Chcesz zmienić pracę i rozwinąć swoją karierę?

Na pewno słyszałeś już wielokrotnie, że “wystarczy chcieć”. Rzeczywistość pokazuje, że to jednak za mało. Wiemy o tym i chcemy Ci w tym pomóc! Spotkaj się osobiście z prawdziwymi liderami świata finansów i biznesu, którzy dadzą Ci wskazówki co zrobić aby jak najlepiej wyróżnić się w trakcie budowania własnej kariery oraz zwiększyć swoje szanse podczas aplikacji na nasze
Najnowsze oferty pracy!

Zarejestruj się na najbliższe spotkanie YOUR EMPOWERING SUCCESS, które odbędzie się
JUŻ 21 WRZEŚNIA W SALI NOTOWAŃ WARSZAWSKIEJ GIEŁDY!

Czym jest warsztat Your Empowering Success? John Quincy Adams – szósty prezydent USA zdefiniował kiedyś lidera jako osobę, która “robi to co inspiruje innych do tego aby marzyć, uczyć się, robić więcej i stać się kimś lepszym”. Jak zostać kimś takim? Uczyć najlepiej jest się od tych, którym ta sztuka już się udała. Spotkania Your Empowering Success to szansa na poznanie osób niezwykłych, takich które mogą z pełną odpowiedzialnością nazywać się prawdziwymi liderami świata finansów i biznesu. Na najbliższym – czwartym już spotkaniu (zobacz poprzednie TUTAJ) będziesz mieć okazję do poznania i wysłuchania kolejnych inspirujących postaci. Jeden z najpopularniejszych komentatorów gospodarczej rzeczywistości – Robert Gwiazdowski opowie dlaczego czasami człowiek zmienia zdanie, a czasami to zdanie zmienia człowieka. Adam Dakowicz – Prezes Zarządu AgioFunds TFI z 7 mld zł pod zarządzaniem, który swoją drogę zawodową zaczynał eksportu… makaronów przedstawi z własnych doświadczeń sposoby na przewidywanie krachów i ich zawodowe konsekwencje. Założyciel Coaching Center, firmy specjalizującej się w szkoleniach sprzedaży, Jarosław Pudełek przedstawi z kolei najbardziej sprawdzone sposoby na uwolnienie 20% czasu w ciągu swojego dnia.


Harmonogram spotkania 21 września (czwartek), Sala Notowań GPW, ul. Książęca 4


Urszula Kuleta
Trenerka wystąpień publicznych oraz właścicielka firmy ACTIO - Mowa Publiczna. Uczy dziennikarzy, przedstawicieli biznesu czy prawników jak najlepiej prowadzić swoje przemówienia, prezentacje i wystąpienia medialne. Przez lata związana z Polskim Radiem oraz telewizją TVN. Należy również do Polskiego Towarzystwa Retorycznego.
 
 
Adam Dakowicz
Swoją karierę zaczynał stając się jednym z najlepszych sprzedawców polskich makaronów do Rosji. Gdy udało mu się przewidzieć kryzys tej branży wrócił do finansów zdobywając doświadczenie w Domach Maklerskich BIG-BG, BOŚ oraz Wood&Co. Po latach rozwoju obecnie jako Prezes Zarządu AgioFunds TFI z ponad 7 mld zł aktywów pod zarządzaniem doskonale wie jak przewidywać krachy rynkowe i jak wpływają one na karierę.
Jarosław Pudełek
Menedżer z ponad 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą, specjalista z zakresu budowania skutecznych zespołów, zarządzania zespołami oraz budowania efektywności. Autor nowatorskich programów szkoleniowych łączących w sobie typowo twarde elementy z psychologią sprzedaży, wykorzystując w nich swoją bogatą wiedzę i doświadczenie.

Zapisując się na spotkanie zyskujesz:

  • Udział we wszystkich wystąpieniach YES#004!
  • Uczestnictwo w spotkaniu odbywającym się po wystąpieniach Prelegentów, podczas którego będziesz mieć okazję zapytać ich o co chcesz!
  • Uczestnictwo w kameralnej kolacji z Prelegentami w wyjątkowej restauracji Krystian’s Kitchen (bilet VIP)

Zarejestruj się na spotkanie YES już dzisiaj.
Pamiętaj aby wykorzystać specjalny kod zniżkowy zmid-kariera

21 września (czwartek), Sala Notowań GPW, ul. Książęca 4
Jeśli nie widzisz poniżej systemu rejestracji przejdź TUTAJ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące spotkania YES, skontaktuj się z nami pod numerem +48 601 357 865 lub napisz na adres yes@zmid.org.pl
Wszystkie przychody przeznaczone są na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia oraz realizację celów statutowych ZMID.