Specjalista Walidacji Modeli

Jesteśmy cenieni za doświadczenie, a innowacyjność i najnowsze technologie to kierunek, w którym podążamy. W PZU masz realny wpływ na biznes, szansę na rozwój w swojej specjalności i pewność, że Twoja praca ma sens. Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Ocena metodyki modeli wyceny instrumentów finansowych, ryzyka (rynkowego, kredytowego, aktuarialnego)
  • Ocena procesu budowy i administrowania modeli (w tym implementacji i danych wejściowych)
  • Proponowanie usprawnień walidowanych modeli
  • Rozwój metod i narzędzi wykorzystywanych w walidacji
  • Doskonalenie standardów zarządzania modelami i ryzykiem modeli

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem (rynkowym, kredytowym lub aktuarialnym) lub wyceny instrumentów finansowych (mile widziane w zakresie modelowania) lub w audycie tych obszarów
  • Znajomość metody ilościowych stosowanych w modelowaniu (matematyka finansowa, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka)
  • Umiejętność programowania w np. Python lub R
  • Chęć do zdobywania wiedzy, samodzielność i zaangażowanie
  • Wykształcenie wyższe o profilu ilościowym: matematycznym, ekonomicznym, informatycznym lub podobnym

Oferujemy:

  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Co się stanie po kliknięciu „APLIKUJ”?

Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę rekrutacji GRUPA PZU, gdzie należy złożyć swoje CV.