YES, czyli Your Empowering Success to unikalna inicjatywa, dzięki której poznasz osobiście prawdziwych liderów świata biznesu i finansów w Polsce. Zastanawiasz się jak osiągnąć sukces we własnym biznesie lub w karierze korporacyjnej? Chcesz wiedzieć co jest najważniejsze aby jak najefektywniej dojść na szczyt? Nie warto odkrywać na nowo już raz odkrytego. Na spotkaniach YES poznasz historie i wskazówki prosto od osób, które w swoich dziedzinach osiągnęły już perfekcję. Po drodze popełniły jednak również sporo błędów, przed którymi Ty będziesz w stanie się wystrzegać! Poznaj praktyczne tajniki biznesu, wzbogać swoją wiedzę, a także rozbuduj swoją sieć kontaktów. Wszystko to, tylko na YES!

Bądź na bieżąco z naszymi inicjatywami, zapisz się do naszego newslettera.Your Empowering Success #006

Szóste spotkanie YES odbyło się 7 marca 2018 r. Marcin Iwuć, Ewa Radkowska Świętoń (Prezes Skarbiec TFI) oraz Paweł Biedrzycki (Założyciel portalu StrefaInwestorów.pl) świetnie uzupełnili swoje wstąpienia opowiadając o tym jak osiągnąć sukces pracując w korporacji, będąc przedsiębiorca oraz jak idealnie połączyć to wszystko osiągając pełny sukces w życiu. Jeśli nie udało Ci się być na miejscu – możesz posłuchać ich wskazówek oglądając specjalnie przygotowane z ich wystąpień nagrania.

Przejdź do nagrania klikając w odpowiedni obrazek!


YES#005

Piąte spotkanie YES#005 odbyło się 9 listopada 2017! Robert Gwiazdowski, Marcin Adamczyk (Prezes PZU TFI) oraz Jacek Wiśniewski (Prezes Raiffeisen TFI), a więc łącznie ponad 21 miliardów złotych aktywów pod zarządzaniem, a do tego kilkadziesiąt tysięcy obserwujących twitterowiczów. Trzy świetne historie pełne inspiracji oraz wniosków do wyniesienia dla każdego kto chciały kiedyś stanąć na ich miejscu. To kolejne trzy spędzone wspólnie godziny w gronie blisko 70 osób, które każdemu umożliwiły poszerzenie nie tylko swojej wiedzy i światopoglądu, ale również grona znajomych. Posłuchaj podcastów z wystąpień naszych prelegentów oraz zobacz całą relację z piątego spotkania YES.
Robert Gwiazdowski
Jeden z najpopularniejszych komentatorów gospodarczej rzeczywistości oraz wybitny prawnik obserwowany na twitterze przez kilkadziesiąt tysięcy osób!
Marcin Adamczyk
Jeden z najbardziej popularnych komentatorów gospodarczej rzeczywistości oraz wybitny prawnik obserwowany na twitterze przez kilkadziesiąt tysięcy osób!
Jacek Wiśniewski
Jeden z najbardziej popularnych komentatorów gospodarczej rzeczywistości oraz wybitny prawnik obserwowany na twitterze przez kilkadziesiąt tysięcy osób!

YES#004

Czwarte spotkanie YES#004 odbyło się 21 września 2017! To kolejna okazja do poznania i wysłuchania inspirujących postaci polskiego świata biznesu. Tym razem gościliśmy jedną z najlepszych trenerek wystąpień publicznych – Urszulę Kuletę, założyciela Coaching Center – Jarosława Pudełka oraz Adama Dakowicza – Prezesa Zarządu AgioFunds TFI zarządzającego niemal siedmioma miliardami złotych, który swoją drogę zawodową zaczynał od eksportu… makaronów. Jakie są jego tajemnica na przewidywanie rynkowych krachów i ich mogą być ich zawodowe konsekwencje? Jak uwolnić niemal 20% wolnego czasu w ciągu swojego standardowego dnia pracy? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi zobacz relację z czwartego spotkania YES.
Urszula Kuleta
Trenerka wystąpień publicznych przez lata związana z radiem i telewizją. Jedna z najlepszych nauczycielek zachowań przed kamerą i publicznością.
Adam Dakowicz
Prezes Zarządu AgioFunds TFI S.A, jeden z pierwszych licencjonowanych Maklerów w Polsce, a wcześniej wybitny ... eksporter makaronów do Rosji.
Jarosław Pudełek
Specjalista z zakresu budowania i zarządzania zespołami. Autor programów szkoleniowych łączących w sobie typowo twarde elementy z psychologią sprzedaży.

YES#003

Trzecie spotkanie YES#003 odbyło się 7 czerwca 2017! Poznaliśmy na nim Założycielkę i Prezes pierwszego banku inwestycyjnego w Europie Centralnej – Annę Hejkę, Pawła Komara, któremu w zaledwie 10 lat udało się przejść przez wszystkie korporacyjne szczeble od kuriera do Zarządu Open Finance, jednej z największych firm z branży pośrednictwa finansowego oraz Macieja Głogowskiego, najbardziej ekonomiczny głos Polski z Radia TOK FM. Jak zarządzać wielkimi pieniędzmi i jak zarządzać wielkimi zespołami? Czego wystrzegać powinni się przedsiębiorcy na początku swojej kariery? Jak przebić się na szczyt korporacji? Poznaj odpowiedzi na te oraz inne pytania, poznaj odpowiedzi w relacji z trzeciego spotkania YES.

 

Anna Hejka
Prezes i Założyciel Heyka Capital Markets
Założycielka Heyka Capital Markets Group, pierwszego banku inwestycyjnego w Europie Centralnej. Legenda polskiego rynku Private Equity, anioł biznesu, seryjna przedsiębiorczyni oraz doskonała mówczyni i mentor.
Paweł Komar
Członek Zarządu Open Finance SA oraz Home Broker SA
Członek Zarządu Open Finance. Zaczynał od posady kuriera, a dziś zarządza kieruje pracą prawie 5 tysięcy osób. Doskonale wie czym powinien charakteryzować się dobry menadżer i lider.
Maciej Głogowski
Szef redakcji ekonomicznej w Radiu TOK FM
Prowadzi w Radiu TOK FM najpopularniejszą audycję ekonomiczną w Polsce: EKG. Zdecydowanie najbardziej ekonomiczny głos w kraju, którego codziennie słuchają setki tysięcy osób.

YES#002

Drugie spotkanie YES#002 odbyło się 19 kwietnia 2017. Ponad 70 uczestników przez 3 godziny dowiedziało się czy warto brać sprawy w swoje ręce, czy sukcesem należy się chwalić oraz kiedy jest najlepszy moment na przejście do własnego biznesu. Sebastian Buczek, Maciej Górski oraz Kamil Gemra szczegółowo opowiadali jak powtórzyć ich drogę na szczyt oraz jakich błędów się wystrzegać. Zobacz pełną relację z tego spotkania już teraz!
Sebastian Buczek
Prezes Zarządu Quercus TFI
Założyciel oraz Prezes Quercus TFI SA, gdzie pełni również funkcję Dyrektora Inwestycyjnego. Założone przez niego TFI to jedno z największych Towarzystw w Polsce z aktywami pod zarządzaniem o wartości ok. 4,75 mld zł. Wcześniej również Wiceprezes, a następnie Prezes Zarządu ING TFI oraz ING Investment Management.
Maciej Górski
Dyrektor Sprzedaży Lion's Bank
Dyrektor Sprzedaży w jednym z najbardziej profesjonalnych i nowoczesnych oddziałów private bankingu w Polsce. Wcześniej współpracował z takimi instytucjami jak Allianz oraz Citibank Handlowy jako osobisty bankier klientów zamożnych. Prywatnie fan sportowej jazdy na rowerze oraz wielokrotny uczestnik Tour de Pologne dla amatorów.
Kamil Gemra
Partner w InnerValue
Partner w Agencji Relacji Inwestorskich InnerValue obsługującej szereg spółek z polskiego rynku kapitałowego, gdzie odpowiada m.in. za pozyskiwanie nowych Klientów. Współtwórca portalu internetowego StockWatch.pl oraz w Domu Maklerskim W Investments SA. Posiada tytuł Doktora, który zdobył w niecodzienny sposób - szybciej niż dopuszcza to ustawa 🙂

YES#001

Pierwsze spotkanie YES#001 odbyło się 9 marca 2017 roku. Aleksandra Friedel, współwłaścicelka największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce oraz prawdziwy wulkan pozytywnej energii przyciągnęła na Salę Notowań warszawskiej giełdy ponad 50 osób! Co jest najważniejsze w budowaniu własnej kariery, na jakie umiejętności warto postawić w świecie finansów oraz w co warto angażować swój czas? Ty również możesz poznać odpowiedź na te i inne pytania oglądając specjalnie przygotowane nagrania z wystąpienia Aleksandry! Zobacz jak przebiegało pierwsze spotkanie YES!
Aleksandra Friedel
Współwłaściciel Unilink SA
Aleksandra Friedel, od września 2015 r. pełni funkcję Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu Unilink S.A., odpowiadając za finanse i administracje. Wcześniej jako Dyrektor Kontrolingu Finansowego w Link4. Przez blisko 10 lat związana była z niemieckim rynkiem finansowy, początkowo z KPMG Hannover Re, trzecim największym reasekuratorem na świecie, gdzie zajmowała się konsolidacją spółek Grupy oraz przedstawiciel rady członków ACCA w Polsce.