Młodszy specjalista do spraw rozliczeń

Najdłużej działające towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce, funkcjonujące od 1992 roku, obsługuje obecnie ponad 440 tysięcy Klientów. W Pekao TFI dostępny jest duży wybór funduszy/subfunduszy oraz programów oszczędnościowych nad którymi codzienne pracuje doświadczony zespół zarządzających wspierany przez analityków. Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i bieżące wyceny funduszy inwestycyjnych (kontrola poprawności wycen funduszy)
  • Sporządzanie bieżącej dokumentacji operacyjnej (dyspozycje, raporty, przelewy itp.)
  • Współpraca z domami maklerskimi i bankami w zakresie potwierdzania i rozliczania transakcji
  • Sporządzanie instrukcji rozliczeniowych dla banków depozytariuszy

Nasze wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z rynkiem kapitałowym i funduszami inwestycyjnymi
  • Znajomość instrumentów finansowych (akcje, obligacje, instrumenty pochodne)
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych (MS Word, Excel, Access)
  • Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale operacyjnym firmy Asset Management, biura maklerskiego, banku lub towarzystwa funduszy inwestycyjnych

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony: 12 miesięcy
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Prywatna opieka medyczna

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.