Senior w Zespole Sektora Usług Finansowych – Modelowanie – EY-Parthenon

Jesteśmy globalną firmą doradczą – pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat. Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Modelowanie biznesowe – przygotowywanie modeli finansowych, studiów wykonalności, biznes planów, analiz ekonomicznych i finansowych, w tym pracy w obszarach data analytics
  • Analiza danych finansowych spółek będących przedmiotem potencjalnych transakcji
  • Realizacja projektów związanych z wycenami na potrzeby transakcyjne, podatkowe i sprawozdawczości finansowej
  • Wsparcie w rozwoju długoterminowego portfela projektów dla klientów sektora usług finansowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w doradztwie transakcyjnym, w tym doświadczenie w zakresie modelowania finansowego, wycen przedsiębiorstw oraz instrumentów finansowych
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie praktyczne w analizie informacji finansowych instytucji finansowych oraz zainteresowanie sektorem usług finansowych, a także doświadczenie w zakresie narzędzi do analizy danych i języków programowania, przykładowo: Power BI, Alteryx, Python, R, VBA, SQL

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym
  • Pracę w zespole zmotywowanych, kreatywnych osób efektywnie wspierających Twój rozwój
  • Możliwość szybkiego przyswojenia wiedzy i jej praktycznego wykorzystania podczas prac projektowych
  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów np. CFA
  • Udemy for business – dostęp do ponad 3000 szkoleń online
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY
  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Program benefitów EY Care&Wellness: bilety, karty sportowe, ubezpieczenie na życie i wiele więcej

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.