Analityk

Navigator Capital S.A. to dynamicznie rozwijająca się grupa doradztwa strategicznego, wspierającą przedsiębiorców w osiąganiu celów. Współpracujemy z właścicielami, prezesami zarządu, a także dyrektorami finansowymi polskich firm. Nasi Klienci to reprezentanci tradycyjnego polskiego biznesu, a także podmioty o wysokim stopniu innowacyjności. Podmiotom innowacyjnym, które poszukują środków na skalowanie biznesu, pomagamy poprzez finansowanie na drodze emisji akcji (debiuty na NewConnect), pośrednictwo w rozmowach z funduszami inwestycyjnymi, pozyskiwanie dotacji unijnych oraz usługi doradztwa podatkowego w obszarze wykorzystania dostępnych ulg podatkowych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk

Twój zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Analityka będzie brała udział w licznych projektach doradczych w zakresie fuzji i przejęć, opracowania modeli finansowych i wycen przedsiębiorstw, pozyskiwania kapitału i innych
  • Zadaniem Analityka będzie wsparcie zespołu projektowego m. in. poprzez samodzielne tworzenie modeli finansowych, sporządzanie wycen, przygotowywanie marketingowych dokumentów transakcyjnych, raportów oraz innych analiz i prezentacji pod nadzorem Managerów oraz koordynacja pracy Analityków

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w firmach doradczych, konsultingowych lub instytucjach finansowych na podobnym stanowisku
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Rozpoczęte podnoszenie kwalifikacji: CFA, licencja doradcy inwestycyjnego lub licencja maklera papierów wartościowych
  • Znajomość drugiego języka obcego
  • Doświadczenie w projektach doradczych z branż: TMT, FinTech, e-commerce, rozwiązania mobilne, marketplace, saas, Internet of Things

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej zbudowanej przez zespół doświadczonych ekspertów
  • Udział w pasjonujących projektach z obszaru bankowości inwestycyjnej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i doświadczonym zespole
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.