fbpx

ul. Sienna 93 lok. 2, 00-815 Warszawa +48 601 357 865 biuro@zmid.org.pl

< Powrót

Kariera w Finansach – Rozwój Biznesu

11 października, 2018 BRAK KOMENTARZY

Prowadzenie jednego biznesu jest już dość trudne, a jak w takim razie określić prowadzenie kilku biznesów przy jednoczesnym wyciskaniu z nich jak największych efektów synergii? Wyzwanie i sztuka to chyba najbardziej odpowiadające temu słowa.

Budując grupy kapitałowe z szerokim portfolio produktów i usług trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że ich biznesy muszą być ze sobą przynajmniej w jakimś stopniu powiązane.

Grupa Credit Royal to dziś firma pożyczkowa, komplementarna do niej firma windykacyjna, kancelaria prawna obsługująca zarówno instytucje jak i osoby prywatne oraz Agent Firmy Inwestycyjnej, którego dopiero tworzymy. Synergie można osiągać, ale należy pamiętać o wspomnianej komplementarności. Dzięki niej udało nam się rozwinąć Grupę Credit Royal do tego czym jest dzisiaj.

Tomasz Bracki

Tomasz Bracki jest Prezesem Zarządu w Dziesiątka Finanse, pożyczkową firmą Grupy Credit Royal, która specjalizuje się w inwestowaniu w produkty finansowe oraz w zarządzaniu wierzytelnościami. Dziesiątka Finanse to z kolei jedna z nastarszych firm pożyczkowych na polskim rynku istniejąca od 2001 roku, która udziela pożyczek ratalnych w systemie door-to-door, dostarczając pieniądze bezpośrednio do domów.

Z pełnego wywiadu z Tomaszem Brackim bliżej poznacie historię Grupy Credit Royal oraz firmy Dziesiątka Finanse. 

Materiał został zrealizowany w ramach Instytucji Wspierającej ZMID.

Zobacz pełny wywiad z Tomkiem Brackim

Sądzisz, że dobrze nadajesz się do takiej pracy? Sprawdź czy nasz zespół rekrutacyjny prowadzi obecnie oferty na podobne stanowiska. Nawet jeśli nie znajdziesz dla siebie nic interesującego pamiętaj, że zawsze możesz zostawić swoje CV na przyszłość i zapomnieć o samodzielnym szukaniu pracy!

leave a comment