

  Doświadczony wykładowca i licencjonowany doradca inwestycyjny nr 473. Od ponad 10 lat konsultant w obszarze związanym z realizacją projektów z zakresu finansów korporacyjnych. Biegły sądowy z wyceny aktywów. Pracował ponad 2 lata w domu maklerskim w charakterze zarządzającego dłużnymi i udziałowymi portfelami inwestycyjnymi.

  Magdalena Świątek

  Rachunkowość

  Posiada uprawienia biegłego rewidenta i jest w trakcie uzyskiwania uprawnień ACCA. Szerokie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zdobywała od 2008 roku w KPMG w dziale audytu ogólnego, oraz w dziale doradztwa rachunkowego. Następnie objęła stanowisko Dyrektor w FL Accounting. Od 2017 jest Dyrektorem Finansowym w ALSO Polska. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

  Maciej Pietraszkiewicz

  Analiza instrumentów dłużnych oraz matematyka finansowa

  Pasjonat rynków kapitałowych i ekonomii behawioralnej, dyrektor Biura Doradztwa Inwestycyjnego i Funduszy w Banku Handlowym. Współzałożyciel think thanku zajmującego się tematyka zarządzania majątkiem (investhink.org). Licencjonowany makler papierów wartościowych nr 2310, doradca inwestycyjny nr 378 oraz posiadacz certyfikatu CFA.

  Seweryn Masalski

  Analiza portfelowa oraz zarządzanie portfelem

  Związany z rynkiem kapitałowym od blisko 10 lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 276. Od 2014 r. zarządza funduszami akcyjnym i pieniężnym w MM Prime TFI. Wcześniej zarządzał funduszami w Superfund TFI oraz pełnił funkcję analityka w OFE Polsat.

  Filip Ozimek

  Prawo

  Specjalista od prawa rynku kapitałowego. Doświadczenie zdobywał w Ministerstwie Finansów w Wydziale Rynku Kapitałowego zajmując się funduszami inwestycyjnymi. Jako przedstawiciel Polski, brał udział w pracach grup roboczych UE w zakresie rynku kapitałowego. Był analitykiem ds. kontroli i nadzoru nad funduszami inwestycyjnymi, a obecnie jest specjalistą ds. nadzoru inwestycyjnego w jednym z banków notowanych na GPW. 

  Harmonogram najbliższego szkolenia

  • Kalkulator
   1 nagranie - 1 godzina

   Szkolenie z obsługi kalkulatora finansowego TI BA II PLUS na przykładach zadań

  • Przygotowanie do Etapu 1

  • 02 września 2022
   19:00 - 19:30

   Szkolenie z obsługi platformy szkoleniowej (zajęcia realizowane online dla wszystkich)

  • 03 września 2022
   09:00 - 17:00

   Statystyka

  • 04 września 2022
   09:00 - 15:00

   Analiza portfelowa i zarządzanie portfelem

  • 10 września 2022
   09:00 - 17:00

   Matematyka finansowa i obligacje cz. 1

  • 11 września 2022
   09:00 - 17:00

   Matematyka finansowa i obligacje cz. 2 (zadania egzaminacyjne)

  • 17/18 września 2022

   Weekend bez zajęć

  • 24/25 września 2022

   Weekend bez zajęć

  • 01 października 2022
   10:00 - 18:00

   Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i wycena wartości firmy cz. 1

  • 02 października 2022
   09:00 - 15:00

   Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i wycena wartości firmy cz. 2 (zadania egzaminacyjne)

  • 08 października 2022
   09:00 - 17:00

   Analiza i wycena instrumentów pochodnych i alternatywnych cz. 1

  • 09 października 2022
   09:00 - 15:00

   Analiza i wycena instrumentów pochodnych i alternatywnych cz. 2 (zadania egzaminacyjne)

  • 6 listopada 2022
   10:30 - 13:00

   Konsultacje online - MSR i Rachunkowość oraz Analiza portfelowa i zarządzanie portfelem

  • RAZEM ETAP 1 = 60 godzin

   Kompleksowe przygotowanie do 1 etapu Egzaminu Doradcy Inwestycyjnego

  • Przygotowanie - Etap 2 i 3

   Rozwiązywanie zadań z egzaminów (2 i 3 etap)

  • 7 nagrań - 9 godzin

   Rachunkowość Finansowa (rozwiązania)

  • 14 nagrań - 9 godzin

   Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa (rozwiązania)

  • 16 nagrań - 8 godzin

   Matematyka Finansowa i Instrumenty Dłużne (rozwiązania)

  • 5 nagrań - 9,5 godziny

   Instrumenty Pochodne (rozwiązania)

  • 14 nagrań - 8 godzin

   Analiza Portfelowa (rozwiązania)

  • Konsultacje 2h - Etap 2 i 3

  • 6 listopada 2022
   10:30 - 13:00

   MSR i Rachunkowość oraz Analiza portfelowa i zarządzanie portfelem

  • RAZEM ETAP 2 i 3 = 45 godzin

   Kompleksowe przygotowanie do 2 i 3 etapu Egzaminu Doradcy Inwestycyjnego

  Kliknij i zapisz się po niższej cenie

  Cena do 22.08.2022: 5.700 zł

  (5.400 zł dla studentów z ważną legitymacją)

  Cena OD 23.08.2022: 5.800 zł

  (5.500 zł dla studentów z ważną legitymacją)

  Poziom : Kurs uczy od podstaw do egzaminu

  Lokalizacja : Online lub Centrum Warszawy

  Najbliższy start : 03-09-2022

  ⇓ Zobacz opinie naszych byłych kursantów!  ⇓

  Całość wypada bardzo dobrze. Wykładowca potrafi prezentować materiał w sposób ciekawy. Całość materiału jest zrozumiała.

  Jakub Orechwa, Kurs Doradczy edycja styczeń 2021

  Wszystko było ok. Nie ma się do czego przyczepić 🙂

  Wojciech Grzywaczewski, Kurs Doradczy edycja styczeń 2021

  Duży plus za wiedzę merytoryczną i podejście do zajęć

  Paweł Grabowski, Kurs Doradczy edycja styczeń 2021
  Najlepiej prowadzone zajęcia pod kątem zrozumienia i omówienia zagadnień! (Analiza i Wycena Instrumentów Pochodnych)
  Antoni Zieliński Uczestnik Kursu Doradczego luty 2020
  Podobała mi się organizacja wykładowcy, oraz sposób przekazania wiedzy, różne przykłady i rozwiązywanie zadań.
  Agata Paluch Uczestnik Kursu Doradczego luty 2020
  Niesamowity sposób przekazywania wiedzy
  Michał Lazur Uczestnik Kursu Doradczego luty 2020
  Niesamowita wiedza merytoryczna oraz pozytywne nastawienie, świetna atmosfera podczas zajęć.
  Mateusz Szymczak Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2020
  Jedne z lepiej przygotowanych zajęć, odpowiedzi w skrypcie pozwoliły na sprawne przejście przez materiał nie tracąc czasu na mozolne obliczenia. (Portfel Inwestycyjny)
  Piotr Ziopaja Uczestnik Kursu Doradczego grudzień 2019
  Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do omawianych materiałów. Duży plus za wytłumaczenie teoretycznych podstaw, a nie skupienie się tylko na rozwiązywaniu zadań. (Analiza i Wycena Instrumentów Pochodnych)
  Michał Jankowski Uczestnik Kursu Doradczego grudzień 2019
  Najbardziej podobało mi się objaśnienie jak w praktyce znaleźć odpowiedzi do pytań ze sprawozdań finansowych.
  Michał Jankowski Uczestnik Kursu Doradczego grudzień 2019
  Klarowne, konkretne komentarze do treści zadań.
  Piotr Hope Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  Dobrze wytłumaczone zagadnienia.
  Adam Przystaś Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  Fantastyczne zajęcia! Ciężki temat przekazany w bardzo przystępny sposób.
  Krzysztof Kita Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  W kursie cenię sobie najbardziej skondensowana przekazywanie najważniejszej i praktycznej wiedzy.
  Bartosz Wojciszek Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  Klarowny sposób przekazywania wiedzy oraz dobrze przygotowany, klarowny materiał.
  Emil Piechowicz Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  Zagadnienia są tłumaczone jasno i bez pośpiechu. Nic dodać nic ująć.
  Kamil Musielak Uczestnik Kursu Doradczego marzec 2019
  Wykładowca w ciekawy sposób wyjaśnia, jak pozyskiwać informację. Bardzo dobry sposób prezentowania materiału.
  Katarzyna Nowak Uczestniczka Kursu Doradczego listopad 2018
  Praktyczne ćwiczenia na podstawie zadań z lat ubiegłych. Wskazówki, jak czytać zadania na egzaminie.
  Grzegorz Krupa Uczestnik Kursu Doradczego listopad 2018
  Wykładowcy odpowiadają na każde pytania, nawet poboczne.
  Adam Kaczmarek Uczestnik Kursu Doradczego listopad 2018
  Rozpisanie ścieżki rozwiązywania zadań w prezentacji. Bardzo czytelne materiały odnoszące się do źródeł.
  Filip Kołodziej Uczestnik Kursu Doradczego listopad 2018
  Wykładowca dobrze przygotowany do zajęć i umiejętnie przekazuje wiedzę w przystępny sposób.
  Kacper Bednarek Uczestnik Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Bardzo dużo praktycznych tłumaczeń, idealny sposób przekazywania wiedzy.
  Arleta Kowalewska Uczestniczka Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Zaangażowanie prowadzącego, zachęcanie do poszukiwania informacji w materiałach, czytelne pismo!
  Katarzyna Kaliszuk Uczestniczka Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Bardzo dużo praktycznych tłumaczeń, idealny sposób przekazywania wiedzy.
  Arleta Kowalewska Uczestniczka Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Bardzo praktyczne podejście do zajęć.
  Filip Sawicki Uczestnik Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Wykładowca dobrze przygotowany do zajęć i umiejętnie przekazuje wiedzę w przystępny sposób.
  Kacper Bednarek Uczestnik Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Świetny sposób przekazywania wiedzy, super ciekawostki i atmosfera na zajęciach.
  Katarzyna Urbańska Uczestniczka Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Jasno przekazywana wiedza, dużo zadań.
  Grzegorz Mazurek Uczestnik Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Duże zaangażowanie wykładowcy. Zwraca uwagę na szczegóły, udziela wskazówek, dzieli się doświadczeniami.
  Katarzyna Król Uczestniczka Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Dużo przykładów, cenne wskazówki od wykładowcy i świetna atmosfera.
  Karolina Kozłowska Uczestniczka Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Praktyczne zadania i do tego omówione bardzo szczegółowo.
  Antoni Szymański Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Bardzo dużo zadań świetnie wyjaśnionych i dokładnie omówionych.
  Łukasz Dobrowolski Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Perfekcyjne przygotowanie osoby prowadzącej, która umiejętnie przekazuje wiedzę.
  Maja Polakowska Uczestniczka Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Świetna atmosfera, dużo zadań, przystępny sposób przekazywania wiedzy przez wykładowce.
  Marcelin Szymański Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Dużo zadań i wszystkie bardzo dobrze wytłumaczone.
  Stanisław Kamiński Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Wykładowcy w świetny sposób przekazują wiedzę.
  Mikołaj Sowa Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Przejrzystość przekazanych informacji powiązana z fantastycznym wytłumaczeniem.
  Małgorzata Białek Uczestniczka Kursu Doradczego maj 2018
  Szczegółowo rozpisane zadania + opis wzorów + opis do odpowiedzi = najlepszy kurs na jakim byłem.
  Damian Szulc Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2018
  Szczegółowo rozpisane zadania + opis wzorów + opis do odpowiedzi = najlepszy kurs na jakim byłem.
  Damian Szulc Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2018
  Bardzo dużo praktycznych zadań.
  Pola Górecka Uczestniczka Kursu Doradczego styczeń 2018
  Super jeśli chodzi o czas! Wszystkie zadania wyliczone i wytłumaczone.
  Jakub Ziółkowski Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2018
  Dokładnie rozpisane wszystkie rozwiązania zadań.
  Konstanty Zawadzki Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2018
  Jasno i czytelnie przekazane informacje teoretyczne.
  Matylda Borkowska Uczestniczka Kursu Doradczego styczeń 2018
  W bardzo klarowny sposób wyjaśniony tak ogromny materiał – wszystko super.
  Alexander Omelyashko Uczestnik Kursu Doradcy Inwestycyjnego wrzesień 2017
  Zrobiliśmy wszystkie zadania od początku do końca.
  Norbert Kot Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2017
  Wyjątkowo dobrze czasowo. Przerobiono cały materiał bez zmęczenia.
  Mikołaj Janicki Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2017
  Prowadzący znakomicie przygotowany, zajęcia profesjonalne ale z elementami humorystycznymi. Czas zleciał szybko, a przekazana wiedza była ogromna.
  Wiktoria Czarnecka Uczestniczka Kursu Doradczego kwiecień 2017
  Świetnie przerobiliśmy cały przekrój materiału.
  Julianna Kasprzyk Uczestniczka Kursu Doradczego marzec 2017
  Zajęcia były na wysokim poziomie merytorycznym, prowadząca była fantastyczna, a herbata bardzo pyszna
  Dawid Skowroński Uczestnik Kursu Doradczego w styczniu 2017
  Omówiono wszystkie zagadnienia.
  Maja Sikorska Uczestniczka Kursu Doradczego styczeń 2017
  Bardzo dobrze wytłumaczone zadania, dużo zadań dodatkowych z egzaminów.
  Alan Wiśniewski Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2017
  Prowadzący na łatwo zrozumiałych przykładach wytłumaczył ciężkie zagadnienia – to się ceni.
  Bartek Śliwiński Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2017
  Proporcja czas – wiedza nabyta = efektywna nauka.
  Jakub Kozioł Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2017
  Szkolenie dało pełen wykaz wymaganych zagadnień.
  Jan Wróbel Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2017
  Dobrze zorganizowany kurs, przygotowany pod kątem egzaminów na DI. Poza wiedzą otrzymujesz duże wsparcie od wykładowców i praktyków rynków. Zakres materiału logicznie porządkujący wymagania KNF.
  Michał Kręcisz Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2016
  Dobrze zorganizowany kurs, przygotowany pod kątem egzaminów na DI. Poza wiedzą otrzymujesz duże wsparcie od wykładowców i praktyków rynków.
  Michał Kręcisz Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2016
  Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Przydatne materiały do nauki oraz jasny i prosty sposób przekazania wiedzy.
  Paweł Nowicki Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2016

   Wypełnienie tego formularza to tylko rejestracja na szkolenie - gdy otrzymamy Twoją rejestrację nasz zespół skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby potwierdzić Twoje dane oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Po tej rozmowie otrzymasz od nas mailem informacje o płatności. Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 2 godzin!

   Formularz Rejestracji na Kurs Doradcy Inwestycyjnego (* pole wymagane)
   Imię*
   Nazwisko*
   Email*
   Telefon*

   Czy chcesz dodatkowo zakupić 41h nagrań wideo (VOD na 1 etap) o wartości 4200 zł w promocyjnej cenie?* Tak (+500 zł)Nie

   W jakiej formie kursu chcesz wziąć udział?* OnlineStacjonarnie (+500 zł)
   Czy masz ważną legitymację studenta/ucznia?*NieTak (cena studencka)

   Podaj nr albumu/legitymacji:
   Co przekonało Cię do naszego Kursu?
   Czy chcesz otrzymać Fakturę VAT na firmę?* NieTak

   Podaj NIP
   Nazwa firmy
   Uwagi:
   Kod polecający: