Gazeta Giełdy Parkiet Instytucją Partnerską ZMID

Gazeta Giełdy Parkiet to nasz wieloletni Partner w realizacji wielu projektów związanych w największym stopniu z edukowaniem i informowaniem o rynku finansowym. W kategorii ogólnopolskich dzienników o tematyce gospodarczej i giełdowej trudno o lepszą pozycję. Wypełniony analizami, prognozami i solidną dawką codziennej wiedzy. Jednocześnie stale rozwijający część działalności online o kolejne programy telewizji internetowej parkiet.tv, które z miesiąca na miesiąc zyskują kolejnych użytkowników.

Każda Instytucja Partnerska ZMID to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności i jakości. Specjalna procedura weryfikacji oraz badanie środowiskowe obejmujące jej powiązania, plany, zaangażowane osoby i strategię. Dzięki temu jesteśmy pewni i możemy potwierdzić, że każda Instytucja Partnerska ZMID cechuje się świetną opinią i gwarantuje najwyższy poziom usług. Z każdą Instytucją realizujemy szereg projektów działając wspólnie na rzecz rozwoju rynku finansowego oraz jej promocji pośród docelowej grupy.

Najważniejsze projekty zrealizowane dotychczas wspólnie z Gazetą Giełdy Parkiet:

  • Pa(R)kiet na Start – promocja Gazety Giełdy Parkiet pośród członków ZMID.
  • Konferencja “Przyszłość, Finanse, Rozwój” – wspólna konferencja o najnowszych programach Polskiego Funduszu Rozwoju.
  • Konferencja “Praca i Edukacja w Finansach” – wspólna konferencja poświęcona finansowemu rynkowi pracy wspólnie z University of Chicago Booth School of Business.
  • Kapitalny Mundial – realizacja kolejnej edycji największej imprezy integracyjnej rynku kapitałowego.

Razem tworzymy rynek kapitałowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *