Analityk ds. Inwestycji

Grupa NEUCA działa na rynku ochrony zdrowia. Tworzymy nową jakość usług, produktów i serwisów we wszystkich jego obszarach. Działamy na rynku od ponad 30 lat, łącząc potrzeby farmaceutów, producentów i pacjentów. Jesteśmy liderem dystrybucji farmaceutyków w Polsce, kompleksowo wspieramy niezależne apteki. Tworzymy wysokiej jakości leki na receptę, suplementy diety i dermokosmetyki. Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

  • Badanie rynku w celu przygotowywania listy potencjalnych celów inwestycyjnych (placówek medycznych), organizację pipeline’u inwestycyjnego oraz formułowanie rekomendacji dla menedżera inwestycyjnego
  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy finansowej badanych spółek (placówek medycznych), w tym budowanie modeli finansowych zawierających kalkulację projekcji finansowych oraz potencjalnego zwrotu z inwestycji
  • Przygotowywanie memorandów inwestycyjnych, analiz finansowych i innych dokumentów na komitet inwestycyjny Grupy
  • Wsparcie w innych zadaniach związanych z inwestycjami m.in. analizę opłacalności wykonania inwestycji w istniejącą placówkę medyczną, pozyskanie dofinansowania w ramach ogłoszonych konkursów

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte w korporacyjnym zespole ds. fuzji i przejęć lub w działach doradztwa finansowego w obszarze inwestycji (Big4, fundusz inwestycyjny)
  • Znajomość procesu inwestycyjnego na rynku niepublicznym
  • Umiejętność budowania modeli finansowych oraz biegła obsługa pakietu MS office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Zdolność do tworzenia i przedstawiania kompleksowych raportów oraz prezentacji dla komitetów i partnerów biznesowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, oraz zdolność do efektywnego zarządzania czasem
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse lub pokrewne)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2)

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie w zdobywaniu dodatkowych kwalifikacji
  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działająca na rynku ochrony zdrowia i jest największą spółką giełdową w województwie kujawsko-pomorskim notowaną na WIG40
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – opieka medyczna, karta sportowa, a także szeroki wachlarz ofert dostępnych na dedykowanej platformie
  • Pracę w organizacji wyróżnionej jako Friendly Workplace, która ceni przyjazne środowisko pracy, otwartość i partnerskie relacje oraz rozwój pracowników

Co się stanie po kliknięciu „APLIKUJ”?

Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę rekrutacji GRUPA NEUCA, gdzie należy złożyć swoje CV.