Nowy system członkostwa w ZMID!

Zdecydowaliśmy się wprowadzić zupełnie nowy system składek członkowskich. Oczywiście z korzyścią dla Członków ;). W przeszłości opłacona składka obowiązywała do końca roku kalendarzowego, w którym została opłacona. Obecnie obowiązuje stworzony przez nas specjalny system Członkostwo_365, dzięki któremu opłacona składka ważna jest przez 365 kolejnych dni.

Jak to działa?

  1. Jeśli dopiero, co wysłałeś swoją deklarację członkowską – otrzymałeś od nas wiadomość ze specjalnym linkiem do opłacenia składki. To ważne żebyś zrobił to bezpośrednio przez niego. Dzięki temu będziemy w stanie zautomatyzować Twoje członkostwo dla Twojej wygody.
  2. Opłacona składka członkowska (240 zł) nadaje Ci w naszym systemie 365 punktów, które odpowiadają za ważność Twojego członkostwa.
  3. Po upływie każdego dnia system automatycznie odliczy Ci 1 punkt skracając ważność Twojego członkostwa w ZMID o 1 dzień.
  4. Okresowo będziemy wysyłać Ci informację tym ile jeszcze dni ważne jest Twoje członkostwo.
  5. 40 dni przed końcem ważności Twojego członkostwa otrzymasz od nas specjalnego maila z przypomnieniem o bliskim wygaśnięciu konta. Po opłaceniu kolejnej składki zgodnie z otrzymaną wiadomością system ponownie przyzna Ci 365 punktów dodając je do tych, które Ci pozostały!
  6. Jeśli już jesteś Członkiem ZMID – twoje punkty zostały przeliczone automatycznie zgodnie z datą Twojej wpłaty w poprzednim roku.

Dzięki obecnemu systemowi będziemy w stanie przypomnieć Ci o konieczności opłacenia składki, a Ty zawsze będziesz wiedzieć czy możesz jeszcze korzystać ze wszystkich korzyści jakie daje bycie Członkiem naszej organizacji! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *