Examino – najlepszy sposób na naukę do egzaminów

Nauka do egzaminów może być wygodna i przyjemna. Nie wierzysz? Czas na sprawdzenie portalu Examino!

Testy, sprawdziany, czy egzaminy rządzą się swoimi prawami. Na pewno Ty również masz znajomego, który uczył się do tego samego egzaminu kilka razy, mimo, że wiedze potrzebną do zdania miał w jednym palcu.

Sama wiedza i umiejętności wystarczają w codziennej praktycznej pracy. W przypadku egzaminów, czy testów, które mają tę wiedzę potwierdzić, to czasem niestety zbyt mało.

Portal Examino, który stworzyliśmy w ZMID to najlepszy i najbardziej efektywny sposób nauki do egzaminu. Potwierdzają to użytkownicy!

Dlaczego ludzie mają problemy z egzaminami?

Nawet jeśli wiemy wszystko, to wcale nie oznacza jeszcze, że zdamy egzamin. Niestety w przypadku testowego sprawdzania umiejętności, w grę wchodzi stres, podchwytliwie konstruowane pytania, czy po prostu brak przygotowania do samego procesu zdawania.

Tymczasem najlepsze przygotowania się do dowolnego egzaminu to wielokrotne rozwiązywanie przykładowych zadań egzaminacyjnych.

Spora liczba rozwiązanych zadań na koncie uczy nas, jak konstruowane są egzaminacyjne pytania, pomaga w szybkim przeskakiwaniu myślą z tematu na temat, czy testuje nasze zarządzanie czasem.

Wszystko to zarówno przygotowuje nas na do samego procesu egzaminacyjnego, jak również zdejmuje z nas odrobinę przyszłego stresu. Dodatkowo, rozwiązywanie przykładowych zadań, to najefektywniejszy sposób powtarzania materiału.

Przekonaj się sam!

Dotychczasowi użytkownicy Examino jednoznacznie mówią, że to najlepszy sposób na powtarzanie materiału i przygotowywanie się do egzaminu maklerskiego i doradcy. Oto kilka opinii kursantow:

To game changer całego kursu!

Idealne przygotowanie do egzaminu.

Dobrze wydane pieniądze.

Jeśli szukasz czegoś, co na ostatniej prostej da Ci dodatkowego kopa do nauki i idealnie przygotuje do egzaminu, to nie możesz wybrać lepiej!

Przekonaj się sam, jak działa Examino! Zarejestruj się bezpłatnie na: https://examino.pl/. Zyskasz dostęp do 50 losowych pytań z systemu oraz szczegółowych odpowiedzi!

Jak działa Examino?

Examino to przygotowana przez ZMID, na bazie ponad 30 lat doświadczenia, aplikacja dedykowana dla osób które przygotowują do egzaminów na licencje Maklera Papierów Wartościowych, Doradcę Inwestycyjnego oraz Sprawdzian Umiejętności na licencję Doradcy.

Aplikacja zawiera ponad 5.000 pytań wraz z odpowiedziami oraz szczegółowymi rozwiązaniami. 

Wszystkie pytania rozdzielone są na odpowiednie kursy w zależności od tego, do jakiego akurat egzaminu się przygotowujesz oraz na konkretne działy tematyczne.

  • Przygotowując się do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych możesz korzystać z ponad 3500 pytań.
  • W przypadku egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego korzystasz z bazy ponad 2700 pytań.
  • W przypadku Sprawdzianu Umiejętności dostępnych jest ponad 1500 pytań.

Dzięki Examino możesz uczyć się z dowolnego miejsca, na laptopie lub na komórce oraz o każdej porze.  Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Examino możesz wykorzystać zarówno do zasymulowania sobie doświadczenia egzaminu próbnego, jak i do zaplanowanej nauki do egzaminu.

Wszystko dzięki temu, że w każdym zadaniu w Examino znajdziesz rozpisaną pełną ścieżkę dojścia do dobrej odpowiedzi lub konkretną podstawę prawną, która wpływa na odpowiedź.

Zobacz kilka screenów z Examino

Różne tryby nauki w Examino

Korzystając z Examino, masz do dyspozycji szereg różnych możliwości. System umożliwia przygotowania w kilku różnych trybach. Pozwalają Ci one na przygotowywanie się do wybranego egzaminu pod różnym kątem.

Pierwszym są tryby „nauka” oraz „test”. Różnią się one limitem czasu. W trybie nauka ten limit czasu nie obowiązuje. Podajesz liczbę pytań, jakie chciałbyś rozwiązać (od 5 do 120) i po każdym pytaniu dostaniesz informację o tym, czy wybrałeś dobrą odpowiedź, a poniżej pełne rozwiązanie.

Tryb test służy z kolei temu, aby sprawdzić swoją wiedzę z danego tematu w warunkach egzaminacyjnych. Po podaniu liczby zadań, jakie chcesz rozwiązać oraz czasu, w jakim chcesz je rozwiązać przystąpisz do testu. Dobre odpowiedzi oraz swój wynik poznasz dopiero po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania. Wtedy możesz zapoznać się również ze szczegółowymi rozwiązaniami.

Tryb „losuj pytania” idealnie sprawdzi się jak chcesz nauczyć się dynamicznego przeskakiwania w głowie pomiędzy różnymi szufladkami swojej wiedzy. A także w sytuacji gdy nie wiesz dokładnie ile możesz poświęcić czasu na naukę, więc możesz ją w każdej chwili przerwać. Użytkownicy chwalą ten tryb jako idealny na stanie w korku albo czekanie na Ubera 😉

Examino umożliwia również pełne przejście przez prawdziwe historyczne egzaminy, a także stworzenie swojego własnego egzaminu próbnego!

Starsze egzaminy, które znalazłbyś np. na stronie KNF niestety szybko się skończą lub znajdziesz w nich nieaktualne odpowiedzi (bo np. zmienił się stan prawny). W Examino nie ma tego problemu, bo wszystkie pytania są zaktualizowane do bieżącego stanu prawnego.

Dzięki funkcji „egzamin próbny” w Examino możesz jednak stworzyć swój własny egzamin, gdzie wszystkie pytania są w 100% aktualne. Wystarczy jeden klik, a system sam stworzy dla Ciebie całkiem nowy egzamin próbny ze swojej bazy pytań dopasowany do Twojego kursu. Zachowa przy tym dokładnie takie same proporcje ilości pytań z konkretnych działów, jakie czekają Cię na prawdziwym egzaminie!

Poniżej umieścimy nagranie w którym pokazuje poszczególne funkcje Examino. (planowana publikacja koniec kwietnia 2023)

Więcej informacji o Examino znajdziesz na stronie: https://examino.pl/.

Miłej nauki! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *