YES – inspirujące, motywujące i rozwijające spotkania z liderami opinii, biznesu i finansów!


Konferencje YES to jedyna taka okazja, aby jednocześnie poznać jedne z najbardziej inspirujących historii sukcesu prosto od ich autorów, nawiązać wartościowe relacje z pozostałymi uczestnikami oraz zyskać nową wiedzę i umiejętności.

“Prawdziwy lider to osoba, która robi to co inspiruje innych do tego aby marzyć, uczyć się, robić więcej i stać się kimś lepszym” – John Quincy Adams, szósty Prezydent USA

Te słowa to dla nas kierunkowskaz pokazujący kogo powinieneś wysłuchać na spotkaniach YES. Wśród prelegentów spotkasz zarządzających największymi przedsiębiorstwami, prezesów instytucji finansowych, czy liderów opinii którzy jednym wpisem potrafią zmienić nastawienie tysięcy osób. Przyjdź, posłuchaj, zobacz i osobiście poznaj ich na najbliższym spotkaniu YES już 7 marca 2018 roku!Kto wystąpi na najbliższym spotkaniu YES już 7 marca 2018 roku?

Paweł Biedrzycki
StrefaInwestorow.pl
Założyciel portalu StrefaInwestorow.pl, bez którego dziś wielu nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania w giełdowym świecie. Skąd to wiemy? Ponad 100 tysięcy użytkowników miesięcznie nie może się mylić.
Marcin Iwuć
Finanse Bardzo Osobiste
Ekonomista, przedsiębiorca, menedżer i publicysta. Dyrektor w licznych korporacjach, które w 2014 roku zostawił, by całkowicie zająć się popularyzowaniem wiedzy na temat finansów tworząc jeden z najpopularniejszych blogów finansowych!
Ewa Radkowska-Świętoń
Skarbiec TFI
Zarządzająca ogromnymi pieniędzmi i posiadająca w tym niemniej ogromne doświadczenie. Na rynku finansowym naprawdę ciężko znaleźć osobę, której nazwisko najnowszej Prezes Skarbiec TFI nie obiło się o uszy.


Jak będzie wyglądało najbliższe spotkanie, na którym zobaczymy się już 7 marca 2018 roku?

Agenda Spotkania YES:

  • 17:20 – 17:50 Rejestracja i Sesja Networkingowa – szansa na rozwinięcie swoich umiejętności komunikacji oraz nawiązanie wartościowych kontaktów.
  • 17:50 – 18:00 Rozpoczęcie spotkania
  • 18:00 – 18:25 Wystąpienie pierwszego prelegenta
  • 18:25 – 18:50 Wystąpienie drugiego prelegenta
  • 18:50 – 19:20 Przerwa networkingowa, poczęstunek, rozmowy z prelegentami
  • 19:20 – 19:45 Wystąpienie trzeciego prelegenta
  • 19:45 – 19:50 Podsumowanie spotkania
  • 19:50 – 20:30 Sesja Networkingowa – zdjęcia i rozmowy z prelegentami

SPRAWDŹ JAK PRZEBIEGAŁY POPRZEDNIE SPOTKANIA YOUR EMPOWERING SUCCESS I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO! 🙂

Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych – najlepsze otoczenie sukcesu

Spotkanie odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w WarszawiePatron Główny cyklu YES


Dlaczego warto wziąć udział w najbliższym spotkaniu YES i który bilet powinienem wybrać?

Odpowiedź jest prosta – biorąc udział w spotkaniu możesz tylko zyskać.

Korzyści z udziału w spotkaniu YES - bezcenna wiedza i umiejętności, wartościowe relacje i kontakty, rozmowy z prelegentami


Jak mogę zarejestrować się na najbliższe spotkanie YES?

Wystarczy, że w poniższym polu biletów wybierzesz odpowiednią opcję – system pokieruje Cię dalej! Jeśli posiadasz blokadę na poniższy skrypt i nie widzisz niżej specjalnego systemu rejestracji – kliknij TUTAJ i przejdź do osobnej strony z zapisami

Pamiętaj, że im wcześniej się rejestrujesz tym tańszy bilet możesz kupić! 🙂


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące spotkania YES, skontaktuj się z nami pod numerem +48 601 357 865 lub napisz na adres yes@zmid.org.pl

Wszystkie przychody przeznaczone są na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia oraz realizację celów statutowych ZMID.