Ekspert Finansów

ANG Odpowiedzialne Finanse S.A. (dawniej Grupa ANG SA) to ogólnopolska firma pośrednictwa finansowego, marka profesjonalistek i profesjonalistów z branży finansowej. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. Firmę tworzy sieć Partnerów, którzy prowadzą Oddziały ANG. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów oddziałowych
  • Odpowiedzialna sprzedaż produktów kredytowych
  • Stały rozwój społeczności klientów oraz budowanie z nimi długofalowych relacji

Wymagania:

  • Nienaganna reputacja na rynku finansowym
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych oraz pozyskiwaniu klientów
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości (pośrednicy, deweloperzy) jest mile widziana
  • Patrzenie na pracę przez pryzmat wartości naszej organizacji
  • “serce do pracy”
  • Łatwość w budowaniu relacji z ludźmi i optymistyczne patrzenie na świat
  • Chęć doskonalenia się i poszerzania wiedzy w zakresie rozwiązań finansowych

Oferujemy:

  • Dostęp do najlepszych produktów finansowych na rynku
  • Szkolenia rozwojowe i produktowe
  • Możliwość zdobycia uprawnień zawodowych i wpisu na listę KNF wymaganych przez ustawę o kredycie hipotecznym
  • Innowacyjne narzędzia wspierające pracę Eksperta
  • Doświadczony zespół wsparcia procesowego i merytorycznego
  • Pracę w firmie o wyróżniającej się tożsamości – system wartości, wizja, kultura organizacyjna
  • Możliwość angażowania się w ważne sprawy społeczne
  • Pracę w nowoczesnych oddziałach ze świetną atmosferą

Co się stanie po kliknięciu „APLIKUJ”?

Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę rekrutacji PARTNER ANG Odpowiedzialne Finanse, gdzie należy złożyć swoje CV.