Pracownik Wsparcia Procesów Operacyjnych

Jesteśmy Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych, które otrzymało w sierpniu 2021 roku zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności. Naszym celem jest oferowanie klientom wyróżniających się produktów opartych o fundusze inwestycyjne oraz budowa silnej na polskim rynku marki inwestycyjnej. VIG / C-QUADRAT TFI zostało utworzone przez polskie spółki należące do Vienna Insurance Group oraz C-Quadrat Investment AG. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z zarządzającymi aktywami
  • Obsługa systemu do zarządzania aktywami poprzez wczytywanie plików, weryfikacje zgodność i integralności danych, generowanie instrukcji rozliczeniowych
  • Sporządzanie plików do wyceny portfela aktywów
  • Sporządzanie raportów na potrzeby TFI
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla TFI i funduszy
  • Weryfikacja faktur pod kątem prawidłowej kalkulacji kosztów oraz wprowadzanie płatności do systemu bankowego
  • Inne zadania, powiązane z prowadzonymi w firmie projektami i procesami

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie ekonomii, finansów, bankowości lub prawa
  • Wiedza w zakresie funkcjonowania funduszy inwestycyjnych oraz znajomość zagadnień rynku kapitałowego
  • Znajomość zasad wyceny funduszy inwestycyjnych oraz zasad rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Dokładność, skrupulatność i komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnego działania, wyznaczania i realizacji celów

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym środowisku
  • Stabilną pracę w firmie należącej międzynarodowej grupy finansowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną

Co się stanie po kliknięciu „APLIKUJ”?

Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę rekrutacji VIG/C-QUADRAT TFI, gdzie należy złożyć swoje CV.