Depozytariusz – Młodszy Specjalista w obszarze depozytariusza w zakresie wycen i księgowań funduszy inwestycyjnych

NWAI Dom Maklerski S.A. specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług i rozwiązań rynku kapitałowego dla firm i jednostek samorządowych. Naszym Klientom oferujemy usługi w zakresie przygotowania i realizacji transakcji na rynku kapitałowym z wykorzystaniem instrumentów dłużnych (obligacji korporacyjnych), hybrydowych (obligacje zamienne na akcje), instrumentów kapitałowych (akcji), jak i certyfikatów inwestycyjnych (fundusze). Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja powierzonych zadań związanych z weryfikacją wartości aktywów netto funduszy inwestycyjnych oraz potwierdzanie wyceny z księgowością funduszy
  • Kontrola czynności faktycznych dokonywanych przez fundusz oraz nadzorowanie ich zgodności z dokumentami funduszu
  • Kontrola limitów kosztowych
  • Bieżąca współpraca z funduszem oraz podmiotami świadczącymi usługi na rzecz funduszu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe albo w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Zainteresowanie rynkami finansowymi i chęć rozwoju w tym obszarze
  • Zdolności analityczne
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość MS Office – Excel

Mile widziane:

  • Umiejętność przygotowywania narzędzi opartych na VBA
  • Doświadczenie w obsłudze funduszy inwestycyjnych

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Spotkania integracyjne

Co się stanie po kliknięciu „APLIKUJ”?

Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę rekrutacji NWAI Dom Maklerski, gdzie należy złożyć swoje CV.