Zaplanuj swoją ścieżkę kariery w finansach

Zastanawiasz się nad karierą w finansach? Słusznie! Według raportu* przygotowanego przez ManpowerGroup to najlepszy czas, by zacząć rozwijać się w finansowym sektorze. Zgodnie z danymi zawartymi w najnowszym raporcie co druga firma z sektora bankowości, finansów, ubezpieczeń i nieruchomości chce w pierwszym kwartale 2022 zatrudniać nowych pracowników. Co ciekawe, prognoza netto zatrudnienia wynosi aż +36%, co w porównaniu z ubiegłym rokiem jest wynikiem lepszym aż o 34 punkty.

Związek Maklerów i Doradców od ponad 10 lat wspiera w rekrutacjach do firm z sektora finansowego, a realizując naszą misję rozwijania rynku finansowego chcemy podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc Tobie w zaplanowaniu kariery w finansach. Bazując na naszym doświadczeniu opracowaliśmy krótki quiz, z którego dowiesz się jaka ścieżka kariery w finansach jest dla Ciebie najlepsza. Jeżeli po jego wypełnieniu będziesz miał/a pytania zadzwoń do nas klikając przycisk w prawym dolnym rogu lub wyślij maila ze swoim pytaniem na kariera@zmid.org.pl

Stworzone w serwisie interankiety

Aktualne oferty pracy możesz zobaczyć tutaj, a jeżeli chcesz dowiedzieć się jak najlepiej rozwinąć swoją karierę zapraszamy do kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.