Junior Analyst w zespole Equity Research

Triton to jedna z największych w Polsce i Europie Środkowej niezależnych instytucji działających w obszarze finansów. Realizują pełne spektrum projektów w zakresie usług brokerskich oraz bankowości inwestycyjnej – poczynając od transakcji M&A, przez pierwotne i wtórne emisje akcji dla zróżnicowanej gamy podmiotów, animację rynku czy projekty ABB, aż po emisję i obsługę długu bankowego i obligacji.

Wg rankingu Gazety Parkiet ich zespół Research w 2020 i 2021 roku był najwyżej ocenianym teamem analityków w Polsce. Od kilku lat niezmiennie zajmują miejsca na podium w tym zestawieniu.

Aktualnie szukają pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie analiz finansowych spółek z rynku publicznego,
  • przygotowanie analiz rynkowych oraz wycen strategicznych projektów inwestycyjnych,
  • zbieranie i aktualizacja danych rynkowych na potrzeby tworzonych opracowań,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów dla Klientów,
  • udział w utrzymywaniu kontaktów z zarządami spółek publicznych,
  • przygotowywanie biuletynu porannego oraz cyklicznych opracowań inwestycyjnych takich jak portfele modelowe czy strategia rynkowa,
  • przygotowywanie analiz ad-hoc na potrzeby osób koordynujących tworzenie wycen i raportów.

Wymagania:

  • znajomość polskiego rynku kapitałowego, w szczególności spółek notowanych na GPW,
  • bardzo dobra znajomość tematyki wycen i modelowania finansowego,
    znajomość metodyki badania rynków (analiza danych z różnych źródeł, prowadzenie researchu, etc.),
  • doskonała umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego wyciągania wniosków,
  • chęć rozwijania się i długofalowego budowania swojej pozycji w obszarze Equity Research,
  • duża samodzielność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość programu MS Excel.

Co oferują:

  • wyjątkowo różnorodną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku najwyższej klasy profesjonalistów,
  • możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami w zakresie wycen w Polsce,
  • szansę na długofalowe budowanie swojej pozycji na tym rynku.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Wysyłając swoją aplikację przez formularz poniżej zarejestrujesz się jako kandydat/kandydatka w serwisie Związku Maklerów i Doradców (dalej: „ZMID”) z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sienna 93.2, 00-815 Warszawa. ZMID jest Administratorem Danych Osobowych (dalej: „Administrator”).

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.