Investment Officer

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse. Do naszego Tribe’u Oszczędności i Inwestycje w Pionie Klientów Detalicznych (zespół Oferta Klienta Zamożnego) szukamy osoby biznesowej, która wesprze nas w realizacji naszych zadań pozwalających na rozwój oferty dla klienta zamożnego, szczególnie w obszarze opieki nad procesami zdalnymi, edukacją i komunikacją z klientami. Mimo, że czeka Ciebie dużo pracy samodzielnej i wiele rozmów z przedstawicielami innych jednostek w banku, nasz zespół tworzą osoby, z którymi współpraca daje dużo satysfakcji i możliwość zdobywania nowych umiejętności. Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie razem z innymi członkami zespołu portfeli inwestycyjnych zbudowanych z funduszy inwestycyjnych dla naszych klientów zamożnych
  • Prezentowanie w/w portfeli oraz ich cele inwestycyjne w sieci sprzedaży
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami usługi doradztwa
  • Prowadzenie webinarów wewnętrzne i zewnętrzne

Wymagania:

  • CFA / Doradca Inwestycyjny
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce i za granicą
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Inwestujemy w rozwój – proponujemy dofinansowanie szkoleń i kursów oraz dostęp do platform edukacyjnych: Udemy Business, eTutor, wewnętrznej platformy elearningowej. Oferujemy także staże rozwojowe czy konsultacje z doradcami kariery.
  • Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo – oferujemy pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich, dostęp do platformy Mindgram z indywidualnymi konsultacjami ze specjalistami i webinariami. Pracując w ING masz możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego i Programu Profilaktyki Onkologicznej.
  • Work life balance w praktyce to dodatkowe dni wolne: „dzień dla rodziny” (od Ciebie zależy jak go wykorzystasz), wolne dni w formie nagrody i wolne godziny na wolontariat czy profilaktykę zdrowotną.
  • Dla rodziców mamy dodatkowe dni urlopu macierzyńskiego i ojcowskiego oraz dni wolne na opiekę nad dzieckiem, niezależenie od wykorzystanego limitu przez drugiego rodzica.
  • Dołączając do nas decydujesz się na pracę w stabilnej i zorientowanej na komfortowe warunki pracy organizacji z certyfikatem Top Employer. Przyszłość to nasza wspólna inwestycja –  razem z ING możesz zaangażować się w każdą inicjatywę wspierającą ESG i odpowiedzialność społeczną.
  • Decydujesz na jakim sprzęcie pracujesz. Każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, który jednocześnie wykorzystasz do swoich celów prywatnych, to dajemy taką możliwość. Oferujemy program refundacji i zniżek na wybrane zakupy.
  • Świętujemy wspólnie i poznajemy się na zespołowych wyjazdach, imprezach rodzinnych i sportowych, jak Dzień Dziecka, Biegnij Warszawo czy Turnieje sportowe.
  • Pełne zieleni przestrzenie biurowe przeznaczone do pracy i spotkań oraz miejsca relaksu – wszystko do Twojej dyspozycji.

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.