Analityk

Pekao Investment Banking S.A świadczy usługi bankowości inwestycyjnej oferując kompleksowe doradztwo finansowe w zakresie fuzji i przejęć oraz transakcji rynku kapitałowego dla szerokiego spektrum podmiotów, koncentrując się przede wszystkim na współpracy z dużymi i średnimi spółkami publicznymi i prywatnymi, inwestorami strategicznymi i finansowymi oraz agendami rządowymi. Działamy w Polsce od ponad 20 lat, specjalizujemy się w doradztwie w transakcjach ECM (IPO, SPO, ABB, opcje menadżerskie), transakcjach M&A oraz doradztwie strategicznym dla akcjonariuszy i zarządów spółek polskich i zagranicznych.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Analityk
(Departament Bankowości Inwestycyjnej)

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie i analiza informacji z finansowych baz danych (Bloomberg, Reuters, EMIS, Mergermarket, Dealogic)
  • Przeprowadzanie analiz strategicznych, rynkowych, finansowych i ekonomicznych na potrzeby całego zespołu
  • Wsparcie przy przygotowywaniu wycen i modeli finansowych przedsiębiorstw
  • Tworzenie prezentacji dla klientów przy procesach fuzji i przejęć oraz transakcjach ECM
  • Sporządzanie materiałów marketingowych dla klientów (prezentacje pitch, one-pager, teaser)

Wymagania wobec kandydatów:

  • Student ostatniego roku lub absolwent studiów magisterskich o profilu finansowym lub ekonomicznym
  • Przynajmniej 1 roczne doświadczenie w branży (praca/staż)
  • Zaawansowana znajomość programów MS Excel oraz PowerPoint
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych)
  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność pracy w zespole
  • Zainteresowanie rynkiem kapitałowym i bycie na bieżąco z wydarzeniami ze świata i biznesu
  • Mile widziane posiadanie lub bycie w trakcie zdobywania licencji doradcy inwestycyjnego, MPW, CFA, ACCA, itp.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i przyjazną atmosferę pracy
  • Opieka medyczna w prywatnym centrum medycznym
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.