Nowe inicjatywy dla Członków – badanie

Zgodnie z naszymi zapowiedziami uruchomienia nowych projektów z początku tego roku, o czym pisaliśmy m.in. w podsumowaniu naszych działań za 2019 rok chcielibyśmy wdrożyć dla Ciebie nowe inicjatywy w zakresie Twojego członkostwa. Obecnie dzięki niemu możesz:

  • uczestniczyć bezpłatnie we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach, wśród których znajduje się m.in. doroczny Kongres Future & Finance oraz kwartalne integracje;
  • uczestniczyć w licznych wydarzeniach współorganizowanych przez nas na preferencyjnych warunkach;
  • korzystać z pomocy naszego działu wsparcia kariery, dzięki któremu już ponad 100 osób zmieniło pracę na lepszą;
  • otrzymać atrakcyjne zniżki na wszystkie organizowane przez nas szkolenia oraz warsztaty inwestycyjne naszego partnerskiego portalu DNA Rynków.

Chcemy rozszerzyć ten pakiet o kolejne inicjatywy, dlatego zależy nam na Twojej opinii. Poniżej znajdziesz dwa zestawy inicjatyw. Z każdego z nich wybierz maksymalnie dwie, które interesują Cię najbardziej. Możesz również zgłosić własny pomysł!

Po przeanalizowaniu wszystkich głosów poinformujemy Cię mailowo, które z inicjatyw zostaną wdrożone jeszcze w tym roku!

UWAGA! 

  1. Aby Twój głos się liczył musisz podać adres email, na który otrzymałeś zaproszenie do oddania swojego głosu oraz swoje imię i nazwisko.
  2. Pomimo, że formularz umożliwia Ci wielokrotne głosowanie, dzięki czemu nie musisz logować się do domeny Google – liczy się wyłącznie pierwszy oddany przez Ciebie głos!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *