Zobacz jak przebiegało pierwsze spotkanie Your Empowering Success 9 marca 2017 z Aleksandrą Friedel!

Pierwsze spotkanie YES już za nami. Ponad 50 uczestników usłyszało prosto od Aleksandry Friedel – CFO Unilink SA, co jest najważniejsze w budowanie własnej kariery, na jakie umiejętności warto postawić w świecie finansów oraz w co warto angażować swój czas. Obejrzyj fotorelację i wystąpienie Aleksandry, a następnie sprawdź pozostałe spotkania Your Empowering Success!

Zobacz i posłuchaj jak przebiegało pierwsze spotkanie YES

Dowiedz się od Aleksandry co było najważniejsze w budowaniu jej kariery? Mentor, edukacja, a może doświadczenie? Jak podejmowałą trudne decyzje w swojej karierze i czym się wtedy kierowała oraz jak powtórzyć jej sukces!
Wystąpienie Aleksandry Friedel

Pytania i odpowiedzi – Aleksandra FriedelAleksandra Friedel
Współwłaściciel Unilink SA
Aleksandra Friedel, od września 2015 r. pełni funkcję Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu Unilink S.A., odpowiadając za finanse i administracje. Wcześniej jako Dyrektor Kontrolingu Finansowego w Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A przez ponad 5 lat czuwała nad sprawozdawczością finansową na potrzeby lokalne, KNF, jak i grupy kapitałowej najpierw RSA (dawniej Royal Sun & Alliance) potem PZU oraz za wszelkie kwestie związane z płynnością finansową oraz finansową kontrolą wewnętrzną. Przez blisko 10 lat związana była z niemieckim rynkiem finansowy, początkowo z KPMG Treuhandgesellschaft w Hanowerze a później z Hannover Re, trzecim największym reasekuratorem na świecie, gdzie zajmowała się konsolidacją spółek Grupy. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, członek międzynarodowej organizacji specjalistów ds. finansów, rachunkowości i zarządzania – ACCA oraz przedstawiciel rady członków ACCA w Polsce.