Credit Royal Instytucją Partnerską ZMID

Credit Royal jako druga instytucja z sukcesem przeszła proces weryfikacji ZMID i tym samym od 1 grudnia 2017 roku dołączyła do Instytucji Wspierających. Credit Royal specjalizuje się w inwestowaniu w produkty finansowe oraz w zarządzaniu wierzytelnościami, a także inwestycjami w wyselekcjonowane portfele wierzytelności masowych oraz pożyczki krótkoterminowe. Po więcej informacji o samej Grupie Credit Royal zapraszamy na stronę http://creditroyal.pl/

Każda Instytucja Partnerska ZMID to gwarancja profesjonalizmu, rzetelności i jakości. Specjalna procedura weryfikacji oraz badanie środowiskowe obejmujące jej powiązania, plany, zaangażowane osoby i strategię. Dzięki temu jesteśmy pewni i możemy potwierdzić, że każda Instytucja Partnerska ZMID cechuje się świetną opinią i gwarantuje najwyższy poziom usług. Z każdą Instytucją realizujemy szereg projektów działając wspólnie na rzecz rozwoju rynku finansowego oraz jej promocji pośród docelowej grupy.

Najważniejsze projekty zrealizowane dotychczas dla Credit Royal:

  • Capital Market Games – jako jedna z firmowych drużyn na największej imprezie integracyjnej rynku kapitałowego wystąpiło Credit Royal.
  • Nagranie z cyklu “Kariera w Finasach” wspólnie z Wiceprezesem Zarządu Credit Royal – przeprowadziliśmy, a następnie odpowiadaliśmy za promocję przeprowadzonego wywiadu promującego Credit Royal.
  • Pakiet rekrutacyjny i szkoleniowy – w ramach pakietu członkowskiego poszukiwaliśmy dla Credit Royal doświadczonego Radcy Prawnego badając jednocześnie oczekiwania kandydatów oraz przygotowaliśmy wybranych pracowników do egzaminu maklerskiego.

Razem tworzymy rynek kapitałowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *