Jak stać się (lepszym) inwestorem? Szkolenie „DNA Inwestowania”.

Każdemu z nas chociaż raz przyszła do głowy myśl, żeby zacząć inwestować. Nasze finanse przecież i tak leżą zwykle na kontach oszczędnościowych lub niskooprocentowanych lokatach, więc dlaczego by nie zarobić na nich więcej? Bardziej skłonni do ryzyka, prawdopodobnie już wcielili ten pomysł w życie. Pozostali pewnie nadal się wahają. Ale czy inwestowanie faktycznie jest tak skomplikowane, a może po prostu boimy się nieznanego?

Z pomocą przychodzą warsztaty inwestycyjne odpowiedzialny inwestor. Jest to kurs stworzony przez partnerski portal ZMIDu – DNA Rynków. Na co dzień, na portalu można znaleźć ciekawe artykuły oraz analizy, których autorzy od wielu lat aktywnie działają na rynku. Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę założyciele DNA Rynków stworzyli w pełni internetowy kurs poświęcony inwestowaniu. Pokazują w nim, że nie jest to tak straszny i skomplikowany proces jak na pierwszy rzut oka może wyglądać ?

My, jako Związek Maklerów i Doradców, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić te szkolenie. Widzieliśmy już całość i możemy zagwarantować, że po wszystkim każdy poczuje, że inwestowanie jest także w jego DNA! ?

Czy to szkolenie jest dla mnie?

Szkolenie DNA Rynków jest świetną propozycją dla osób, które chcą zadbać o swoje finanse. Czyli mówiąc wprost – dla każdego. Idealnie przyda się osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem i chciałyby poznać najważniejsze mechanizmy rynkowe wpływające na zwrot z inwestycji, cykle koniunkturalne czy spróbować swoich sił w grze inwestycyjnej. Jednak kurs równie dobrze trafi do osób, które już inwestują, ale chciałyby stać się lepszymi inwestorami oraz dowiedzieć się jakich błędów powinny wystrzegać się jak ognia.

Co zyskam?

Dzięki dostępowi do 10 godzin nagrań poszerzysz swoją wiedzę o tematy takie jak np: psychologia inwestowania oraz poznasz nowe strategie inwestowania. Ich największą zaletą jest zdecydowanie merytoryka materiału oraz możliwość nauki z dosłownie każdego miejsca na świecie.

Kolejnym ważnym elementem kursu jest gra inwestycyjna, która jest symulacją prawdziwej sytuacji rynkowej. Dzięki temu w bezpiecznych i laboratoryjnych ? warunkach będziesz mógł przetestować swoją wiedzę i zmysł inwestorski. 

Otrzymasz także wiele rad i wskazówek od ekipy DNA Rynków, które pomogą Ci stawać się lepszym inwestorem. Będziesz mógł liczyć także na wsparcie w swoich kolejnych działaniach.

Jeśli jesteś ciekawy jak konkretnie wygląda to szkolenie, to koniecznie sprawdź stronę Warsztaty inwestycyjne Odpowiedzialny Inwestor, aby dowiedzieć się więcej na jego temat!

Jak to mówią w redakcji DNA Rynków – Do zarobienia! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *