Kurs na licencję maklera papierów wartościowych (forma online lub stacjonarna)

Home Courses

Kurs na licencję maklera papierów wartościowych (forma online lub stacjonarna)

Licencja Maklera Papierów Wartościowych to dziś jedna z najbardziej pożądanych certyfikacji na rynku kapitałowym.

Chcesz zostać licencjonowanym Maklerem Papierów Wartościowych i zwiększyć swoją szansę w karierze na rynku finansowym? Dzięki kursowi na maklera organizowanemu przez ZMID bez problemu zdobędziesz swoją licencję!  Pomogliśmy w jej zdobyciu już ponad 810 obecnym Maklerom Papierów Wartościowych. Nasze zajęcia to najwyższa zdawalność, najlepsi wykładowcy, ponad 30 lat doświadczenia, najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu w KNF, a nawet późniejsza pomoc w znalezieniu nowej pracy! Tutaj sprawdzisz aktualne projekty rekrutacyjne prowadzone przez ZMID.

Licencja maklerska pozwoli Ci na dynamiczny rozwój kariery na rynku finansowym i otworzy drzwi do zupełnie nowych możliwości. Żeby ją zdobyć, musisz jednak zdać egzamin przeprowadzany przez Komisję Nadzoru Finansowego, którego zdawalność wynosi zaledwie ok. 15%. Kurs Maklerski jaki przygotowaliśmy w ZMID na bazie naszych ponad 30-letnich doświadczeń – kompleksowo przygotowuje Cię do tego trudnego egzaminu mocno zwiększając Twoje szanse na sukces i oszczędzając Ci sporo czasu nauki. Zdawalność pośród naszych kursantów, którzy zdecydowali się podejść do egzaminu przekracza aż 80%! Na pewno widzisz już, dlaczego warto nam zaufać :).

Zajęcia trwają 64 godziny zegarowe i prowadzone są jedynie przez licencjonowanych Maklerów Papierów Wartościowych z bogatą praktyką rynkową. Dzięki nim oprócz świetnego przygotowania do egzaminu poznasz szereg praktycznych wskazówek rynkowych, które od razu po kursie możesz wykorzystać w swojej karierze zawodowej.

Jak realizowany jest Kurs Maklera Papierów Wartościowych w ZMID?

Kurs Maklera Papierów Wartościowych w ZMID można zrealizować na trzy różne sposoby: stacjonarnie, online lub za pomocą nagrań VOD.

W przypadku uczestnictwa stacjonarnego, kurs przebiega w bardzo klasycznej formie w sali wykładowej razem z innymi kursantami oraz trenerem. Uwaga! Cena jaką widzisz przy zapisach to cena zajęć w formule online. Zajęcia w formule stacjonarnej wymagają dopłaty w wysokości 500 zł brutto!

Każdy uczestnik Kursu Stacjonarnego może także uczestniczyć w kursie maklerskim zdalnie. Gdy z nagłego powodu nie będziesz mógł pojawić się w danym dniu na miejscu zajęć, to jako uczestnik Kursu Maklerskiego Stacjonarnego możesz również uczestniczyć w Kursie Maklerskim Online w każdym ze spotkań! 🙂

W przypadku uczestnictwa online, zajęcia realizowane są za pośrednictwem specjalnej platformy. Co ważne – odbywają się one w tych samych terminach i czasie, co zajęcia stacjonarne! Uczestniczysz wtedy w dokładnie tym samym kursie na żywo. Po prostu możesz to robić z domowego komputera. Więcej o formie realizacji kursu w postaci online znajdziesz poniżej w sekcji “Jak wygląda kurs maklerski realizowany Online?"

W przypadku realizacji kursu za pomocą nagrań wideo – zapoznaj się z opisem na osobnej stronie: Kurs Maklerski w formie wideo.

Co otrzymujesz zapisując się na kurs Maklera Papierów Wartościowych?

Zapisując się na kurs Maklera Papierów Wartościowych w ZMID otrzymujesz od nas:

 • Komplet materiałów ze wszystkich istotnych działów egzaminu w formie elektronicznej i będziesz mógł je pobrać ze swojego konta przez 12 miesięcy.
 • Tablice wzorów, tablice matematyczne, sugerowaną literaturę
 • Skrypt omawiający zagadnienia z najważniejszych aktów prawnych
 • Komplet aktualizowanych każdego miesiąca wszystkich aktów prawnych w formie elektronicznej.
 • Komplet egzaminów realizowanych przez KNF z ostatnich 13 lat (od 2008 roku!)
 • Książkę “Inwestycje" autorstwa prof. K. Jajugi oraz kalkulator egzaminacyjny.
 • Egzamin próbny z możliwością zdobycia Certyfikatu “Maklera Rynków Finansowych ZMID" (sprawdź jak przebiega egzamin na Maklera Rynków Finansowych ZMID)
 • Dostęp do forum zamkniętej grupy kursantów na FB gdzie szybko uzyskasz odpowiedzi i wymienisz się spostrzeżeniami z innymi.
 • Najlepszej jakości zajęcia prowadzone przez wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach, które spotkasz na egzaminie:
  • Matematyka finansowa
  • Instrumenty dłużne
  • Techniki notowań giełdowych i obrót pozagiełdowy
  • Strategie inwestycyjne
  • Analiza finansowa przedsiębiorstw
  • Wycena akcji
  • Analiza instrumentów pochodnych
  • Rachunkowość
  • Zasady etyki

Dodatkowo zyskujesz:

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie na Maklera Papierów Wartościowych?

Kurs maklerski przeznaczony jest dla każdego kto chciałby ubiegać się o licencję Maklera Papierów Wartościowych. Egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego zdawany jest średnio przez około 15% osób. Średnia zdawalność wszystkich naszych kursantów, którzy zdecydowali się podejść do egzaminu to ponad 80%. Uczestnictwo w kursie bardzo zwiększa więc Twoje szanse na sukces! Licencja maklerska to dzisiaj niezwykle cenne aktywo dla każdego kto chciałby pracować w Domu Maklerskim, Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych, Banku, czy w firmach doradczych. To również bardzo wartościowa informacja dla klientów wszystkich doradców finansowych świadcząca o wysokim poziomie świadczonych usług i kompetencjach.

Harmonogram kursu maklerskiego (godz. 9:00-17:00)

19 sierpnia 2022
19:00 - 19:30
Szkolenie z obsługi platformy szkoleniowej
(zajęcia realizowane online dla wszystkich)
20 sierpnia 2022
Matematyka finansowa
21 sierpnia 2022
Instrumenty dłużne
27 sierpnia 2022
Techniki notowań giełdowych i wyznaczania kursów cz. 1
(omówienie SZOG i egzaminy)
28 sierpnia 2022
Techniki notowań giełdowych i wyznaczania kursów cz. 2
(zadania egzaminacyjne)
03/04 września 2022
Weekend bez zajęć
10 września 2022
Analiza instrumentów pochodnych cz. 1
11 września 2022
Analiza instrumentów pochodnych cz. 2 i rachunkowość 
17 września 2022
Analiza wskaźnikowa i wycena
18 września 2022
Analiza portfelowa i strategie inwestycyjne
25 września 2022
(dla chętnych) Egzamin Maklera Rynków Finansowych ZMID

Jak wygląda egzamin maklerski?

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda egzamin na licencję Maklera Papierów Wartościowych i jak go zdać, koniecznie odwiedź naszą stronę z opisem całego egzaminu i niezbędnymi wskazówkami oraz zobacz poniższe nagranie!

Jak wygląda kurs maklerski realizowany ONLINE?

Kurs Maklerski Online pozwala uczestniczyć w zajęciach podczas wszystkich zjazdów przez Internet. Nie wymaga obecności na miejscu i umożliwia efektywną, zdalną naukę. Uczestnik wybierający Kurs Maklerski Online otrzymuje komplet materiałów i link do platformy na której będzie realizowana transmisja szkolenia stacjonarnego.

Kurs Maklerski Online odbywa się w tych samych terminach, co kurs stacjonarny, a uczestnicy Kursu Maklerskiego Online są pełnoprawnymi uczestnikami kursu maklerskiego.

Podczas Kursu Maklerskiego Online będziesz mógł być obecny na zajęciach zdalnie. Widząc prowadzącego, słysząc jego tłumaczenie i notatki na tablicy, a także zadając pytania będziesz szybko zdobywał wiedzę niezbędną do zdania egzaminu.

Pamiętaj, że każdy uczestnik Kursu stacjonarnego może uczestniczyć w kursie maklerskim zdalnie.  To znaczy, że gdy że zapisując się na Kurs Maklerski Stacjonarny możesz również uczestniczyć w Kursie Maklerskim Online w każdym ze spotkań! 🙂

Zastanawiasz się jak to wygląda i co będziesz widzieć? Poniżej możesz obejrzeć przykładowy fragment tego, co widzi kursant uczestniczący w zajęciach online. Oczywiście możesz też korzystać ze specjalnego kanału do komunikacji z wykładowcą. Innymi słowy – wszystko tak jakbyś był na miejscu.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Czy cena za kurs rośnie w czasie?

Tak, zawsze nagradzamy tych, którzy zaufali nam wcześniej. Oznacza to, że najlepsza cena do uzyskania w danej edycji kursu jest dziś. Później może być tylko drożej więc nie ma co czekać!

2. Czy aby uzyskać licencję Maklera Papierów Wartościowych potrzebuję doświadczenia rynkowego lub wykształcenia kierunkowego?

Nie. Aby otrzymać licencję Maklera Papierów Wartościowych potrzebujesz zdać egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Do uzyskania licencji nie musisz mieć żadnych dedykowanych studiów ani spełniać innych warunków wykształcenia. Wystarczy być pełnoletnim oraz zdać egzamin. Jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej o tym, czy po swoich studiach poradzisz sobie na kursie zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

3. Czy licencja maklerska wygasa z czasem lub wymaga odnowienia?

Nie. Raz uzyskana licencja zostaje na całe życie. Nie wygasa oraz nie trzeba jej odświeżać. Może zostać wyłącznie odebrana przez KNF jeśli dopuścisz się przestępstw gospodarczych 🙂 Jeśli jednak chcesz wiedzieć czy w Twojej pracy i planach kariery będzie ona przydatna zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

4. Jestem całkiem zielony, czy potrzebuję jakiejś wiedzy, aby przystąpić do kursu?

Kurs jest ułożony kompleksowo od podstaw. Nie potrzebujesz żadnej początkowej wiedzy żeby do niego przystąpić. Jeśli masz jednak wątpliwości czy sobie poradzisz zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

5. Czy uczestnictwo w kursie online jest takie samo jak w kursie stacjonarnym?

Tak! Zarówno kursanci uczestniczący w zajęciach online jak i stacjonarnie widzą i słyszą dokładnie to samo.

6. Kiedy po rejestracji otrzymam materiały do kursu?

Materiały do nauki otrzymasz już w 24 godziny po zaksięgowaniu swojej wpłaty! Wszystkie materiały na kurs, poza wysyłanym pocztą pakietem powitalnym, są w formie elektronicznej i będziesz mógł je pobrać ze swojego konta przez 12 miesięcy.

7. Interesuje mnie tylko jeden z działów kursu – czy muszę kupić całość czy mogę zapisać się na wybrany segment?

Możesz zapisać się na wybrany blok tematyczny, a nawet na wybrany jeden dzień zajęć. Jeśli zastanawiasz się, czy to opcja dobra dla Ciebie zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

8. Czy zapisując się na kurs w formie stacjonarnej lub online mogę później zmienić formę uczestnictwa?

Uczestnik kursu w formie stacjonarnej również otrzymuje linki do transmisji online, więc jeżeli w dowolnym zjeździe nie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych masz możliwość uczestnictwa online. Zamiana formy z online na stacjonarną wymaga dopłaty zgodnie z cennikiem i zależy od dostępności sali wykładowej.

9. Czy zapisując się na kurs stacjonarnie lub online mogę również otrzymać dostęp do nagrań wideo kursu maklerskiego VOD?

Oczywiście, wystarczy że wybierzesz tę opcję w formularzu rejestracyjnym. Koszt uzyskania dostępu na 12 miesięcy do kursu maklerskiego w formie nagrań wideo o wartości 2700 zł, w sytuacji gdy zapisujesz się już na kurs stacjonarny lub online to dodatkowo jedynie 500 zł 🙂 Zdecydowanie polecamy!

10. Dlaczego kurs w formie stacjonarnej jest droższy?

Kurs w formie stacjonarnej jest droższy, ponieważ wymaga każdorazowego przystosowania sali do wymogów sanitarnych. W związku z tym polecamy uczestnictwo w kursie w formule online.

11. Czy opłacając kurs otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście. Wszystkie opłaty za kurs są kwotami brutto, a stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeżeli podczas rejestracji wybierzesz opcję, że chcesz otrzymać fakturę i podasz NIP to po płatności wystawimy FV na tę firmę. W przypadku braku NIPu po otrzymaniu płatności wystawimy FV na kursanta.

12. Co to znaczy, że kursant otrzymuje rok członkostwa w ZMID?

Jako Stowarzyszenie tworzymy rynkową społeczność. Chcąc do niej przynależeć należy opłacać składki członkowskie (240 zł rocznie). Ponieważ jesteś naszym kursantem otrzymujesz od nas w prezencie pierwszy rok członkostwa w naszej organizacji za darmo. Później sam zdecydujesz, czy chcesz z nami zostać :). Wybrane korzyści z członkostwa możesz znaleźć na osobnej stronie klikając tutaj.

13. Jeśli uczestniczę w kursie stacjonarnym to czy muszę mieć komputer?

Jeżeli uczestniczysz w kursie w formie stacjonarnej i wydrukowałeś swoje materiały na zajęcia to komputer nie jest potrzebny. Jeżeli nie chcesz drukować materiałów wtedy komputer na zajęciach stacjonarnych przyda się aby móc przeglądać prezentacje i skrypty rozwiązywanych na zajęciach zadań.

14. Czy na zajęcia w formie stacjonarnej lub online trzeba mieć wydrukowane materiały ?

Na każdy zjazd przygotowana jest osobna prezentacja i zadania egzaminacyjne. Zarówno w formie stacjonarnej jak i online możesz podczas zajęć korzystać z nich w formie elektronicznej, którą otrzymasz od nas po zapisie na kurs. Wiele osób jednak lepiej przyswaja wiedzę gdy materiały z tłumaczonymi zagadnieniami mają wydrukowane i mogą na nich notować.

15. Jak mogę przygotować się do kursu maklerskiego, aby jak najwięcej z niego wynieść ?

Aby jak najwięcej skorzystać z zajęć podczas kursu przede wszystkim bądź aktywny na zajęciach, czyli rozwiązuj zadania razem z trenerem, pytaj o niezrozumiałe kwestie i staraj się utrzymać uwagę przez całe zajęcia. Będzie to łatwiejsze jeżeli na zajęciach będziesz wyspany i wypoczęty. Jeżeli masz dostęp do kursu maklerskiego VOD najlepiej tydzień przed zajęciami obejrzyj początek zajęć z tego zakresu. Jeżeli po 1h video tematyka jest dla Ciebie zrozumiała to na zajęciach będziesz mógł skupić się na szybkich sposobach rozwiązywania zadań. Jeżeli jednak po 1h nagrania widzisz, że jest tematyka jest dla Ciebie trudna warto zobaczyć cały materiał na VOD przed odbyciem się zajęć. Dzięki temu będziesz mógł dopytać trenera o wszystkie trudniejsze tematy.

Masz dodatkowe pytania? 

  Nasi trenerzy

  Paweł Cymcyk

  Matematyka finansowa

  Od 2006 roku związany z rynkiem finansowym. Uzyskał licencję Maklera Papierów Wartościowych w 2007 roku, a licencję Doradcy Inwestycyjnego w 2016 obie po kursach w ZMID. Posiada certyfikat CFA . Komentator sytuacji giełdowej i gospodarczej w mediach. Przeszkolił już ponad 13 tysięcy osób. Obecnie Prezes ZMID. Z wykształcenia informatyk i matematyk. Autor Bloga DNA Rynków.

  Adrian Lis

  Instrumenty dłużne

  Inwestor indywidualny z wieloletnim stażem. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując m.in z PZU. Obecnie w ramach ZMID odpowiedzialny jest za sekcję rekrutacji pracowników do większości instytucji na polskim rynku kapitałowym. Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych po kursie w ZMID oraz absolwent SGH na kierunku ekonomia.

  Marcin Giez

  Techniki Notowań Giełdowych i wyznaczania kursów

  Licencję Maklera Papierów Wartościowych zdobył po kursie ZMID. Aktualnie pracuje w PGNiG przy Zarządzaniu Ryzykiem Finansowym, gdzie zajmuje się m. in.: wyceną instrumentów pochodnych, wykonywaniem raportów z wycen zawartych transakcji oraz monitorowaniem przestrzegania założonych limitów ryzyka finansowego. Wcześniej w DM BOŚ zajmował się monitoringiem działania systemów maklerskich oraz wdrażaniem nowych rozwiązań dla inwestorów.

  Jakub Sobczak

  Finanse Przedsiębiorstw i Wycena Instrumentów Udziałowych

  Inwestor indywidualny, który licencję Maklera Papierów Wartościowych zdobył po kursie w Związku Maklerów i Doradców. Aktualnie pracuje w InnerValue, gdzie odpowiedzialny jest za relacje inwestorskie. Absolwent Finansów i Rachunkowości ze specjalizacją finansów przedsiębiorstwa. Wcześniej pracował w centrum badań technicznych, gdzie zajmował się kontrolą jakości obsługi przedsiębiorstw.

  Piotr Cymcyk

  Instrumenty dłużne i rachunkowość finansowa.

  Konsultant pracujący w działach fuzji i przejęć oraz doradztwa gospodarczego w największych firmach doradczych. Brał udział m.in. w procesie sprzedaży jednej z największych grup mediowych w Polsce, restrukturyzacji operatora sieci kolejowych oraz konsolidacji spółek sektora energetycznego. Świeżo po kursie w ZMID w 2012 roku uzyskał licencję Maklera papierów wartościowych.

  Franciszek Kęsy

  Strategie Inwestycyjne

  Makler Papierów Wartościowych, który swoją Licencję zdobył po kursie w Związku Maklerów i Doradców. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu na specjalności Inwestycje Kapitałowe. Na rynku finansowym specjalizuje się w obligacjach skarbowych oraz korporacyjnych. Obecnie pracuje w Domu Maklerskim Michael/Ström, gdzie odpowiada za bezpośredni kontakt z inwestorami indywidualnymi oraz korporacyjnymi.

  Filip Ozimek

  Prawo

  Specjalista od prawa rynku kapitałowego. Doświadczenie zdobywał w Ministerstwie Finansów w Wydziale Rynku Kapitałowego zajmując się funduszami inwestycyjnymi. Jako przedstawiciel Polski, brał udział w pracach grup roboczych UE w zakresie rynku kapitałowego. Był analitykiem ds. kontroli i nadzoru nad funduszami inwestycyjnymi, a obecnie jest specjalistą ds. nadzoru inwestycyjnego w jednym z banków notowanych na GPW. 

  Harmonogram najbliższego szkolenia

  • 19 sierpnia 2022
   19:00 - 19:30

   Szkolenie z obsługi platformy szkoleniowej (zajęcia realizowane online dla wszystkich)

  • 20 sierpnia 2022
   9:00 - 17:00

   Matematyka finansowa

  • 21 sierpnia 2022
   9:00 - 17:00

   Instrumenty dłużne

  • 27 sierpnia 2022
   9:00 - 17:00

   Techniki notowań giełdowych i wyznaczania kursów cz. 1 (omówienie SZOG i zadania egzaminacyjne)

  • 28 sierpnia 2022
   9:00 - 17:00

   Techniki notowań giełdowych i wyznaczania kursów cz. 2 (zadania egzaminacyjne)

  • 3/4 września 2021

   Weekend bez zajęć

  • 10 września 2022
   9:00 - 17:00

   Analiza instrumentów pochodnych cz. 1

  • 11 września 2022
   9:00 - 17:00

   Analiza instrumentów pochodnych cz. 2 i rachunkowość

  • 17 września2022
   9:00 - 17:00

   Analiza wskaźnikowa i wycena

  • 18 września 2022
   9:00 - 17:00

   Analiza portfelowa i strategie inwestycyjne

  • 25 września 2022
   10:00 - 11:00

   (dla chętnych) Egzamin Maklera Rynków Finansowych ZMID

  Kliknij i zapisz się po niższej cenie

  Cena do 08.08.2022: 3.600 zł

  (3.300 zł dla studentów z ważną legitymacją)

  Cena OD 09.08.2022: 3.700 zł

  (3.400 zł dla studentów z ważną legitymacją)

  Poziom : Kurs uczy od podstaw do egzaminu

  Lokalizacja : Online lub Centrum Warszawy

  Najbliższy start : 20-08-2022

  ⇓ Zobacz opinie naszych byłych kursantów!  ⇓

  Wszystko było jak trzeba 🙂

  Jan Błaszczyszyn , Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Zadania były jasno i klarownie wytłumaczone

  Anna Majdak, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Prowadzący super, udzielają szybkich odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam!

  Martyna Cisłak, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Bardzo dobre tłumaczenie.

  Piotr Brzeziński, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Najlepsze są praktyczne i bardzo jasne przykłady.

  Michał Augustyn, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Zajęcia były prowadzone w sposób ciekawy a same przykłądy były wyjaśniane bardzo czytelnie.

  Michał Kobus, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Podejście trenera na duży plus – możliwość zadawania pytań każdą, możliwą drogą 🙂

  Jakub Ratajczak, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Prowadzący sztos petarda bardzo ładnie/fajnie/jasno wytłumaczone :). Dobrych graczy macie w ekipie 😉

  Igor Dębicki, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Wszystko bardzo jasny sposób, informatywny i ciekawe metody na rozwiązywanie zadań/ukazywanie „patternów”.

  Wojciech Durski, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Dobrze przygotowani trenerzy, dużo rysują i objaśniają, materiał dość obszerny i na pewno wymaga powtórki samodzielnie, sposób przekazania czytelny, ogólnie zajęcia oceniam b. dobrze, wiedza przekazywana w sposób systematyczny, konkretnie i na temat, bez zbędnych dygresji i wdawania się w przedłużające się konwersacje z kursantami 😉

  Jędrzej Organ, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Prowadzący dobrze tłumaczył, pytał czy wszystko jasne, dzielił się pomocnymi „trickami” i własnymi sposobami na rozwiązania, bardzo praktyczne (Techniki Notowań Giełdowych)

  Jędrzej Organ, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Dużo wskazówek do egzaminów, pokazanie jak szybko rozwiązywać zadania.

  Piotr Nowak, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Dobrze tłumaczone, powoli, dokładnie.

  Agnieszka Jakubińska, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Marcin Giez wyjaśnił Techniki Notowań idealnie. Nie mam nic do zarzucenia. Na żywo wytłumaczone to zostało lepiej niż w wersji VOD. 10/10

  Karol Różycki, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Wszystko było przedstawiane jak najbardziej zrozumiale jak to możliwe. Ja zrozumiałem super dzięki przepracowaniu także VOD.

  Karol Różycki, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Super że zadania są rozwiązywane bez pośpiechu ! Prowadzący często powtarza to co nauczyliśmy się już wcześniej, co utrwala wiedzę! Dla mnie Super!

  Szymon Karpus, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Jako, że matematykę finansową zdawałem na studiach zaledwie 2 lata temu to zajęcia stanowią dla mnie jedynie powtórkę materiały ze studiów. Zwyczajnie ciężko jest mi się do czegoś przyczepić 🙂

  Jan Narojek, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Sporo zadań przerobionych, wszystkie wytłumaczone dokładnie, fantastyczny kontakt online.

  Jakub Wasilewski, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Bardzo dobre tempo prowadzenia zajęć, wszystkie kwestie przedstawione łatwy, zrozumiały sposób.

  Bartosz Zawadzki, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Bardzo cenna była wskazówka odnośnie zarządzania czasem podczas egzaminu oraz ile „najlepiej” rozwiązać zadań. Wszystkie zadania wytłumaczone zostały w sposób wyczerpujący. (Matematyka Finansowa)

  Bartosz Zawadzki, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Sympatyczny, kompetentny prowadzący. Przekazuje materiał z cierpliwością. (Wycena)

  Zuzanna Maj, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Prowadzący posiada dużą wiedzę, którą przekazuje z cierpliwością. Dużą wagę przywiązywał do tego, aby każdy zrozumiał materiał. Przekazał ciekawą metodę liczenia na kalkulatorze, która bardzo przyśpiesza obliczenia. (Instrumenty Dłużne)

  Zuzanna Maj, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Zajęcia prowadzone przez profesjonalistę, przekazane z humorem. (Matematyka Finansowa)

  Zuzanna Maj, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Najlepsze – Sposób bycia prowadzącego. Przypominał mi takiego fajnego wykładowcę z studiów 😉

  Karina Kmieć, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Bardzo fajnie i łopatologicznie wytłumaczone zagadnienia, zaangażowanie trenera oraz otwartość (możliwość napisania po zajęciach na messenger z prośbą o wyjaśnienie zagadnienia coś wspaniałego!).

  Kacper Bieliński, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Mam porównanie do szkolenia VOD i na żywo teraz, i muszę szczerze stwierdzić, że Paweł wypadł równie dobrze w obydwu szkoleniach. Wiedza przekazana dobrze, klarownie i w miłej atmosferze. (Matematyka Finansowa)

  Kacper Bieliński, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Duże poczucie humoru prowadzącego na plus 🙂 Przykłady łatwe do zapamiętania. (Instrumenty Pochodne)

  Agnieszka Jakubińska, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  To moje drugie szkolenie z Pawłem i kolejny raz na bardzo wysokim poziomie. Chętnie się słucha, choć materiał dość trudny, jak dla osoby, która nigdy nie miała z tym styczności 😉

  Agnieszka Jakubińska, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Najlepsze – wiedza, doświadczenie i sposób prezentacji Pawła. Najgorsze – szkoda, że tak krótko bo tylko 8 godzinek 🙁 Co można było zrobić lepiej? – nic bo jako uczestnik jestem bardzo zadowolony 🙂

  Przemysław Joniec, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Wszystko super, Paweł świetnie tłumaczy.

  Michał Woźniak, Kurs Maklerski edycja maj 2021

  Dobrze wszystko perfekto, ciekawostki jako bonus; dla mnie tylko przerwy mogłyby być troszkę dłuższe ale to wiadomo czasu nie ma :> podziękowania dla Piotrka! (Instrumenty Pochodne)

  Mikołaj Winiarski, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Ciężki materiał, chyba najcięższy ze wszystkiego. Na szczęście dużo tłumaczenia i dobra wiedza instruktora. (Instrumenty Pochodne)

  Sylwester Zięba, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  W bardzo fajny sposób prowadzone zajęcia, materiał był ciężki, ale dobrze wytłumaczony. (Instrumenty Pochodne)

  Jakub Sobczak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Bardzo mi się podoba w jaki sposób Marcin przekazuje wiedzę, dzięki temu cały materiał wydaje się być prostszy. (Wycena)

  Jakub Sobczak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Wszystko przekazane bardzo dobrze. Po wytłumaczeniach Pawła zadania wydają się być w miarę łatwe (Matematyka)

  Jakub Sobczak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Zagadnienia zostały wytłumaczone w jasny sposób. Czasami prowadzącemu za dużo czasu zabierało odpowiadanie na pytania kursantów, co trochę powoduje wytrącenie z tematu.

  Jakub Czechowski, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Skondensowana wiedza przekazywana w zrozumiały sposób.

  Karolina Winiarska, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Niesamowity poziom merytoryczny oraz wiedzy trenera. Niesamowicie fajnie przeleciało za każdym razem te 8h zajęć.

  Mateusz Kądziela, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Od pierwszego zjazdu do końca nic się nie zmieniło, bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Nie mogę się do niczego przyczepić.

  Kamil Jurczak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Materiału było sporo ale chyba część prowadzona przez Piotra najbardziej przypadła mi do gustu. Żywo mówił i urozmaicał ciekawostkami zajęcia. Poleciłbym każdemu 🙂 (Instrumenty Pochodne)

  Kamil Jurczak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Duże zaangażowanie, wiedza, podejście na 110% , super!!

  Wojciech Łojek, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Wszystko było wzorowo wytłumaczone, a trudniejsze fragmenty zostały dodatkowo rozpatrzone. (Wycena)

  Paweł Michnowicz, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Pan Adrian bardzo podkreślał proste rozwiązania najtrudniejszych zagadnień co bardzo pomogło w zrozumieniu materiału. (Techniki Notowań Giełdowych)

  Paweł Michnowicz, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Omawiane kwestie zostały świetnie wytłumaczone. Godne uwagi są ciekawe tricki ułatwiające zapamiętanie/rozwiązanie zadań.

  Jakub Czechowski, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Bardzo dobrze tłumaczone zagadnienia mimo trudnego tematu. Fajne myki na rozwiązywanie zadań. (Instrumenty Dłużne)

  Karol Stępkowski, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Praktyczne podejście jest dla mnie super! Przyjemnie się słucha i pracuje z Panem Marcinem. (Wycena)

  Karol Stępkowski, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Bardzo mi się podobały praktyczne uwagi/podejście, pod kątem egzaminu. (Techniki Notowań Giełdowych)

  Karol Stępkowski, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Jasny przekaz informacji, konkretne przykłady dobrze tłumaczone

  Sławomir Żarczyński, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Ciekawostki super, cieszę się że powtórzono symbole greckie z zeszłego tygodnia. Całość super! (Instrumenty Pochodne)

  Kamil Laszak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Bardzo doceniam cierpliwość i upór w powtarzaniu najważniejszych aspektów. Podobało mi osobiste podejście i podzielenie się doświadczeniem jeśli chodzi o egzamin

  Kamil Laszak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Bardzo podoba mi się obszar prezentowanej wiedzy, trudność w zrozumieniu materiału wynika z podobieństwa przerabianych zagadnień. Wykładowca odpowiada obszernie na wszelkie zadane pytania i podtrzymuje samopoczucie przez długie godziny dobrym humorem. 🙂 (Matematyka Finansowa)

  Kamil Laszak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Czas minął bardzo szybko co oznacza że materiał był przekazany w ciekawy sposób 🙂

  Piotr Horojdko, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Najlepsze ostrzeżenia na co zwracać uwagę, co testuje na kandydatach KNF, sprawdzanie wyników. Nie da się zrobić lepiej!!!

  Marcin Misztal, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Najlepszym w szkoleniu była interakcja oraz szczegółowe tłumaczenie każdemu, kto nie zrozumiał zadania.

  Patryk Florczyński, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Bardzo pozytywne i nieformalne nastawienie wykładowcy sprawiło że zajęcia mijały szybko i ciekawie. Mimo że na części materiału mnie nie było mogłem szybko dzięki wykładowcy połapać się o co chodzi w następnych zagadnieniach. 🙂

  Kamil Laszak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Jasno przekazywane informacje. Zwracanie uwagi na alternatywne scenariusze/możliwości (nie tylko zadanie, ale też inne opcje).

  Diana Kowalska, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Najlepsze było swobodne i luźne przekazywanie wiedzy w zrozumiały sposób dla odbiorcy bez sztucznego formalizmu. Duża wiedza trenera na plus.

  Patrycja Kosk, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Bardzo fajne triki między innymi na duration i wypukłość, do końca życia chyba zapamiętam o tym że dyskontujemy YTM. Więcej się nie dało chyba wyciągnąć z tych zajęć, zwłaszcza na formułę online. (Instrumenty Dłużne)

  Igor Kostrowicki, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Wszystko było super! Idealne tłumaczenie zadań na egzamin maklerski! (Matematyka Finansowa)

  Igor Kostrowicki, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Uważam, że wszystko było przeprowadzone najlepiej jak tylko mogło być, mimo zdalnej formy zajęć czułem się w pełni zaangażowanym w zajęcia. Świetnym pomysłem było tłumaczenie zagadnień na podstawie zadań dzięki czemu od razu mogliśmy je zrozumieć lepiej na podstawie tego jak się je wykorzystuje w praktyce. Marcin ma świetny kontakt z uczestnikami i odpowiada bardzo dobrze na każde nasze pytanie. (Techniki Notowań Giełdowych)

  Igor Kostrowicki, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Dla mnie rewelacja, wszystko jest jasne, z każdym zrobionym zadaniem widzę u siebie progres. Niektóre rzeczy robię już z automatu. Materiał jest bardzo obszerny, ale Marcin go super tłumaczy

  Jakub Sobczak, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Najlepsze: przyjazne podejście, jasne, logiczne tłumaczenie zagadnień, wysoka merytoryczność i wiedza Najgorsze: brak (Techniki Notowań Giełdowych)

  Wojciech Zajdel, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Świetnie zobrazowane zagadnienia. Wszystko było tłumaczone bardzo zrozumiale.

  Aleksander Boguski, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  W jasny i prosty sposób wytlumaczone zadania. Duża wiedza wykładowców.

  Jarosław Pabijan, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Wszystko jest dobrze przerabiane. Nie mam zastrzeżeń co najwyżej do własnego mózgu, że nie ma pamięci fotograficznej 🙂

  Sylwester Zięba, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Zadania były wytłumaczone w przystępny sposób i nie ma do czego się przyczepić!. Wszystko z Technik Notowań przez Marcina zostało klarownie i dobitnie wyjaśnione. Podobał mi się kontakt Marcina z kursantami i dokładne wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. (Techniki Notowań Giełdowych)

  Jakub Czechowski, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Najlepsze jest precyzyjne udzielanie odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania. Profesjonalne podejście prowadzących. Jestem zadowolony. Jest super.

  Marcin Wronka, Kurs Maklerski edycja styczeń 2021

  Bardzo fajnie wszystko wytłumaczone

  Magdalena Gaca, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Pełna profeska. Pozdr 🙂

  Piotr Jeznach, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Duża ilość przerobionych zadań 🙂

  Kacper Gwiazda, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Najlepsze jest, że po zakończeniu kursu mogę liczyć na Wasze wsparcie w rozwiązaniu pojawiających się problemów. Poza tym same pozytywy.

  Adam Januszewski, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Chyba najbardziej podoba mi się sposób przekazywania wiedzy nt. strategii opcyjnych

  Jakub Smogur, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Trudny dział, a udało mi się (chyba 😉 ) wszystko zrozumieć. Wykłady prowadzone ciekawie, fajne triki na zapamiętanie i super ciekawostki!

  Karolina Kalinowska, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Ciekawostki super i pomysły jak coś zapamiętać fajne, szybciej wchodzi 🙂

  Łukasz Szelejewski, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Zwracanie uwagi na pytania uczestników, tłumaczenie wszystkiego i trzymanie się reżimu czasu!

  Janusz Niedbał, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Najlepsze było prowadzenie i materiały

  Igor Sikorski, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Wszystko było super przeprowadzone 🙂

  Karol Kryj, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Adrian w sposób bardzo merytoryczny i spokojny sposób przekazywał wiedzę i rozwiązywał zadania. Tak trzymać.

  Daniel Sobieszek, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Świetne podejście, wiedza i charyzma. Czekam na koleje tak dokładnie prowadzone zajęcia 🙂 (Wycena)

  Magdalena Tylec, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Ogół zagadnień przekazany w przystępny sposób, tak na 5 😉 (Instrumenty Dłużne)

  Magdalena Tylec, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Wykład prowadzony na wysokim poziomie, mimo moich trudności z powodu braku wcześniejszych styczności z zagadnieniami, sądzę, że notatki poczynione na wykładzie będą pomocne. Dziękuję. (Matematyka finansowa)

  Magdalena Tylec, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Trener przekazuję w idealny sposób swoją wiedzę, daje świetne przykłady i bardzo się przykłada aby nas nauczyć. Luźna i miła atmosfera. Mimo zmęczenia, do końca Pan Paweł potrafił mnie zaciekawić. Ogólnie ekstra i nie mam, żadnych zastrzeżeń

  Kacper Osipow, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Pan Paweł tłumaczy w prostym, zrozumiałym języku. Przez to nawet po wielu godzinach robienia zadań jestem w stanie przyswajać nową wiedzę. Nie ma niczego co mogłoby mi się nie podobać 🙂

  Emilia Bartniczek, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Najlepsze były autorskie triki na zapamiętanie i zrozumienie – dużo pomogły i łatwiej było zapamiętać, zrozumieć (Instrumenty Dłużne)

  Karolina Kalinowska, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Świetne zajęcia, dobrze, że wykładowca ciągle podtrzymuje uwagę uczestników, wtedy łatwiej się skupić i wytrzymać tyle godzin (Matematyka Finansowa)

  Karolina Kalinowska, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Dobrze wytłumaczone zadania. Chyba nic nie da się zrobić lepiej.

  Jakub Kuczyński, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Bardzo dobre tempo tłumaczenia i odpowiednia ilość materiału. Dobry sposób przekazywania wiedzy i duże zaangażowanie. Czasami troszkę za szybko przerabiany materiał, ale podejrzewam, że wynikało to z ilości rzeczy do przerobienia. Całość oceniam na bardzo dobrze:)

  Karolina Winiarska, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Najlepszy nauczyciel matematyki z jakim pracowałem. Niestety nie mam pomysłu co dałoby się poprawić. Jest super 😉

  Paweł Plutecki, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Bardzo jasno tłumaczone, naprawdę super

  Paulina Malczyk, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Dokładne wytłumaczenie poszczególnych zagadnień

  Mikołaj Piotrowski, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Dobre wytłumaczenie sposobów rozwiązywania zadań

  Jacek Misiak, Kurs Maklerski edycja listopad 2020

  Zajęcia bardzo konkretne i bez zgłębiania się w niepotrzebne rzeczy, a potem wszystko przetrenowane.

  Martyna Guzik, Kurs Maklerski edycja wrzesień 2020

  Dokładne tłumaczenie zadań, rozpisywanie wzorów

  Alicja Parol, Kurs Maklerski edycja wrzesień 2020

  Najlepsze przeplatanie wiedzy teoretycznej z praktyczną, dobrze przygotowujące zajęcia do egzaminu.

  Aleksander Jochym, Kurs Maklerski edycja wrzesień 2020

  Duża wiedza, ciekawostki, krótkie przerywniki które sprawiają że czas na wykładzie mija szybko. Ciężko byłoby lepiej poprowadzić zajęcia. Admin the best 🙂

  Michał Dąbrowski, Kurs Maklerski edycja wrzesień 2020

  Wszystko było supcio. Nie ma nic do zmiany 🙂

  Wojciech Grzegorzek, Kurs Maklerski edycja wrzesień 2020

  Najlepsi na kursie prowadzący. Było super – dzięki za świetnie przygotowanie!

  Jakub Sadowski, Kurs Maklerski edycja wrzesień 2020

  Wszystko świetnie wytłumaczone! A już szczególnie super wytłumaczone ustalanie kursów!!!

  Justyna Michalska, Kurs Maklerski edycja wrzesień 2020

  Najlepszy poziom wiedzy prowadzących i bajera admina opiekującego się kursem online!!

  Eryk Chrapek, Kurs Maklerski edycja wrzesień 2020
  Świetnie przygotowany skrypt zadań i prezentacja do nauki zdalnej. Dzięki online byłam na zajęciach będąc w domu w Katowicach.
  Katarzyna Szymko Uczestniczka Kursu Maklerskiego, maj 2020
  W jasny i zrozumiały sposób przekazana wiedza, dobrze wyjaśnione przykłady.
  Emilia Radecka Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2020
  Bardzo fajne zajęcia!
  Tomasz Sobecki Uczestnik Kursu Maklerskiego, luty 2020
  Wiedza przekazywana w konkretny sposób i na luzie
  Maksymilian Bogus Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2020
  Połączenie stosunkowo „trudniejszej” tematyki ze sposobem logicznego wyjaśnienia. Serdeczne podejście prowadzącego
  Joanna Kargol Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2020
  Na wykładach jest dużo pracy na zadaniach, wiele zadań wykonujemy wspólnie (Analiza Wskaźnikowa i Wycena)
  Emilia Jakubiak Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2020
  Bardzo dobrze wytłumaczone zagadnienia z Technik Notowań Giełdowych. Zajęcia ciekawe do samego końca, pomimo dużej ilości zadań.
  Jarosław Leski Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2020
  Idealna formuła, praca na zadaniach. (Matematyka Finansowa)
  Emilia Jakubiak Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2020
  Przejrzyste wytłumaczenie niektórych bardziej skomplikowanych zagadnień. (Matematyka Finansowa)
  Damian Dziubiński Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2020
  Zrozumiałem zadania z którymi wcześniej miałem duży problem. Wykładowca bardzo dobrze tłumaczy dzięki czemu można zrozumieć zagadnienia za pierwszym razem. (Matematyka Finansowa)
  Krystian Bielas Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2020
  Fajny sposób prowadzenia zajęć, każde zadanie jest rozpisywane na czynniki pierwsze, to bardzo ułatwia zrozumienie wszystkiego. (Techniki Notowań Giełdowych)
  Przemysław Jusiak Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2020
  Ogromna wiedza praktyczna i teoretyczna, bardzo dobry kontakt z Kursantami.
  Mateusz Gorczyński Uczestnik Kursu Maklerskiego grudzień 2019
  Poczucie humoru, sposób przekazywania materiału. Bardzo trudny materiał przekazywany w łatwy i przyjemny sposób, dużo porad jak i co zapamiętać na egzamin.
  Ewelina Burszta Uczestnik Kursu Maklerskiego grudzień 2019
  Wykładowca wyjaśnia wszystko bardzo jasno, jest BARDZO dostępny do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Podawanych jest dużo fajnych rozwiązań, które są przydatne w zrozumieniu trudniejszych zagadnień. (Techniki Notowań Giełdowych)
  Iwona Staniszewska Uczestnik Kursu Maklerskiego grudzień 2019
  Cały kurs super, nie wyobrażam sobie podchodzić do egzaminu bez takiego kursu. Tłumaczenie proste, przejrzyste i plus materiały. Samemu człowiek by tego nie ogarnął, albo zajęło by to lata. Dziękuję !!
  Ewelina Burszta Uczestnik Kursu Maklerskiego grudzień 2019
  Przed szkoleniem nie rozumiałem nic, teraz rozumiem wszystko!
  Jan Delegos Uczestnik Kursu Maklerskiego grudzień 2019
  Według mnie absolutnie najfajniejszy sposób prowadzenia zajęć, MEGA jasne tłumaczenie, SUPER wysoki poziom wiedzy! Super przekazanie materiału – ten temat jest bardzo trudny do wytłumaczenia, więc fajnie znaleźć na to sposób „na chłopski rozum” i to się udało Wykładowcy w 100% !! Szkoda, że to tylko 2 dni! (Analiza Instrumentów Pochodnych)
  Iwona Staniszewska Uczestnik Kursu Maklerskiego grudzień 2019
  Zastosowanie teorii bezpośrednio do rozwiązywanych zadań.
  Marek Kowal Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2019
  Sztuka poruszania się po temacie i poziom wiedzy merytorycznej na najwyższym poziomie.
  Andrzej Kowalik Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2019
  Świetny sposób przekazywania wiedzy, dynamika prowadzenia zajęć i kontakt z kursantami.
  Michał Krawczyk Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2019
  Dużo zadań, dużo tłumaczenia, fajne porównania teorii, żeby dało się zrozumieć
  Andrzej Kujawa Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2019
  Świetne sposoby na zapamiętanie wykresów opcji.
  Wojciech Nowak Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2019
  Spokojny i dokładny sposób tłumaczenia zadań.
  Aleksandra Wiklak Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2019

  Podczas zajęć przerabiana jest bardzo duża ilość zadań z egzaminów z poprzednich lat. Dzięki temu czuję się przygotowany do zdania licencji!

  Paweł Karpiński Uczestnik Kursu Maklerskiego czerwiec 2019

  Prowadzący są świetnie, merytorycznie przygotowani. Dokładnie rozpisują i wyjaśniają zagadnienia.

  Wojciech Mitraszewski Uczestnik Kursu Maklerskiego czerwiec 2019

  Generalnie, najlepszy kurs!

  Lidia Lewandowska Uczestnik Kursu Maklerskiego czerwiec 2019

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

  Jacek Nowiszewski Uczestnik Kursu Maklerskiego czerwiec 2019

  Dzięki przykładom z życia wziętym, materiał jest dużo łatwiej opanować.

  Łukasz Grygiel Uczestnik Kursu Maklerskiego czerwiec 2019
  Prowadzący potrafi dokładnie wyjaśnić z pozoru trudne zagadnienia. Zapytany, co mogło zostać lepiej zrobione podczas kursu, odpowiadam – Nic!
  Olaf Ludwig Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2019
  Wykładowca potrafi świetnie przekazywać wiedzę. Dzięki sposobowi w jaki prowadzi zajęcia, są one maksymalnie merytoryczne i efektywne.
  Łukasz Podlewski Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2019
  Zajęcia są dynamiczne i prowadzone z polotem 😉 Moim zdaniem IDEALNE!
  Wojciech Mitraszewski Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2019
  Przyjemna atmosfera panująca na szkoleniu sprzyja nauce. Zagadnienia omawiane są w łatwy i zrozumiały sposób.
  Lidia Lewandowska Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2019
  Zakres wiedzy prowadzącego jest imponujący. Zajęcia w 100% merytoryczne!
  Beata Sipowik Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2019
  W kursie najbardziej cenię to, że Prowadzący rzeczowo odpowiada na wszystkie moje pytania.
  Wojciech Mitraszewski Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2019
  Największą zaletą jest brak sztywnego podziału miedzy teorią a zadaniami. Pozwala to pozostać na dużej skupionym i ubarwia zajęcia 😉
  Karolina Mystek Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Duża ilość praktycznej wiedzy! Polecam te zajęcia każdemu.
  Michał Bykowski Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Pojęcia są tłumaczone fachowo, ale w przystępny sposób. Świetne zajęcia!
  Dominik Bisztyga Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Wspaniały wykładowca. To były najjaśniej poprowadzone zajęcia.
  Karolina Mystek Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Zaletą szkolenia jest praktyczne podejście do egzaminu.
  Marcin Proszek Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Największą zaletą szkolenia jest sposób prowadzenia zajęć i nastawienie na komunikację z kursantami.
  Bartosz Krysik Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Na początku byłem zdziwiony jak szybko omówiono teorię i skupiono się na zadaniach. Na koniec okazało się to super wyborem!
  Andrzej Wielgosz Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Prowadzący jest żywy i entuzjastyczny. Dzięki temu zajęcia są angażujące i można z nich wynieść maksymalnie dużo.
  Dominik Bisztyga Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Najlepsze w tym kursie są prosty sposób tłumaczenia zadań oraz energia przekazywana przez wykładowcę. Najlepsze połączenie 😉
  Mateusz Michalski Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Zagadnienia są dogłębnie tłumaczone. Wypowiedzi fachowe. Czuć kompetencje!
  Mateusz Lum Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Zajęcia są świetnie wyważone między ilością teorii a zadań. Bardzo obrazowe przykłady pozwalają łatwo zrozumieć materiał.
  Sławomir Wołyniec Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2019
  Teoria zderzona z praktyką!
  Beata Maj Uczestniczka Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Ciekawe prowadzenie! Praktyczne podejście pod kątem najlepszego przygotowania do egzaminu!
  Andrzej Czech Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Każde zadanie rozwiązane z wyjaśnieniem i opisem dlaczego w taki, a nie inny sposób!
  Łukasz Madej Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Świetne przygotowanie do praktycznego rozwiązywania pytań na egzaminie.
  Mariusz Brzeziński Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Wyselekcjonowanie najważniejszych informacji potrzebnych do zdania egzaminu
  Karolina Wieczorek Uczestniczka Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Bardzo dobrze wytłumaczony SZOG – praktycznie!
  Jan Adamski Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Nauka przez rozwiązywanie zadań.
  Michał Mazurek Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Prowadzący bardzo się stara i przykłada, żeby przekazać całą niezbędną wiedzę.
  Michał Sokołowski Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Świetna atmosfera i dużo praktyki.
  Mateusz Krawczyk Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Bardzo dobry sposób wyjaśnienia materiału.
  Mikołaj Sobczak Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Niesamowite zaangażowanie prowadzącego.
  Mateusz Kurowski Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Zdecydowanie polecam zajęcia w ZMID!
  Marta Zalewska Uczestniczka Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Praktyczne podejście do zadań.
  Grzegorz Jankowski Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Elastyczność względem uczestników i chęć wytłumaczenia wszystkiego!
  Andrzej Pawlik Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Przykłady, wyjaśnienia i dynamika prowadzenia zajęć – super!
  Mariusz Szulc Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Rozwiązywanie zadań i tłumaczenie zależności w najlepszy możliwy sposób.
  Piotr Wysocki Uczestnik Kursu Maklerskiego styczeń 2019
  Poziom wiedzy na wysokim poziomie i profesjonalne podejście do uczestników.
  Mateusz Kołodziejczyk Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Dużo zadań praktycznych, odwołujących się do poprzednich egzaminów.
  Andrzej Olszewski Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Świetne podejście prowadzącego do osób, które mają pytania.
  Michał Borowski Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Świetnie przygotowany skrypt zadań i prezentacja.
  Katarzyna Liszewska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Poziom wiedzy na wysokim poziomie i profesjonalne podejście do uczestników.
  Mateusz Kołodziejczyk Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Świetnie przygotowany skrypt zadań i prezentacja.
  Katarzyna Liszewska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Świetne podejście prowadzącego do osób, które mają pytania.
  Michał Borowski Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Dużo zadań praktycznych, odwołujących się do poprzednich egzaminów.
  Andrzej Olszewski Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Zastosowanie teorii bezpośrednio do rozwiązywanych zadań.
  Marek Kowalski Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Tempo pracy dostosowane do poziomu trudności zadań.
  Michał Kaczor Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Praktyczne podejście do tematu i dodatkowo przekazane wskazówki na co warto zwrócić uwagę przy nauce.
  Wojciech Głowacki Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Wyjaśnienie materiałów jest bardzo jasne i wyraźne, wykładowca dobrze omawia materiał.
  Anna Paluch Uczestniczka Kursu Maklerskiego, listopad 2018
  Świetnie przygotowany skrypt i prezentacja!
  Katarzyna Zielińska Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Przekaz wiedzy dotyczącej materiału stricte na egzamin bez zastrzeżeń!
  Ziemowit Świątek Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Świetne podejście prowadzącego do osób mających pytania.
  Michał Wojciechowski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Dużo zadań praktycznych i odwoływanie się do zadań z poprzednich egzaminów.
  Andrzej Wójtowicz Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Poziom wiedzy i podejście do uczestników na najwyższym poziomie!
  Mateusz Kowalski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Praktyczne podejście do tematu i wskazówki na co powinno się zwrócić uwagę.
  Grzegorz Urbański Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Wyjaśnienie materiału jest jasne i dokładne, a wykładowca bardzo precyzyjne wyjaśnia cały materiał.
  Kacper Wójcik Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Wiele informacji o zadaniach na egzaminie i bardzo dużo praktyki na zajęciach.
  Iga Dąbrowska Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Równolegle rozwiązujemy zadania i omawiamy je pod kątem egzaminu
  Piotr Górecki Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Kurs bardzo praktyczny.
  Mateusz Tomczak Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Sposób prowadzenia zajęć, komunikatywność i otwartość na pytania.
  Michał Jabłoński Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Prosty i zrozumiały sposób wyjaśnienia materiału.
  Antoni Kozłowski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Omówienie najważniejszych zagadnień w spójny i zagregowany sposób. Poziom wiedzy trenera na bardzo wysokim poziomie.
  Mateusz Kędzierski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Konkretnie, zwięźle i jasno wytłumaczone, a do tego dobry, podsumowujący materiał.
  Piotr Kozłowski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Wysoki poziom wiedzy trenera, tłumaczenie materiału w sposób jasny i zrozumiały.
  Julia Augustyniak Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Pewność siebie trenerów poparta wiedzą i doświadczeniem.
  Andrzej Piątek Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Praktyczne zadania i przykłady z egzaminu.
  Piotr Jankowski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Wysoki poziom wiedzy merytorycznej i umiejętności trenerskie.
  Mateusz Jastrzębski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Rzeczowe i praktyczne podejście do tematów i dużo wskazówek odnośnie egzaminu.
  Wojciech Kubiak Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Wysoki poziom merytoryczny trenera połączony z umiejętnością przekazywania w przystępny sposób wiedzy.
  Marek Kucharski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Świetny wykładowca i jego sposób komunikacji, i przekazu wiedzy.
  Aneta Szczepańska Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2018
  Tempo pracy dostosowane do poziomu trudności zadań.
  Michał Skowroński Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2018
  100% zaangażowanie prowadzącego i otwartość na dyskusję.
  Franciszek Czajkowski Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Jeszcze nigdy nikt nie wytłumaczył mi nic tak prosto i tak skutecznie. Super trenerzy!
  Antonina Wojciechowska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Bardzo merytorycznie, dużo zrobionych zadań i mnóstwo energii na zajęciach. Polecam!.
  Julita Maciejewska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Świetne przygotowanie prowadzącego, duże zaangażowanie – najlepsze zajęcia na jakich byłam.
  Klaudia Sowa Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Szczegółowe tłumaczenie, dużo praktycznych wskazówek – rewelacja jednym słowem.
  Milena Jabłońska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Zajęcia prowadzone dynamicznie i angażująco.
  Karol Szewczyk Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Jasne odpowiadanie na pytania dodatkowe.
  Adam Grzybowski Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Dużo energii na zajęciach, dużo zadań, przykładów i przydatne triki z kalkulatorem.
  Patryk Paluch Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Wszystko super, praktyczne wskazówki i świetny sposób prowadzenia zajęć.
  Agnieszka Dąbrowska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Praktyczne podejście do rozwiązywania zadań, prosto opisane teoretyczne zagadnienia w materiałach.
  Magdalena Majewska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Bardzo dużo odniesień do praktyki.
  Adam Grzybowski Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Bardzo jasne wyjaśnienie sposobu wykonywania zadań.
  Daniel Lipiński Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Trener z niesamowitym poczuciem humoru.
  Alicja Domagała Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Zwięzłe materiały i uporządkowany skrypt z zadaniami.
  Magdalena Kalinowska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Bardzo zrozumiałe wyjaśnienie praktycznego zastosowania wzoru w zadaniach.
  Emilia Konieckiewicz Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Wszystko było genialnie, lepiej się nie dało.
  Katarzyna Pająk Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Szkolenie bardzo przejrzyste i treściwe.
  Jakub Stępień Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Indywidualne podejście do kursanta.
  Justyna Dudek Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Dobre przekazanie wiedzy.
  Magdalena Wróbel Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Dużo praktycznych zadań, dobre wskazówki.
  Przemysław Zieliński Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Wszystko było jasno i prosto tłumaczone.
  Maksym Nowak Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Energia, klarowność przekazu, jasne tłumaczenie.
  Maciej Król Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Wiedza przekazywana w prosty, przejrzysty sposób. Praca na konkretnych przykładach.
  Wiktor Jankowski Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Profesjonalne prowadzenie zajęć, miła, luźna i naturalna atmosfera.
  Jakub Kowalik Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Świetny sposób przekazywania wiedzy poprzez skojarzenia.
  Rafał Domański Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Praktyczne tipy na zapamiętanie strategii opcyjnych, energia na zajęciach i merytoryczne przygotowanie.
  Maciej Cybulski Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Super, że część teoretyczna jest przeplatana zadaniami, a rysunki pomogły zapamiętać.
  Agnieszka Malinowska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, wrzesień 2018
  Wykładowca zwraca uwagę na rzeczy istotne z punktu widzenia egzaminu.
  Michał Chrzanowski Uczestnik Kursu Maklerskiego wrzesień 2018
  Bardzo dobry poziom wiedzy prowadzącego i zbiór ćwiczeń z egzaminów.
  Magdalena Kalinowska Uczestniczka Kursu Maklerskiego wrzesień 2018
  Świetne materiały, sala wykładowa i merytoryka prowadzącego.
  Maciej Malinowski Uczestnik Kursu Maklerskiego wrzesień 2018
  Praktyczne wykonywanie zadań, zwracanie uwagi na zmiany w prawie, na to co w szczególności należy zapamiętać.
  Agnieszka Kozłowska Uczestniczka Kursu Maklerskiego wrzesień 2018
  Przede wszystkim super atmosfera! Materiały na szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie, świetnie przekazana wiedza dość obszernego materiału, da się bardzo dużo rzeczy zapamiętać ze słuchu.
  Super atmosfera, a materiały przygotowane bardzo profesjonalnie.
  Michalina Klicka Uczestniczka Kursu Maklerskiego wrzesień 2018
  Jasne i dobrze wytłumaczone zadania.
  Przemysław Nowakowski Uczestnik Kursu Maklerskiego wrzesień 2018
  Wykładowca odpowiada na wszystkie pytania z sali i dobrze tłumaczy przykłady zadań.
  Rafał Głowacki Uczestnik Kursu Maklerskiego wrzesień 2018
  Wykładowca bardzo merytorycznie i profesjonalnie przygotowany.
  Jakub Sroka Uczestnik Kursu Maklerskiego wrzesień 2018
  Dużo ważnych i ciekawych informacji, dużo zadań.
  Natalia Górska Uczestniczka Kursu Maklerskiego czerwiec 2018
  Uzupełniłem swoją wiedzę, nauczyłem się nowych rzeczy i zauważyłem, że ten egzamin nie jest wcale taki trudny.
  Kamil Michałowski Uczestnik Kursu Maklerskiego, czerwiec 2018
  Wszystkie informacje przekazane jasno i zrozumiale. Lepsza mogłaby być tylko pogoda za oknem.
  Mateusz Marzec Uczestnik Kursu Maklerskiego, maj 2018
  Bardzo dobrze wykorzystany czas, punktualność i meritum.
  Aleksandra Niemiec Uczestniczka Kursu Maklerskiego, maj 2018
  Podobało mi się praktyczne podejście do rozwiązywania zadań abyśmy na egzaminie wykorzystali na nie jak najmniej czasu.
  Wiktor Sawicki Uczestnik Kursu Maklerskiego, maj 2018
  Świetny trener, fajnie prowadzone zajęcia, merytorycznie perfekcyjnie przygotowany. Wyniosłam z kursu wszystko co powinnam.
  Patrycja Olszewska Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2017
  Trener super, świetne tłumaczenie i kontakt ze słuchaczem, także naprawdę fajnie! Brawo!
  Jan Czerwonka Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2017
  Bardzo fajne zajęcia, kompetentnie i z humorem. Bez kursu w ZMID trudno byłoby przyswoić cały materiał.
  Kamil Orłowski Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2017
  Świetnie przeprowadzone zajęcia, perfekcyjnie przygotowane materiały.
  Sara Kwiatkowska - Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2017
  Bardzo profesjonalne zajęcia. Jestem zachwycony zdobytą wiedzą.
  Marek Jankowski Uczestnik Kursu Maklerskiego wrzesień 2017
  Merytorycznie i profesjonalnie, wszystko OK.
  Michał Błasiński Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2017
  Trudne rzeczy były przyjemnie przekazywane, 16 godzin weekendu zleciało jak jeden krótki wykład.
  Tomasz Dróżdż Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2017
  Duża porcja wiedzy plus to co najważniejsze czyli testy i zadania na egzamin.
  Leszek Tokarz Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2017
  Zdobyłem wiedzę z zakresu matematyki finansowej i instrumentów udziałowych.
  Grzegorz Gawkowski Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2017
  Czuję, że zdobyłem cenną wiedzę potrzebną na egzaminie.
  Jakub Cygański Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2017
  Świetnie przekazane informacje (jasno, bez używania niezrozumiałych terminów).
  Katarzyna Roś Uczestniczka Kursu Maklerskiego maj 2017
  Bez tego kursu nie miałbym szans na pozytywny wynik.
  Piotr Pawlik Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2017
  Zostałem mile zaskoczony wieloma drobnymi szczegółami.
  Marcin Niemiec Uczestnik Kursu Maklerskiego maj 2017
  Przystępny sposób podania wiedzy, dużo zadań. Profesjonalny, bystry :), przejrzysty sposób przekazywania wiedzy. Polecam Każdemu!
  Ewelina Trojnar Uczestniczka Kursu Maklerskiego luty 2017
  Świetnie przygotowane materiały i super prowadzone zajęcia. Sam bym tego nigdy nie ogarnął. Super zajęcia!
  Krzysztof Kita Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2017
  Jasne tłumaczenie.
  Konrad Adryańczyk Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2017
  Super zajęcia. Prowadzący bardzo motywujący.
  Anna Lewczuk Uczestniczka Kursu Maklerskiego luty 2017
  Było treściwie, było świetnie, dokładnie to czego oczekiwałem.
  Michał Ławiński Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2017
  Sposoby rozwiązywania zadań zostały przekazane w sposób klarowny i łatwy do zrozumienia.
  Kacper Kowalski Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2017
  Świetnie przygotowane materiały i super prowadzone zajęcia. Sam bym tego nigdy nie ogarnął. Super zajęcia!
  Krzysztof Kita Uczestnik Kursu Maklerskiego luty 2017
  Przedstawienie zakresu materiału dotyczącego technik notowań zwięźle i treściwie.
  Paulina Marczak Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2016
  Szkolenie prowadzone na luzie i dobrze przekazywana wiedza.
  Oliwia Nowicka Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2016
  Skondensowałam wszystkie potrzebne informacje.
  Agata Szczepańska Uczestniczka kursu Maklerskiego listopad 2016
  Zakres materiału został dogłębnie przerobiony.
  Wiktor Wasilewski Uczestnik kursu Maklerskiego listopad 2016
  Było super! 🙂
  Agnieszka Paska Uczestniczka Kursu Maklerskiego listopad 2016
  Wszystko zrozumiałem.
  Tomasz Lis Uczestnik Kursu Maklerskiego listopad 2016
  Nauczyłam się wielu nowych rzeczy, do tego bardzo przyjemny sposób przekazywania wiedzy.
  Agnieszka Lasocka Uczestniczka Kursu Maklerskiego, listopad 2016
  Doświadczeni i profesjonalni trenerzy doskonale tłumaczą i zwracają uwagę na najważniejsze zagadnienia, zarażając przy okazji uczestników swoją pasją. Bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe, świetna atmosfera, trenerzy zawsze dostępni i pomocni nawet poza godzinami kursu.
  Bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe, świetna atmosfera, trenerzy zawsze dostępni i pomocni nawet poza godzinami kursu.
  Marcin Giez Uczestnik Kursu Maklerskiego, listopad 2016
  Wykładowcy stawiają przede wszystkim na efektywne przygotowanie do egzaminu, ale dzięki praktycznym przykładom udaje się ją wykorzystać w codziennej pracy! 🙂
  Wiedza do wykorzystania w praktyce!
  Mariusz Szczepański Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2016
  Wszystko dobrze wytłumaczone. Odpowiednia proporcja zadania-teoria.
  Zuzanna Wójcik Uczestniczka Kursu Maklerskiego sierpień 2016
  Uważam, że proporcje były bardzo dobrze dobrane.
  Samuel Kwiatkowski Uczestnik Kursu Maklerskiego sierpień 2016
  Największy plus za wykładowców. Każda osoba jest specjalistą w swojej dziedzinie.
  Magda Kalbarska Uczestniczka Kursu Maklerskiego, maj 2016
  Praktyczne przykłady oraz przejrzysty sposób tłumaczenia zadań. Wielki plus!
  Marek Flisak Uczestnik Kursu Maklerskiego, maj 2016
  Wysokie kompetencje prowadzących pozwoliły na merytoryczne przekazanie uczestnikom szerokiego zakresu materiału obowiązującego na egzaminie. Kurs przygotowujący do egzaminu Maklera Papierów Wartościowych polecam wszystkim.
  Kurs przygotowujący do egzaminu Maklera Papierów Wartościowych polecam wszystkim.
  Krzysztof Szulca Uczestnik Kursu Maklerskiego, styczeń 2016
  Kurs ZMID na Maklera Papierów Wartościowych polecam wszystkim! Odpowiednio dobrany zakres materiału i profesjonalni wykładowcy pomagają w efektywnej nauce, a przekazywana wiedza zostaje w głowie na dłużej niż jedynie do czasu egzaminu. Dodatkowo na plus bardzo dobra atmosfera na samych zajęciach i wygodna sala w centrum Warszawy.
  Cezary Kłosiński Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2015
  Polecam wszystkim. Świetna atmosfera i profesjonalni wykładowcy!
  Magda Magierska Uczestnik Kursu Maklerskiego, wrzesień 2015
  Szkolenie idealne pod egzamin. Mnóstwo rozwiązanych zadań i świetne materiały do pracy w domu.
  Jacek Majchrowski Uczestnik Kursu Maklerskiego, luty 2015

   Wypełnienie tego formularza to tylko rejestracja na szkolenie - gdy otrzymamy Twoją rejestrację nasz zespół skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby potwierdzić Twoje dane oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Po tej rozmowie otrzymasz od nas mailem informacje o płatności. Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 2 godzin!

   Formularz Rejestracji na Kurs Maklera Papierów Wartościowych (* pole wymagane)
   Imię*
   Nazwisko*
   Email*
   Telefon*

   Czy chcesz dokupić pełny Kurs Maklerski VOD (41h nagrań wideo) o wartości 2700 zł w promocyjnej cenie?* Tak (+500 zł)Nie

   W jakiej formie kursu chcesz wziąć udział?* OnlineStacjonarnie (+500 zł)
   Czy masz ważną legitymację studenta/ucznia?*NieTak (cena studencka)

   Podaj nr albumu/legitymacji:
   Co przekonało Cię do naszego Kursu?
   Czy chcesz otrzymać Fakturę VAT na firmę?* NieTak

   Podaj NIP
   Nazwa firmy
   Abyśmy mogli wysłać pakiet egzaminacyjny (książkę "Inwestycje", oryginalny arkusz egzaminacyjny oraz kalkulator i tablice egzaminacyjne) wskaż swój najbliższy paczkomat:

   Jeżeli w Twojej okolicy nie ma paczkomatu czy chcesz podać adres korespondencyjny do wysyłki pakietu egzaminacyjnego:
   TakNie (odbiór osobisty na ul. Sienna 93, Warszawa)

   Kod pocztowy*
   Miejscowość*
   Ulica i numer*
   Uwagi:
   Kod polecający: