Makler Papierów Wartościowych

O Wealthseed

WealthSeed zrodził się z oczywistej obserwacji, że oszczędności milionów Polaków topnieją w bankach w czasach, gdy efektywne budowanie własnego majątku jest coraz ważniejsze dla osiągnięcia celów finansowych i zabezpieczenia swojej przyszłości finansowej. Dostępne na rynku oferty są drogie i ograniczone co do zakresu produktów, a doradztwo ma wątpliwy charakter. Dlatego WealthSeed oferuje szeroki zakres produktów łatwo dostępnych dla każdego w aplikacji mobilnej, niezależnie od wielkości inwestycji, w najlepszych cenach na rynku. Niska cena, wysoka jakość produktów oraz integracja wielu finansowych kategorii produktowych i usług kreują razem wyjątkową unikalną wartość i wygodę. To jest możliwe dzięki innowacyjnym rozwiązaniom własnym oraz współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi jak Bank Gospodarstwa Krajowego S.A., Aion Bank, Baader Bank, Gettex, BlackRock. Inwestorzy WealthSeed mają duże doświadczenie i wymierne sukcesy w świecie cyfrowych finansów, jako współtwórcy mBanku, czy też banku Smart. Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni ludzie i doświadczeni menedżerowie z branży finansowej, którzy chcą zmienić świat finansów na lepsze.

Opis Stanowiska

W ramach przygotowań do uruchomienia działalności operacyjnej jako Dom Maklerski poszukujemy maklera papierów wartościowych posiadających uprawnienia do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego. W ramach głównych zadań na tym stanowisku będzie wykonywanie operacji w ramach działalności inwestycyjnej w tym świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie zadań związanych z działalnością maklerską w tym:
    • Tworzenie rekomendacji inwestycyjnych,
    • Tworzenie wewnętrznych procedur oraz dokumentów klientowskich,
    • Przygotowanie wymagań technicznych do narzędzi związanych ze świadczeniem usług maklerskich,
    • Udział w testach systemów.

Nasze wymagania:

  • Licencja maklera papierów wartościowych posiadającego uprawnienia do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego – warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy w zamian:

  • Konkurencyjne i adekwatne do umiejętności wynagrodzenie,
  • Ciekawą pracę w innowacyjnym projekcie,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość pracy zdalnej przez część czasu (szczegóły do ustalenia).

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Wysyłając swoją aplikację przez formularz poniżej zarejestrujesz się jako kandydat/kandydatka w serwisie Związku Maklerów i Doradców (dalej: „ZMID”) z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sienna 93.2, 00-815 Warszawa. ZMID jest Administratorem Danych Osobowych (dalej: „Administrator”).

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.