Oferta ZMID dla firm

 

Szkolenia dla pracowników w branży finansowej

Chcesz podnieść kwalifikację swoich pracowników lub rozbudowujesz zespół i szukasz nowych kompetentnych osób? Jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc!

ZMID od  ponad 30 lat prowadzi profesjonalne szkolenia, które pomagają w przygotowaniu do takich egzaminów, jak:

  • państwowy egzamin na licencję Maklera Papierów Wartościowych
  • państwowy egzamin na licencję Doradcy Inwestycyjnego
  • międzynarodowy egzaminu na certyfikat CIIA®
  • egzamin na Certyfikowanego Analityka Inwestycyjnego (CAI®)

Przez lata działalności dzięki naszym szkoleniom tysiące pracowników zyskało dodatkowe kwalifikacje, co pozytywnie wpłynęło na efektywność dziesiątek firm.

Pomoc w rekrutacji pracowników

Szukasz najlepszych pracowników w branży finansowej? Pomożemy Ci w tym!

Przestań marnować swój cenny czas i pieniądze na szukanie osób na własną rękę lub przez popularne portale ogłoszeń o pracę. Jeśli masz dość otrzymywania CV od pracowników, którzy nie spełniają Twoich oczekiwań, skorzystaj z portalu ogłoszeń o pracę ZMID.

Nasza ponad 30-letniej historia i misja pomocy w rozwoju pracownikom finansowym, zaowocowała bazą ponad 4 000 unikalnych CV.

Dzięki nam dotrzesz do najlepszych osób w najszybszy możliwy sposób! Przez ponad 30 lat aktywności na rynku wykształciliśmy tysiące Maklerów i Doradców Inwestycyjnych. Większość z tych osób znajduje się w naszej bazie ofert pracy i czeka na połączenie z pracodawcą.

Dzięki wieloletnim współpracom ze szkołami ekonomicznymi i kołami studenckimi jesteśmy w stanie łatwo dotrzeć również do najbardziej ambitnych i sprawdzonych pracowników na niższe stanowiska.

Z drugiej strony, z wieloma obecnymi dziś managerami wysokiego szczebla na rynku finansowym, mamy zbudowane osobiste relacje. Dobrze wiemy, kto akurat szuka pracy, jakiej pracy szuka i kiedy byłby skłonny ją zmienić.

ZMID wpisany jest również na oficjalną listę podmiotów do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 27213.

Masz pytania?

Kursy i szkolenia

+48 601 357 865 szkolenia@zmid.org.pl

Projekty rekrutacyjne - kontakt dla pracodawców

+48 733 644 416 kariera@zmid.org.pl

Możesz także do nas zadzwonić lub wysłać zapytanie w formularzu obok.