fbpx

ul. Sienna 93 lok. 2, 00-815 Warszawa +48 601 357 865 kariera@zmid.org.pl

< Powrót

Dziękujemy, że byliście z nami! Podsumowanie IV Kongresu.

Czerwiec 13, 2019 BRAK KOMENTARZY

–> Odwiedź stronę Kongresu, aby obejrzeć relacje ze wszystkich Paneli oraz Debat.

Oficjalnie zakończyliśmy IVKongres Future & Finance!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział oraz go z nami współtworzyli.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów za wsparcie Kongresu przede wszystkim pod kątem merytorycznym. Dzięki wystąpieniom wyłącznie ekspertów w swoich dziedzinach, wspólnie byliśmy w stanie przekazać uczestnikom najwyższej jakości wiedzę i informacje. Nasza współpraca zaowocowała stworzeniem 3 modułów, które prezentowały się następująco:

  • Podczas I modułu Kongresu Jacek Lis – przedstawiciel Prosper Capital Dom Maklerski – omówił wpływ nowych regulacji na sposób oferowania instrumentów finansowych. Podczas dedykowanej debaty,  paneliści przedstawili swoje stanowiska w sprawie zmiany sposobu dematerializacja obligacji i certyfikatów.
  • II panel poświęcony został wynagrodzeniom związanym z produktami inwestycyjnymi. Kluczowe elementy procesu do rozliczania zachęt zaprezentował Mec. Tomasz Lawręc – przedstawiciel Kancelarii Prawnej Krzysztof Rożko i Wspólnicy. Debata była odpowiedzą na pytanie – jak połączyć nowe wytyczne KNFu z rynkową rzeczywistością?
  • III Moduł poruszał kwestie innowacji technologicznych. Robert Sochacki – przedstawiciel Beta Securities Polska – wyjaśnił jak indywidualnie dostarczyć rynkową stopę zwrotu. Debata została natomiast poświęcona technologiom i innowacjom, które podbijają portfele inwestorów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz wzorową frekwencję. Potwierdza ona, że istnieje potrzeba organizowania wydarzeń poruszających tematykę zmian na Rynku Finansowym. To dla Was i dzięki Wam organizujemy kolejne edycje Kongresu.

Dziękujemy również za Wasz feedback! Niezmiernie cieszą nasz bardzo pozytywne opinie i komentarze, które otrzymaliśmy od Was podczas trwania Kongresu jak i po jego zakończeniu.  Z przeprowadzonej przez nas ankiety ewaluacyjnej wynika, że niemalże 95% osób zadeklarowało, że weźmie udział w kolejnym Kongresie. A ponad 75% ankietowanych ocenia organizację wydarzenia jako wzorową.

Na zakończenie chcieliśmy was zaprosić do odwiedzenia strony podsumowującej IV Kongres Future & Finance. gdzie znajdziecie pełną relację wideo.

PS. Jeśli planujecie wziąć udział w kolejnym Kongresie, bądźcie czujni, ponieważ za ok. 3 miesiące podamy informacje o następnej edycji wydarzenia.

Napisz komentarz