Zobacz Portal Kursanta ZMID!

Dokładnie 1 stycznia 2022 wystartowaliśmy z nowym Portalem Kursanta ZMID, który jest dostępny tutaj: https://kursant.zmid.org.pl/ 

To portal który stworzyliśmy specjalnie dla naszych Kursantów przygotowujących się do egzaminów maklerskich, doradcy inwestycyjnego, a także certyfikowanego analityka inwestycyjnego oraz na sprawdzianu umiejętności. Projektując Portal Kursanta bazowaliśmy na naszym 30-letnim doświadczeniu w skutecznym przygotowywaniu do egzaminów. Dostęp do Portalu Kursanta otrzymują wszyscy Kursanci ZMID niezależnie od wybranej formy zajęć – zarówno online jak i stacjonarni. Po zalogowaniu się na swoje konto, na Portalu Kursanta, na 12 miesięcy otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, czyli prezentacji, zbiorów zadań oraz kart wzorów. Ponadto na Portalu znajdziesz bazę historycznych egzaminów wraz z odpowiedziami oraz aktualną bazę aktów prawnych.  Oczywiście jeżeli się zdecydowałeś na pakiet nagrań VOD to komplet nagrań z Twojego szkolenia też będzie dostępny na Portalu Kursanta.

Dla wszystkich którzy chcą zobaczyć jak wygląda nasz Portal Kursanta poniżej krótki pokaz możliwości Portalu . Jeżeli chciałbyś mieć do niego dostęp sprawdź naszą aktualną ofertę pełnego kursów na stronie szkoleń*. 

Zobacz Portal Kursanta ZMID

*psss…. podaj przy rejestracji na szkolenie kod „niespodzianka” aby otrzymać od nas mały upominek 🙂

 


Ważne linki dla Ciebie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.