Portal ogłoszeń – nowy sposób na rekrutację dzięki ZMID.

“Portal Ogłoszeń” ZMID to platforma, na której pracodawcy mogą zamieszczać swoje oferty pracy. Stworzyliśmy ją aby umożliwić pracownikowi i pracodawcy z rynku kapitałowego łatwiejsze odnalezienie siebie nawzajem.

To co wyróżnia Portal od innych tego typu “Tablic Ogłoszeniowych” to fakt, że jest dedykowany firmom i pracownikom działającym na rynku kapitałowym. Takie zawężenie grupy docelowych odbiorców oferty, pozwoli na znacznie efektywniejsze pozyskiwanie pracowników. Proces rekrutacji będzie wyraźnie krótszy, a kandydaci będą odznaczać się wysokimi kwalifikacjami analitycznymi, finansowymi czy menadżerskimi.

? Spersonalizowana oferta – podstawowa usługa obejmuje umieszczenie oferty pracy na “Portalu Ogłoszeń”. Dzięki temu oferta pracy Twojej firmy dotrze do wielu wykwalifikowanych Analityków, Maklerów, Doradców, Finansistów czy Menadżerów z naszej społeczności. Jednak aby rozszerzyć zasięgi i skutecznie dotrzeć do przyszłych pracowników, możesz poszerzyć pakiet m.in. o usługi Aktywnej Promocji.  Dzięki temu rozwiązaniu stworzysz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

? Aktywna Promocja – decydując się na rozszerzenie podstawowej wersji “Portalu Ogłoszeń” możesz wybrać sposób promowania Twojej oferty. Ulepszając usługę o “Mailing do bazy CV” zapewniasz sobie, że ponad 2.000 osób otrzyma maila z informacją o wakacie w Twojej firmie. Aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięgi proponujemy podjęcie promocji w Social Mediach. Nasz zasięg to ponad 40 tys. osób na LinkedIn’ie oraz ponad 3.000 osób na Facebooku.

? Anonimowość – jeśli nie chcesz, aby konkurencja dowiedziała się o Twoich działaniach rekrutacyjnych, wystarczy słowo, a zachowamy pełną poufność.

? Profesjonalna obsługa – nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie headhuntingu pozwoli nam zidentyfikować Twoje potrzeby i oczekiwania co do współpracy.

? Wsparcie doświadczonych rekruterów – decydując się na skorzystanie z “Portalu Ogłoszeń” ZMID możesz liczyć na profesjonalny consulting w kwestii doboru, odpowiednich dla Twoich potrzeb, rozszerzeń oferty podstawowej. Nasi rekruterzy pomogą Ci także ustalić profil idealnego kandydata, a w razie jakichkolwiek pytań będą służyć pomocą.

? Wykwalifikowani kandydaci – dzięki ścisłemu związkowi ZMIDu z rynkiem kapitałowym możesz być pewien, że to właśnie tu znajdziesz swojego idealnego pracownika. Niezależnie czy szukasz kompetentnego studenta z licencją Maklerską czy doświadczonego Analityka Finansowego – z nami to będzie bułka z masłem!

JAK SKORZYSTAĆ Z OFERTY?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą “Portalu Ogłoszeń” ZMID i chciałbyś poznać jej szczegóły lub masz pytania i wątpliwości, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie przejdź na Stronę Kariera ZMID – Dla Pracodawców. Znajdziesz tam formularz kontaktowy. Po jego wypełnieniu nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *