Internetowe warsztaty inwestycyjne “Odpowiedzialny Inwestor”

Home Courses

Internetowe warsztaty inwestycyjne “Odpowiedzialny Inwestor”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Każdemu z nas chociaż raz przyszła do głowy myśl, żeby zacząć inwestować. Pieniądze przecież niestety i tak leżą zazwyczaj na zwykłych kontach oszczędnościowych lub lokatach, więc dlaczego by nie zarobić na nich więcej? Ci bardziej skłonni do ryzyka, prawdopodobnie już wcielili ten pomysł w życie. Pozostali pewnie wciąż się wahają. Tylko czy inwestowanie faktycznie jest tak skomplikowane, a może po prostu to strach przed nieznanym?

Z pomocą przychodzi szkolenie D-N-A Inwestowania przygotowane przez nasz partnerski portal DNA Rynków! To 10 godzin nagrań wideo, które przybliżą Ci najważniejszą wiedzę inwestycyjną oraz dodatkowo 2 dni zajęć na żywo prowadzonych online w trakcie których ugruntujesz tę wiedzę w oparciu o autentyczne przykłady.

My, jako Związek Maklerów i Doradców, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić te szkolenie. Widzieliśmy już całość  i możemy zagwarantować, że po wszystkim każdy poczuje, że inwestowanie jest także w jego DNA!

Co otrzymujesz zapisując się na Szkolenie "DNA Inwestowania"?

 • Dostęp do 10 nagrań wideo w formie webinarów (łącznie 10 godzin). Tematykę każdego z nich znajdziesz niżej.
 • Dożywotni dostęp do odświeżanych materiałów
 • 2 dni szkolenia online na żywo, które składa się z następujących części:
  • I – warsztaty podczas których omówione zostaną m.in. cykle koniunkturalne i szeregi zależności w nich występujące
  • II – gra inwestycyjna, która będzie symulacją prawdziwych sytuacji rynkowych. To właśnie podczas niej przetestujesz w praktyce swoją wiedzę i zmysł inwestorski. Do tego w bezpiecznych, “laboratoryjnych" warunkach.

Dla kogo przeznaczone jest Szkolenie "DNA Inwestowania"?

Szkolenie DNA Rynków jest świetną propozycją dla osób, które chcą zadbać o swoje finanse. Czyli mówiąc wprost – dla każdego. Wierzymy, że każdy z nas powinien wiedzieć jak najlepiej zarządzać swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi.

Idealnie przyda się osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem i chciałyby poznać najważniejsze mechanizmy rynkowe wpływające na zwrot z inwestycji, cykle koniunkturalne czy spróbować swoich sił w grze inwestycyjnej. Dzięki omówieniu tematów prostym i zrozumiałym językiem oraz poparciu ich autentycznymi sytuacjami rynkowymi, nawet osoby do tej pory nie zainteresowane rynkiem kapitałowym, nie będą miały problemu z przyswojeniem wiedzy.

Jednak kurs równie dobrze trafi do osób, które już inwestują, ale chciałyby stać się lepszymi inwestorami oraz dowiedzieć się jakich błędów powinny wystrzegać się jak ognia. Wierzymy, że dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu prowadzącego, nawet “starzy wyjadacze" rynku kapitałowego znajdą dla siebie wiele cennych wskazówek lub odkryją dotąd nieznane strategie inwestycyjne.

Czego dowiesz się ze szkolenia?

I część – webinary

Komplet webinarów “DNA Inwestowania" to 10 godzin konkretnej merytoryki o inwestowaniu.  Zebrano w nich najważniejsze tematy, które pojawiały się na prowadzonych przez autorów portalu DNA szkoleniach i wzbogacono o odpowiedzi na setki pytań zadane przez uczestników przez ostatnie 10 lat.

Webinary poruszają następujące tematy:

1. Jak Zacząć Inwestować? – dowiesz się jak najlepiej zacząć przygodę z inwestowaniem, jak stworzyć własną strategię inwestycyjną oraz dlaczego efektywniejsze jest stawianie małych kroczków.

2. Inwestycyjny Slang – zapoznasz się z najważniejszym nazewnictwem, tak żeby bezproblemowo poruszać się w świecie inwestorów. Dowiesz się między innymi jakie Rynkowe Zwierzęta się wyróżnia oraz jakie słowa nie istnieją w słowniku inwestora!

3. Psychologia Inwestowania – dowiesz się jak emocje mogą wpłynąć na Twoje decyzje inwestycyjne, dlaczego zmysł inwestorski jest tak ważny oraz poznasz popularne anomalie na rynku inwestycyjnym.

4. Szkoła Inwestowania – Przegląd Najważniejszych Aktywów – dowiesz się jakie są najważniejsze klasy aktywów. Poznasz wady i zalety inwestowania w akcje, obligacje, surowce, nieruchomości czy waluty.

5. Fundusze Inwestycyjne Jako Punkt Startu – dowiesz się wszystkiego co najważniejsze o Funduszach – jakie są ich rodzaje, jak funkcjonują, które są warte uwagi, a których lepiej unikać.

6. ETF-Y – dowiesz się czym są te zyskujące na popularności specjalne Fundusze Inwestycyjne, jakie mają plusy i minusy oraz kiedy można na nich najwięcej zyskać.

7. Pięć Wskazówek Jak Być Lepszym Inwestorem – dowiesz się przede wszystkim jak radzić sobie w niekorzystnych dla siebie sytuacjach np: kiedy pojawią się straty lub nadejdzie kryzys.

8. Możliwości Twojego Portfela – dowiesz się jaka strategia będzie odpowiednia biorąc pod uwagę sumę, którą będziesz chciał zainwestować oraz jak odnieść sukces inwestycyjny

9. Co Zrobić Żeby Zarobić? Strategie Inwestycyjne – poznasz wszystkie najpopularniejsze strategie inwestowania, w tym Buy&Hold czy Stałych Udziałów oraz dowiesz się, która będzie dla Cienie najkorzystniejsza.

10. Kapitalna Emerytura – dowiesz się jakie możliwości mają IKE, IKZE oraz PPK, ile możesz na nich zarobić oraz czemu procent składany to najlepsze co może cię spotkać.

II część – szkolenie online

Szkolenie “DNA Inwestowania" to świetne uzupełnienie cyklu webinarów, na którym poszerzysz zdobytą wiedzę oraz zastosujesz ją w praktyce. Można by powiedzieć, że jest niezbędnym aktywatorem w procesie Twojego inwestowania.

Podczas pierwszej części tych 2-dniowych warsztatów poznasz najważniejsze wskaźniki gospodarcze ilustrujące sytuację w Polsce i na Świecie oraz nauczysz się wykorzystywać je dla siebie. Zostaną omówione cykle koniunkturalne i szereg zależności jakie w nich występują. Wszystko oparte na aktualnych, praktycznych przykładach.

W drugiej części sprawdzisz swoje umiejętności podczas rzeczywistej gry inwestycyjnej. Przejdziesz przez symulację prawdziwego rynku, pieniędzy oraz strachu i chciwości, które będą towarzyszyły każdej Twojej decyzji inwestycyjnej. Dzięki temu dowiesz się o najkosztowniejszych błędach, najdroższych słowach świata oraz przygotujesz się najlepiej jak to możliwe do prawdziwego inwestowania!

Masz dodatkowe pytania? 

  Nasi trenerzy

  Paweł Cymcyk (CAI)

  Ekonomia i Symulacje Inwestycyjne

  Makler Papierów Wartościowych, Doradca Inwestycyjny oraz CFA od 2006 roku związany z rynkiem finansowym. Stały komentator sytuacji giełdowej i gospodarczej w mediach oraz trener, który przeszkolił już ponad 12 tysiąca osób. Obecnie Prezes ZMID. Z wykształcenia informatyk i matematyk. Autor Bloga DNA Rynków uznanego za najlepszy Blog Ekonomiczny 2014 roku!

  Harmonogram najbliższego szkolenia

  • 26 sierpień 2022
   19:00 - 19:30

   Szkolenie online z obsługi platformy szkoleniowej

  • 27 sierpień 2022
   10:00 - 15:00

   Zajęcia Online - Ekonomia i cykle koniunkturalne

  • 28 sierpień 2022
   10:00 - 15:00

   Zajęcia Online - Gra inwestycyjna
   Symulacja inwestowania na prawdziwym rynku

  Kliknij i zapisz się po niższej cenie

  Poziom : Początkujący Inwestor

  Lokalizacja : Online

  Najbliższy start : 27-08-2022

  ⇓ Zobacz opinie naszych byłych kursantów!  ⇓

  Przyznaję, że brałem trochę w ciemno, ale całość zdecydowanie warta swojej ceny.

  Miłosz Kowalski Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Bardzo dużo się nauczyłam. Wcześniej trochę inwestowałam, ale nigdy nie zwracałam uwagi na otoczenie gospodarcze pod takim kątem.

  Monika Lesocka Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Ciekawa forma, nigdy wcześniej nie uczyłem w taki sposób. Polecam 😉

  Krzysiek Rudnik Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Na szkolenie poszłam jako doradca finansowy żeby być w stanie lepiej tłumaczyć swoim klientom dlaczego obecnie lepsze jest A od B. Nie zawiodłam się 🙂

  Kasia Iwaniuk Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Że prowadzenie super to jedno, ale najważniejsze i tak jest to, co się wynosi. Ja w końcu zaczęłam rozumieć o co w tym wszystkim chodzi i przestałam popełniać mega głupie błędy…

  Agnieszka Kowalczyk Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Było super, idealna forma na przyswajanie wiedzy. Zero nudnego gadania, a zamiast tego gry inwestycyjne z podejmowaniem decyzji i tłumaczeniem co poszło nie tak.

  Janek Kalicki Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  10/10! 😀 Najfajniejszy kurs na jakim byłem. No i ta wygrana w grze inwestycyjnej! 😀

  Piotr Gawroński Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Świetne szkolenie i jeszcze lepsze prowadzenie. Jednak można uczyć się praktycznie i to… grając z prowadzącym w grę!

  Agata Paluch Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Prowadzenie pierwsza klasa, zabawnie, z jajem, na luzie i z masą przekazanej wiedzy.

  Adam Tendryk Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Chyba nigdy nie byłem na tak „interaktywnych” zajęciach. Świetne szkolenie, ale jeśli ktoś lubi nudne, akademickie wykłady to niech trzyma się z daleka 😉

  Piotr Lubawski Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

  Bałem się trochę tej formy „na żywo online”, ale okazało się że niepotrzebnie. W sumie było tak jakbym siedział w tej samej sali, tylko lepiej bo mogłem siedzieć w domu.

  Maciej Rozbiecki Uczestnik Szkolenia "DNA Inwestowania"

   Wypełnienie tego formularza to tylko rejestracja na szkolenie - gdy otrzymamy Twoją rejestrację nasz zespół skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby potwierdzić Twoje dane oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Po tej rozmowie otrzymasz od nas mailem informacje o płatności. Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 2 godzin!

   Formularz Rejestracji Na Warsztaty Inwestycyjne “Odpowiedzialny Inwestor” (* pole wymagane)
   Imię*
   Nazwisko*
   Email*
   Telefon*
   Czy masz ważną legitymację studenta/ucznia?*NieTak (cena studencka)

   Podaj nr legitymacji:
   Co przekonało Cię do naszego Kursu?
   Czy chcesz otrzymać Fakturę VAT na firmę?* NieTak

   Podaj NIP
   Nazwa firmy
   Czy chcesz dokupić pakiet Examino?* Tak (+500 zł )Nie
   Uwagi:
   Kod polecający: