Dziękujemy, że byliście z nami! Podsumowanie IV Kongresu.

Oficjalnie zakończyliśmy IVKongres Future & Finance!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział oraz go z nami współtworzyli.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów za wsparcie Kongresu przede wszystkim pod kątem merytorycznym. Dzięki wystąpieniom wyłącznie ekspertów w swoich dziedzinach, wspólnie byliśmy w stanie przekazać uczestnikom najwyższej jakości wiedzę i informacje. Nasza współpraca zaowocowała stworzeniem 3 modułów, które prezentowały się następująco:

  • Podczas I modułu Kongresu Jacek Lis – przedstawiciel Prosper Capital Dom Maklerski – omówił wpływ nowych regulacji na sposób oferowania instrumentów finansowych. Podczas dedykowanej debaty,  paneliści przedstawili swoje stanowiska w sprawie zmiany sposobu dematerializacja obligacji i certyfikatów.
  • II panel poświęcony został wynagrodzeniom związanym z produktami inwestycyjnymi. Kluczowe elementy procesu do rozliczania zachęt zaprezentował Mec. Tomasz Lawręc – przedstawiciel Kancelarii Prawnej Krzysztof Rożko i Wspólnicy. Debata była odpowiedzą na pytanie – jak połączyć nowe wytyczne KNFu z rynkową rzeczywistością?
  • III Moduł poruszał kwestie innowacji technologicznych. Robert Sochacki – przedstawiciel Beta Securities Polska – wyjaśnił jak indywidualnie dostarczyć rynkową stopę zwrotu. Debata została natomiast poświęcona technologiom i innowacjom, które podbijają portfele inwestorów.

Po zakończeniu prezentacji oraz debat mieliśmy niebywałą przyjemność oficjalnie przywitać dwóch nowych licencjonowanych, międzynarodowych analityków inwestycyjnych. Certyfikaty CIIA z rąk Prezesa Zarządu Związku Maklerów i Doradców – Pawła Cymcyka – odebrali Marek Kuczalski oraz Ignacy Skorupski. 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zdobytej certyfikacji oraz życzymy niezłomnego pięcia się po szczeblach kariery!

Na zakończenie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz wzorową frekwencję. Potwierdza ona, że istnieje potrzeba organizowania wydarzeń poruszających tematykę zmian na Rynku Finansowym. To dla Was i dzięki Wam organizujemy kolejne edycje Kongresu.

Dziękujemy również za Wasz feedback! Niezmiernie cieszą nasz bardzo pozytywne opinie i komentarze, które otrzymaliśmy od Was podczas trwania Kongresu jak i po jego zakończeniu.  Z przeprowadzonej przez nas ankiety ewaluacyjnej wynika, że niemalże 95% osób zadeklarowało, że weźmie udział w kolejnym Kongresie. A ponad 75% ankietowanych ocenia organizację wydarzenia jako wzorową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *