Zapraszamy na seminarium CEDUR 25.02.2019

Zapraszamy wszystkich Członków ZMID do udziału w specjalnym seminarium szkoleniowym CEDUR pt. “Wybrane obowiązki firm inwestycyjnych wynikające z wejścia w życie nowelizacji ustawy o obrocie, implementującej przepisy Dyrektywy MiFID II do polskiego porządku prawnego”, które odbędzie się 25 lutego 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UOKiK (vis-a-vis hotelu Gromada) przy pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie.

Celem seminarium jest przybliżenie jego uczestnikom wybranych wymogów dla firm inwestycyjnych wynikających z implementacji do polskiego porządku prawnego przepisów pakietu MiFID II.

Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny pod adresem: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=64649&p_id=18

Udział w seminarium jest bezpłatny. Natomiast liczba miejsc ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Do udziału zaproszeni są wszyscy Członkowie ZMID z opłaconą składką za 2019 rok. Jeśli nie wiesz czy Twoje Członkostwo jest aktywne możesz skontaktować się z nami pod adresem biuro@zmid.org.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *