ZMID patronem London Study Excursion

ZMID Patronem konkursu London Study Excursion

Objęliśmy patronatem projekt edukacyjny London Study Excursion, którego XIII edycja odbędzie się w dniach 14 – 18 maja 2018 roku w Londynie. Jest on organizowany co roku przez studentów SKN Inwestycji Kapitałowych Profit działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
ZMID Patronem projektu edukacyjnego London Study ExcursionW trakcie 5 dni w Londynie grupa 20 – 25 najlepszych studentów z całej Polski uczestniczyć będzie w 15 spotkaniach z przedstawicielami najbardziej prestiżowych instytucji finansowych, m.in. banków inwestycyjnych czy firm konsultingowych. Każdego dnia będą mieli okazję poznawać ekspertów, uczyć się od praktyków i budować swoją sieć kontaktów branżowych.

To unikatowy projekt, który umożliwia studentom poznanie specyfiki pracy w największych bankach inwestycyjnych czy funduszach private equity. Dzięki warsztatom przeprowadzanym przez pracowników tych instytucji, a także nieformalnym spotkaniom uczestnicy mogą od wewnątrz zobaczyć, jak wygląda praca na każdym szczeblu kariery oraz dowiedzieć się w jaki sposób skutecznie aplikować do wybranych firm. To także świetna okazja do poznania ciekawych i inspirujących ludzi, których łączą wspólne zainteresowania i pasje.

Brzmi obiecująco prawda? 😉

Jeśli chcecie wziąć udział w rekrutacji do projektu wysyłajcie swoje CV w języku angielskim oraz formularz rekrutacyjny (do pobrania tutaj) na adres mailowy lse@sknprofit.pl oraz kariera@zmid.org.pl do 2.04.2018 r.! Więcej informacji na temat tego projektu znajdziecie na lse.sknprofit.pl.

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj więcej informacji o podobnych projektach 🙂