Analityk inwestycyjny

DOM 3E jest firmą budowlaną, która rewolucjonizuje proces budowy domów! Technologia oparta jest na unikalnym polskim produkcie – elementach SYSTEM 3E z perlitu, które dają możliwość bezspoinowego wznoszenia ścian. Budujemy jak nikt inny, stosując własną, pionierską technologię, która jest opatentowana i wybierana na całym świecie. DOM 3E tworzy alternatywną tradycję budowy domów – energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania, które będziesz realizować:

  • Zaawansowana analiza i ocena sytuacji finansowej spółek
  • Identyfikacja i rekomendacja celów inwestycyjnych spółki, mapowanie nowych projektów
  • Udział w opracowywaniu strategii korporacyjnej Spółki
  • Przygotowanie spółek portfelowych do procesów due-diligence
  • Monitorowanie wyników finansowych i operacyjnych spółki
  • Wsparcie spółek portfelowych w zakresie kontrolingu finansowego i tworzenia projekcji finansowych
  • Wsparcie rozwoju biznesu, w tym pozyskaniu kapitału zewnętrznego dla Spółki
  • Budowanie modeli finansowych
  • Sporządzanie miesięcznych i kwartalnych raportów
  • Przygotowanie dokumentacji inwestycyjnych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym i/lub eksperckim w firmach inwestycyjnych
  • Rozumienie sposobu funkcjonowania funduszy
  • Zainteresowanie start-upami i nową technologią
  • Znajomość narzędzi z obszaru analiz inwestycyjnych
  • Bardzo dobre umiejętności analitycznego i logicznego myślenia oraz sprawnego wnioskowania
  • Dokładność
  • Naturalna ciekawość i chęć zrozumienia tego, jak działają spółki i jakie perspektywy przed nimi stoją
  • Umiejętności skutecznej komunikacji i budowania relacji
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania i ustalania priorytetów w szybko zmieniającym się środowisku
  • Energia i determinacja w działaniu
  • Mile widziane: CFA lub tytuł doradcy inwestycyjnego

Oferujemy:

  • Opiekę medyczną w pakiecie premium
  • 50% dopłaty do karty multisport
  • Strefę relaksu i biblioteczkę firmową
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zgrany zespół dający wsparcie i motywację
  • Realny wpływ na sukces firmy

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.