Dyrektor Regionalny Sprzedaży

Michael/Ström to nowoczesny dom maklerski, oferujący profesjonalne usługi bankowości inwestycyjnej dla firm i unikalne produkty inwestycyjne dla osób indywidualnych. Specjalnością Michael/Ström są obligacje korporacyjne. Zapewniamy wsparcie dla firm w zakresie kompleksowych usług bankowości inwestycyjnej, obejmujących: pozyskiwanie finansowania w formie emisji papierów wartościowych, doradztwo w zakresie strategii i struktury finansowania, wsparcie w procesach fuzji i przejęć , obsługa private equity, finansowanie mezzanine. Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii w zakresie departamentu sprzedaży
  • Rozwój i zarządzaniem siecią sprzedaży
  • Koordynowanie wszystkich działań marketingowych, w celu realizacji KPI (w szczególności pozyskiwanie nowych klientów)
  • Analityka i usprawnianie procesów sprzedaży oraz nadzór nad jakością pracy departamentu sprzedaży
  • Zarządzanie pracą zespołu, dbanie o rozwój kompetencji i skuteczne motywowanie pracowników

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży na stanowiskach dyrektorskich lub menadżerskich
  • Praktyczna znajomość branży finansowej, w szczególności rynku kapitałowego i funduszy inwestycyjnych otwartych
  • Doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych
  • Wykształcenie wyższe (kierunek ekonomiczny)
  • Dojrzałość biznesowa, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod dużą presją czasu
  • Mile widziana licencja maklera papierów wartościowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia oparty o składniki stałe i zmienne uzależnione od sukcesu projektu
  • Pracę w dynamicznym zespole i szybko rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.