Kurs na licencję doradcy inwestycyjnego (specjalny kurs video)

Home Courses

Kurs na licencję doradcy inwestycyjnego (specjalny kurs wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Licencja Doradcy Inwestycyjnego to najbardziej pożądana kwalifikacja na polskim rynku kapitałowym.

Chcesz zostać licencjonowanym Doradcą Inwestycyjnym i zwiększyć swoją szansę w karierze na rynku finansowym? Dzięki szkoleniu organizowanemu przez ZMID bez problemu zdobędziesz swoją licencję! Pomogliśmy w jej zdobyciu już prawie 230 obecnym Doradcom Inwestycyjnym. Nasze zajęcia to najwyższa zdawalność, najlepsi wykładowcy, ponad 30 lat doświadczenia, oraz późniejsza pomoc w znalezieniu nowej pracy! Tutaj sprawdzisz aktualne projekty rekrutacyjne prowadzone przez ZMID.

Licencja Doradcy Inwestycyjnego to najbardziej prestiżowa kwalifikacja na polskim rynku kapitałowym. Kurs Doradcy Inwestycyjnego jaki przygotowaliśmy w ZMID kompleksowo przygotowuje do wszystkich trzech etapów tego trudnego egzaminu. 

Nagrania trwają ponad 83 godzin zegarowych i podzielone są na działy tematyczne oraz na przygotowania do I etapu egzaminu oraz etapu II i III. Dzięki nim oprócz świetnego przygotowania do egzaminu poznasz szereg praktycznych wskazówek rynkowych, które od razu po kursie możesz wykorzystać w swojej karierze zawodowej. Prowadzą je Ci sami trenerzy, co podczas kursu stacjonarnego – licencjonowani Doradcy Inwestycyjni z bogatą praktyką rynkową. Podczas nagrań poznasz pełną teorię niezbędną do udzielania poprawnych odpowiedzi na egzaminie oraz rozwiążesz wspólnie z wykładowcą masę zadań z każdej sekcji. 

Pamiętaj, że nagrania trwają krócej niż kurs stacjonarny ponieważ są specjalnie przygotowane pod taką formę nauczania. Są odpowiednio zmontowane i pocięte żebyś jak najefektywniej spędził czas!

Co otrzymasz wykupując kurs Doradcy Inwestycyjnego w formie wideo?

 1. Nagrania do ETAPU 1 egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego obejmują następujący zakres tematyczny:
  – Matematyka Finansowa i Obligacje (8 nagrań trwających łącznie 12h)
  – Statystyka (4 nagrania trwające łącznie 7h)
  – Analiza portfelowa (4 nagrania trwające łącznie 5,5h)
  – MSR i Rachunkowość finansowa (12 nagrań trwających łącznie 4,5h)
  – Finanse korporacyjne i wycena (7 nagrań trwających łącznie 8,5h)
  – Instrumenty pochodne (4 nagrania trwające łącznie 6h)
  – Obsługa kalkulatora TI BA 2 Plus (1 nagranie trwające łącznie 1h)
 2. Nagrania do ETAPU 2 oraz 3 egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego obejmują następujący zakres tematyczny:
  – Matematyka Finansowa i Obligacje (16 nagrań trwających łącznie 7,5h)
  – Finanse korporacyjne i wycena (14 nagrań trwających łącznie 8,5h)
  – Analiza portfelowa (12 nagrań trwających łącznie 6,5h)
  – Rachunkowość (5 nagrania trwające łącznie 7h)
  – Instrumenty pochodne (5 nagrań trwających 9h)
 3. Odpowiedzi z tłumaczeniem do wszystkich pytań obliczeniowych z zagadnień omawianych na kursie z czterech egzaminów z lat 2018 – 2020.
 4. Skrypt omawiający zagadnienia z najważniejszych aktów prawnych – to NIE są przeklejki z ustaw, ale kompleksowy skrypt napisany zrozumiałym językiem!
 5. Komplet wszystkich materiałów w formie elektronicznej, w tym:
  – zbiory zadań z podziałem na sekcje tematyczne
  – prezentacje tematyczne omawiane podczas nagrań wideo
  – egzaminy Doradcy Inwestycyjnego z ostatnich 17 lat
  – statystykę pytań egzaminacyjnych
 6. Tablice wzorów, tablice matematyczne oraz spis sugerowanej literatury w formie elektronicznej.
 7. Komplet aktualizowanych każdego miesiąca wszystkich aktów prawnych w formie elektronicznej.

Dodatkowo zyskujesz:

 1. Późniejszą pomoc naszego zespołu rekrutacji w znalezieniu / zmianie pracy (zobacz aktualne projekty rekrutacyjne jakie prowadzimy)!
 2. Bezpłatny pierwszy rok członkostwa wspierającego w ZMID, wystarczy jedynie, że wyślesz deklarację członkowską! (sprawdź jakie korzyści możesz zyskać należąc do ZMID)
 3. Certyfikat ukończenia kursu.
 4. Wsparcie trenerów po zakończeniu kursu.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie na Doradcę Inwestycyjnego w formie nagrań wideo?

Przede wszystkim kurs przeznaczony jest dla każdego kto chciałby ubiegać się o licencję Doradcy Inwestycyjnego. Egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego zdawany jest średnio przez około 10% osób. Średnia zdawalność wszystkich naszych kursantów, którzy zdecydowali się podejść do egzaminu to prawie 76%. Uczestnictwo w kursie bardzo zwiększa więc Twoje szanse na sukces! Licencja doradcy inwestycyjnego to dzisiaj niezwykle cenne aktywo dla każdego kto chciałby pracować w Domu Maklerskim, Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych, Banku, czy w firmach doradczych. To również bardzo wartościowa informacja dla klientów wszystkich doradców finansowych świadcząca o wysokim poziomie świadczonych usług i kompetencjach.

Ponadto dzięki realizacji programu za pomocą nagrań wideo nie jesteś przywiązany do konkretnych dat, gdy realizowany jest kurs. Sam decydujesz o tym kiedy masz czas na naukę, a do tego możesz w każdej chwili przypomnieć sobie dowolny temat! Kurs w formie nagrań wideo jest więc idealny dla każdego, kto preferuje naukę indywidualną lub nie może pozwolić sobie na uczestnictwo w zajęciach stacjonarnych lub online na żywo w określonych z góry terminach.

Jak wygląda Kurs Doradcy Inwestycyjnego w formie wideo?

Kurs Doradcy Inwestycyjnego w formie nagrań wideo pozwala praktycznie na indywidualne uczestnictwo we wszystkich zjazdach kursu, które realizowane są podczas zajęć stacjonarnych bądź online na żywo. Gwarantujemy, że przerobisz na nim dokładnie taki sam zakres materiału, co uczestnicy wybierający inną formę nauki. Otrzymasz również ten sam komplet materiałów, a nagrania oraz materiały zostaną Ci udostępniane niezwłocznie po twoim zapisie i będziesz miał do nich dostęp aż przez 12 miesięcy.

Poniżej możesz obejrzeć przykładowe fragmenty kursu doradcy w formie wideo 🙂

Jak wygląda egzamin doradczy?

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda egzamin na licencję Doradcy Inwestycyjnego i jak go zdać, koniecznie odwiedź naszą stronę z opisem całego egzaminu i niezbędnymi wskazówkami oraz zobacz poniższe nagranie!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Czy kupując nagrania w formie wideo (VOD) nauczę się tego samego co na zwykłym kursie doradcy inwestycyjnego?

Tak! Nagrania na kursie VOD zostały osobno nagrane i są specjalnie przygotowane pod taką formę nauki. Wszyscy wykładowcy omawiają dokładnie ten sam zakres materiału, co na prawdziwym szkoleniu. Dodatkowo zawsze możesz cofnąć materiał żeby go powtórzyć!

2. Czy aby uzyskać licencję Doradcy Inwestycyjnego potrzebuję doświadczenia rynkowego lub wykształcenia kierunkowego?

Nie. Aby otrzymać licencję Doradcy Inwestycyjnego potrzebujesz zdać egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Do uzyskania licencji nie musisz mieć żadnych dedykowanych studiów ani spełniać innych warunków wykształcenia. Wystarczy być pełnoletnim oraz zdać egzamin. Jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej o tym, czy po swoich studiach poradzisz sobie na kursie zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

3. Czy licencja maklerska wygasa z czasem lub wymaga odnowienia?

Nie. Raz uzyskana licencja doradcy inwestycyjnego zostaje na całe życie. Nie wygasa oraz nie trzeba jej odświeżać. Może zostać wyłącznie odebrana przez KNF jeśli dopuścisz się przestępstw gospodarczych 🙂 Jeśli jednak chcesz wiedzieć czy w Twojej pracy i planach kariery będzie ona przydatna zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

4. Jestem całkiem zielony, czy potrzebuję jakiejś wiedzy, aby przystąpić do kursu?

Kurs jest ułożony kompleksowo od podstaw. Nie potrzebujesz żadnej początkowej wiedzy żeby do niego przystąpić. Jeśli masz jednak wątpliwości czy sobie poradzisz zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

5. Jak to jest, że nagrania Kursu Doradcy VOD dla etapu pierwszego trwają 41 godzin, a kurs stacjonarny do etapu pierwszego trwa ponad 60 godzin?
Nasze nagrania są specjalnie przygotowane pod taką formę nauczania. To nie jest nagranie z wcześniej prowadzonego kursu stacjonarnego. Nasz Kurs Doradcy VOD to nagrania specjalnie zrealizowane pod naukę w tej formie. Zmontowane i pocięte żebyś jak najefektywniej spędził czas! Dzięki temu nie muszą trwać 60 godzin. Na pewno wiesz, że podczas stacjonarnych zajęć zawsze zdarzą się dygresje i pytania, które nie są na temat. Są też przerwy itp. W przypadku materiału specjalnie przygotowanego pod taką formę nauki Ty decydujesz kiedy zrobić przerwę i spędzasz czas najbardziej produktywnie. 🙂

6. Kiedy po rejestracji otrzymam dostęp do nagrań VOD?

Pełen dostęp do kompletu nagrań oraz materiały do nauki otrzymasz już w 24 godziny po zaksięgowaniu Twojej wpłaty! Wszystkie materiały na kurs są w formie elektronicznej i będziesz mógł je pobrać ze swojego konta przez 12 miesięcy.

7. W jakiej formie otrzymam pozostałe materiały, takie jak prezentacje, skrypty zadań, skrypt prawny itp.

Otrzymasz dostęp do specjalnego folderu w naszym systemie, gdzie znajdziesz wszystkie materiały elektroniczne. 🙂

8. Interesuje mnie tylko jeden z działów kursu – czy muszę kupić cały kurs VOD czy mogę zapisać się na wybrany segment?

Możesz wykupić wybrany blok tematyczny, a nawet na wybrany zakres materiału. Jeśli zastanawiasz się, czy to opcja dobra dla Ciebie zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

9. Czy zapisując się na Kurs Maklerski VOD mogę potem zmienić formułę na uczestnictwo w Kursie stacjonarnym lub online ?

Tak - będziesz mógł rozszerzyć swój pakiet VOD o uczestnictwo w kursie. Jeśli zastanawiasz się, czy to opcja dobra dla Ciebie zostaw nam do siebie kontakt, nasz konsultant porozmawia z Tobą, odpowie na wszystkie pytania i wyceni koszt takiego dołączenia do kursu.

10. Gdzie będę miał dostęp do nagrań VOD?

Nasz partnerski portal DNA Rynków udostępnił część swojej zamkniętej platformy specjalnie na potrzeby kursantów. Dostęp do wszystkich nagrań uzyskasz za pośrednictwem tego portalu. Instrukcję jak z nich korzystać otrzymasz od nas po zaksięgowaniu wpłaty.

11. Czy opłacając kurs otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście. Wszystkie opłaty za kurs są kwotami brutto, a stawka podatku VAT wynosi 23%. Jeżeli podczas rejestracji wybierzesz opcję, że chcesz otrzymać fakturę i podasz NIP to po płatności wystawimy FV na tę firmę. W przypadku braku NIPu po otrzymaniu płatności wystawimy FV na kursanta.

12. Co to znaczy, że kursant otrzymuje rok członkostwa w ZMID?

Jako Stowarzyszenie tworzymy rynkową społeczność. Chcąc do niej przynależeć należy opłacać składki członkowskie (240 zł rocznie). Ponieważ jesteś naszym kursantem otrzymujesz od nas w prezencie pierwszy rok członkostwa w naszej organizacji za darmo. Później sam zdecydujesz, czy chcesz z nami zostać :). Wybrane korzyści z członkostwa możesz znaleźć na osobnej stronie klikając tutaj.

Masz dodatkowe pytania?

  Nasi trenerzy

  Wojciech Juroszek

  Strategie Inwestycyjne

  Posiada licencję maklera papierów wartościowych nr 2306 oraz doradcy inwestycyjnego nr 325. Posiadacz tytułu CIIA. Z rynkiem kapitałowym związany od 2010. W latach 2010-2020 zarządzał funduszami akcji i funduszami mieszanymi w AgioFunds TFI S.A. Od 2020 r. pełni funkcję Portfolio Managera w Citi Handlowym, gdzie współpracuje z klientami zamożnymi przy tworzeniu portfeli inwestycyjnych. Absolwent Uniwersytetu […]

  Dominika Jochymek

  Statystyka

  Zarządzająca Funduszami w Baltic Capital TFI S.A.. Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego nr 485 oraz Maklera Papierów Wartościowych nr 2833. W latach 2010–2011 związana zawodowo z Accenture Sp. z o. o., a następnie w roku 2014 z domem maklerskim Q Securities S.A. na stanowisku Maklera Papierów Wartościowych oraz Dyrektora Departamentu Emisji.

  Dawid Stolarek

  Wycena instrumentów udziałowych i finanse przedsiębiorstw

  Doświadczony wykładowca i licencjonowany doradca inwestycyjny nr 473. Od ponad 10 lat konsultant w obszarze związanym z realizacją projektów z zakresu finansów korporacyjnych. Biegły sądowy z wyceny aktywów. Pracował ponad 2 lata w domu maklerskim w charakterze zarządzającego dłużnymi i udziałowymi portfelami inwestycyjnymi.

  Magdalena Świątek

  Rachunkowość

  Posiada uprawienia biegłego rewidenta i jest w trakcie uzyskiwania uprawnień ACCA. Szerokie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zdobywała od 2008 roku w KPMG w dziale audytu ogólnego, oraz w dziale doradztwa rachunkowego. Następnie objęła stanowisko Dyrektor w FL Accounting. Od 2017 jest Dyrektorem Finansowym w ALSO Polska. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

  Maciej Pietraszkiewicz

  Analiza instrumentów dłużnych oraz matematyka finansowa

  Pasjonat rynków kapitałowych i ekonomii behawioralnej, dyrektor Biura Doradztwa Inwestycyjnego i Funduszy w Banku Handlowym. Współzałożyciel think thanku zajmującego się tematyka zarządzania majątkiem (investhink.org). Licencjonowany makler papierów wartościowych nr 2310, doradca inwestycyjny nr 378 oraz posiadacz certyfikatu CFA.

  Seweryn Masalski

  Analiza portfelowa oraz zarządzanie portfelem

  Związany z rynkiem kapitałowym od blisko 10 lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 276. Od 2014 r. zarządza funduszami akcyjnym i pieniężnym w MM Prime TFI. Wcześniej zarządzał funduszami w Superfund TFI oraz pełnił funkcję analityka w OFE Polsat.

  Filip Ozimek

  Prawo

  Specjalista od prawa rynku kapitałowego. Doświadczenie zdobywał w Ministerstwie Finansów w Wydziale Rynku Kapitałowego zajmując się funduszami inwestycyjnymi. Jako przedstawiciel Polski, brał udział w pracach grup roboczych UE w zakresie rynku kapitałowego. Był analitykiem ds. kontroli i nadzoru nad funduszami inwestycyjnymi, a obecnie jest specjalistą ds. nadzoru inwestycyjnego w jednym z banków notowanych na GPW. 

  Harmonogram najbliższego szkolenia

  • Kalkulator
   1 nagranie - 1 godzina

   Instrukcja obsługi kalkulatora finansowego TI BA II PLUS na przykładach zadań

  • Przygotowanie do Etapu 1

  • 7 nagrań - ponad 8,5 godziny

   Matematyka Finansowa i Instrumenty Dłużne

  • 2 nagrania - 1 godzina

   Matematyka Finansowa i Instrumenty Dłużne - Rozwiązywanie zadań z egzaminów 03.2017 oraz 03.2019

  • 3 nagrania - 6,5 godziny

   Statystyka

  • 3 nagrania - 6 godzin

   Analiza Portfelowa

  • 7 nagrań - ponad 8,5 godziny

   Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa

  • 1 nagranie - 1 godzina

   Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa - Rozwiązywanie zadań z egzaminu 09.2020

  • 4 nagrania - ponad 6 godzin

   Instrumenty pochodne

  • 12 nagrań - prawie 5 godzin

   Rachunkowość Finansowa

  • RAZEM ETAP 1 = 41 godzin

   Kompleksowe przygotowanie do 1 etapu Egzaminu Doradcy Inwestycyjnego

  • Przygotowanie - Etap 2 i 3

  • 16 nagrań - 8 godzin

   Matematyka Finansowa i Instrumenty Dłużne

  • 14 nagrań - 9 godzin

   Zarządzanie Finansami

  • 5 nagrań - 9 godzin

   Instrumenty Pochodne

  • 11 nagrań - 5,5 godziny

   Analiza Portfelowa

  • 1 nagranie - 1 godzina

   Analiza Portfelowa - Rozwiązywanie zadań z egzaminów (2 etap) z 05.2019 oraz 12.2019

  • 4 nagrania - 6 godzin

   Rachunkowość Finansowa

  • 1 nagranie - 1,5 godziny

   Rachunkowość Finansowa - Rozwiązywanie zadań z egzaminów (2 etap) z 05.2019 oraz 12.2019

  • Konsultacje 2h - Etap 2 i 3

  • 6 listopada 2022
   10:30 - 13:00

   MSR i Rachunkowość (1h) oraz Analiza portfelowa i zarządzanie portfelem (1h)

  • RAZEM ETAP 2 i 3 = 41 godzin

   Kompleksowe przygotowanie do 2 i 3 etapu Egzaminu Doradcy Inwestycyjnego

  Kliknij i zapisz się po niższej cenie

  Cena do 31.10.2022: 4.200 zł

  Cena OD 01.11.2022: 4.300 zł

  Poziom : Kurs uczy od podstaw do egzaminu

  Lokalizacja : Online Self-study

  ⇓ Zobacz opinie naszych byłych kursantów! ⇓

  Całość wypada bardzo dobrze. Wykładowca potrafi prezentować materiał w sposób ciekawy. Całość materiału jest zrozumiała.

  Jakub Orechwa, Kurs Doradczy edycja styczeń 2021

  Wszystko było ok. Nie ma się do czego przyczepić 🙂

  Wojciech Grzywaczewski, Kurs Doradczy edycja styczeń 2021

  Duży plus za wiedzę merytoryczną i podejście do zajęć

  Paweł Grabowski, Kurs Doradczy edycja styczeń 2021
  Najlepiej prowadzone zajęcia pod kątem zrozumienia i omówienia zagadnień! (Analiza i Wycena Instrumentów Pochodnych)
  Antoni Zieliński Uczestnik Kursu Doradczego luty 2020
  Podobała mi się organizacja wykładowcy, oraz sposób przekazania wiedzy, różne przykłady i rozwiązywanie zadań.
  Agata Paluch Uczestnik Kursu Doradczego luty 2020
  Niesamowity sposób przekazywania wiedzy
  Michał Lazur Uczestnik Kursu Doradczego luty 2020
  Niesamowita wiedza merytoryczna oraz pozytywne nastawienie, świetna atmosfera podczas zajęć.
  Mateusz Szymczak Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2020
  Jedne z lepiej przygotowanych zajęć, odpowiedzi w skrypcie pozwoliły na sprawne przejście przez materiał nie tracąc czasu na mozolne obliczenia. (Portfel Inwestycyjny)
  Piotr Ziopaja Uczestnik Kursu Doradczego grudzień 2019
  Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do omawianych materiałów. Duży plus za wytłumaczenie teoretycznych podstaw, a nie skupienie się tylko na rozwiązywaniu zadań. (Analiza i Wycena Instrumentów Pochodnych)
  Michał Jankowski Uczestnik Kursu Doradczego grudzień 2019
  Najbardziej podobało mi się objaśnienie jak w praktyce znaleźć odpowiedzi do pytań ze sprawozdań finansowych.
  Michał Jankowski Uczestnik Kursu Doradczego grudzień 2019
  Klarowne, konkretne komentarze do treści zadań.
  Piotr Hope Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  Dobrze wytłumaczone zagadnienia.
  Adam Przystaś Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  Fantastyczne zajęcia! Ciężki temat przekazany w bardzo przystępny sposób.
  Krzysztof Kita Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  W kursie cenię sobie najbardziej skondensowana przekazywanie najważniejszej i praktycznej wiedzy.
  Bartosz Wojciszek Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  Klarowny sposób przekazywania wiedzy oraz dobrze przygotowany, klarowny materiał.
  Emil Piechowicz Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2019
  Zagadnienia są tłumaczone jasno i bez pośpiechu. Nic dodać nic ująć.
  Kamil Musielak Uczestnik Kursu Doradczego marzec 2019
  Wykładowca w ciekawy sposób wyjaśnia, jak pozyskiwać informację. Bardzo dobry sposób prezentowania materiału.
  Katarzyna Nowak Uczestniczka Kursu Doradczego listopad 2018
  Praktyczne ćwiczenia na podstawie zadań z lat ubiegłych. Wskazówki, jak czytać zadania na egzaminie.
  Grzegorz Krupa Uczestnik Kursu Doradczego listopad 2018
  Wykładowcy odpowiadają na każde pytania, nawet poboczne.
  Adam Kaczmarek Uczestnik Kursu Doradczego listopad 2018
  Rozpisanie ścieżki rozwiązywania zadań w prezentacji. Bardzo czytelne materiały odnoszące się do źródeł.
  Filip Kołodziej Uczestnik Kursu Doradczego listopad 2018
  Wykładowca dobrze przygotowany do zajęć i umiejętnie przekazuje wiedzę w przystępny sposób.
  Kacper Bednarek Uczestnik Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Bardzo dużo praktycznych tłumaczeń, idealny sposób przekazywania wiedzy.
  Arleta Kowalewska Uczestniczka Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Zaangażowanie prowadzącego, zachęcanie do poszukiwania informacji w materiałach, czytelne pismo!
  Katarzyna Kaliszuk Uczestniczka Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Bardzo dużo praktycznych tłumaczeń, idealny sposób przekazywania wiedzy.
  Arleta Kowalewska Uczestniczka Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Bardzo praktyczne podejście do zajęć.
  Filip Sawicki Uczestnik Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Wykładowca dobrze przygotowany do zajęć i umiejętnie przekazuje wiedzę w przystępny sposób.
  Kacper Bednarek Uczestnik Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Świetny sposób przekazywania wiedzy, super ciekawostki i atmosfera na zajęciach.
  Katarzyna Urbańska Uczestniczka Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Jasno przekazywana wiedza, dużo zadań.
  Grzegorz Mazurek Uczestnik Kursu Doradczego, wrzesień 2018
  Duże zaangażowanie wykładowcy. Zwraca uwagę na szczegóły, udziela wskazówek, dzieli się doświadczeniami.
  Katarzyna Król Uczestniczka Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Dużo przykładów, cenne wskazówki od wykładowcy i świetna atmosfera.
  Karolina Kozłowska Uczestniczka Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Praktyczne zadania i do tego omówione bardzo szczegółowo.
  Antoni Szymański Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Bardzo dużo zadań świetnie wyjaśnionych i dokładnie omówionych.
  Łukasz Dobrowolski Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Perfekcyjne przygotowanie osoby prowadzącej, która umiejętnie przekazuje wiedzę.
  Maja Polakowska Uczestniczka Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Świetna atmosfera, dużo zadań, przystępny sposób przekazywania wiedzy przez wykładowce.
  Marcelin Szymański Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Dużo zadań i wszystkie bardzo dobrze wytłumaczone.
  Stanisław Kamiński Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Wykładowcy w świetny sposób przekazują wiedzę.
  Mikołaj Sowa Uczestnik Kursu Doradczego wrzesień 2018
  Przejrzystość przekazanych informacji powiązana z fantastycznym wytłumaczeniem.
  Małgorzata Białek Uczestniczka Kursu Doradczego maj 2018
  Szczegółowo rozpisane zadania + opis wzorów + opis do odpowiedzi = najlepszy kurs na jakim byłem.
  Damian Szulc Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2018
  Szczegółowo rozpisane zadania + opis wzorów + opis do odpowiedzi = najlepszy kurs na jakim byłem.
  Damian Szulc Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2018
  Bardzo dużo praktycznych zadań.
  Pola Górecka Uczestniczka Kursu Doradczego styczeń 2018
  Super jeśli chodzi o czas! Wszystkie zadania wyliczone i wytłumaczone.
  Jakub Ziółkowski Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2018
  Dokładnie rozpisane wszystkie rozwiązania zadań.
  Konstanty Zawadzki Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2018
  Jasno i czytelnie przekazane informacje teoretyczne.
  Matylda Borkowska Uczestniczka Kursu Doradczego styczeń 2018
  W bardzo klarowny sposób wyjaśniony tak ogromny materiał – wszystko super.
  Alexander Omelyashko Uczestnik Kursu Doradcy Inwestycyjnego wrzesień 2017
  Zrobiliśmy wszystkie zadania od początku do końca.
  Norbert Kot Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2017
  Wyjątkowo dobrze czasowo. Przerobiono cały materiał bez zmęczenia.
  Mikołaj Janicki Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2017
  Prowadzący znakomicie przygotowany, zajęcia profesjonalne ale z elementami humorystycznymi. Czas zleciał szybko, a przekazana wiedza była ogromna.
  Wiktoria Czarnecka Uczestniczka Kursu Doradczego kwiecień 2017
  Świetnie przerobiliśmy cały przekrój materiału.
  Julianna Kasprzyk Uczestniczka Kursu Doradczego marzec 2017
  Zajęcia były na wysokim poziomie merytorycznym, prowadząca była fantastyczna, a herbata bardzo pyszna
  Dawid Skowroński Uczestnik Kursu Doradczego w styczniu 2017
  Omówiono wszystkie zagadnienia.
  Maja Sikorska Uczestniczka Kursu Doradczego styczeń 2017
  Bardzo dobrze wytłumaczone zadania, dużo zadań dodatkowych z egzaminów.
  Alan Wiśniewski Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2017
  Prowadzący na łatwo zrozumiałych przykładach wytłumaczył ciężkie zagadnienia – to się ceni.
  Bartek Śliwiński Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2017
  Proporcja czas – wiedza nabyta = efektywna nauka.
  Jakub Kozioł Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2017
  Szkolenie dało pełen wykaz wymaganych zagadnień.
  Jan Wróbel Uczestnik Kursu Doradczego styczeń 2017
  Dobrze zorganizowany kurs, przygotowany pod kątem egzaminów na DI. Poza wiedzą otrzymujesz duże wsparcie od wykładowców i praktyków rynków. Zakres materiału logicznie porządkujący wymagania KNF.
  Michał Kręcisz Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2016
  Dobrze zorganizowany kurs, przygotowany pod kątem egzaminów na DI. Poza wiedzą otrzymujesz duże wsparcie od wykładowców i praktyków rynków.
  Michał Kręcisz Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2016
  Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Przydatne materiały do nauki oraz jasny i prosty sposób przekazania wiedzy.
  Paweł Nowicki Uczestnik Kursu Doradczego kwiecień 2016

   Wypełnienie tego formularza to tylko rejestracja na szkolenie - gdy otrzymamy Twoją rejestrację nasz zespół skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby potwierdzić Twoje dane oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Po tej rozmowie otrzymasz od nas mailem informacje o płatności. Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 2 godzin!

   Formularz Rejestracji na Kurs Doradcy Inwestycyjnego VOD (* pole wymagane)
   Imię*
   Nazwisko*
   Email*
   Telefon*
   Co przekonało Cię do naszego Kursu?
   Czy chcesz otrzymać Fakturę VAT na firmę?* NieTak

   Podaj NIP
   Nazwa firmy
   Uwagi:
   Kod polecający: