YES – spotkania z liderami opinii, przedstawicielami biznesu i świata wielkich finansów na Giełdzie Papierów Wartościowych!


Konferencje YES to jedyna taka okazja, aby osobiście poznać jedne z najbardziej inspirujących osób, które w swoich dziedzinach osiągnęły niebywały sukces, nawiązać wartościowe relacje z zyskać nową wiedzę i umiejętności.

“Prawdziwy lider to osoba, która robi to co inspiruje innych do tego aby marzyć, uczyć się, robić więcej i stać się kimś lepszym” – John Quincy Adams, szósty Prezydent USA

Te słowa to dla nas kierunkowskaz pokazujący kogo poznasz na spotkaniach YES. Wśród naszych prelegentów znajdują się osoby zarządzające największymi przedsiębiorstwami, prezesi instytucji finansowych, liderów opinii którzy jednym wpisem na Twitterze potrafią zmienić nastawienie tysięcy osób oraz wybitni eksperci w swoich dziedzinach. Przyjdź, posłuchaj, zobacz i osobiście poznaj ich na najbliższym spotkaniu YES już 13 czerwca 2018 roku!


Kto wystąpi na najbliższym spotkaniu YES już 13 czerwca 2018 roku?

Maciej Samcik
Bloger
Wieloletni dziennikarz Gazety Wyborczej specjalizujący się w tematyce finansowej. Autor licznych poradników i zdobywca prestiżowych nagród dziennikarskich. Swoje subiektywne zdanie ma na niemal każdy temat ale jego poglądy nie są odosobnione bo założony przez Macieja blog Subiektywnie o Finansach notuje dziś ponad 500 tysięcy odsłon miesięcznie!
Joanna Pydo
Ekspert IR
Wybitna ekspertka w zakresie IR. Tworzyła strategie komunikacyjne dla takich spółek jak: Energa, ABC Data, Robyg, czy Pfleiderer Group. Zapalona żeglarka z własnym katamaranem, która zdecydowanie wie jak złapać wiatr w żagle, czego najlepszym dowodem jest tempo rozwoju założony przez nią butiku doradczego C-Power Advisory!
Grzegorz Zalewski
Przedsiębiorca
Prawdziwy filozof rynków finansowych i ekspert Domu Maklerskiego BOŚ. Prelegent niezliczonej ilości konferencji i specjalista finansów behawioralnych, który doskonale wie dlaczego znowu stracisz na giełdzie. Pasjonat książek, do tego stopnia, że otworzył własne wydawnictwo "Linia", które regularnie dostarcza na rynek kolejnych literackich nowości.

Jak będzie wyglądało najbliższe spotkanie YES?

Harmonogram Spotkania YES:

  • 17:20 – 17:50 Rejestracja oraz networking
  • 17:50 – 18:00 Rozpoczęcie spotkania
  • 18:00 – 18:25 Wystąpienie pierwszego prelegenta
  • 18:25 – 18:50 Wystąpienie drugiego prelegenta
  • 18:50 – 19:20 Przerwa networkingowa, poczęstunek, rozmowy z prelegentami
  • 19:20 – 19:45 Wystąpienie trzeciego prelegenta
  • 19:45 – 19:50 Podsumowanie spotkania
  • 19:50 – 20:30 Sesja Networkingowa – zdjęcia i rozmowy z prelegentami

SPRAWDŹ JAK PRZEBIEGAŁY POPRZEDNIE SPOTKANIA YES! 🙂

Marcin Iwuć podczas YES#006

Marcin Iwuć podczas spotkania Your Empowering Success. Jak odnieść sukces w życiu?

Anna Hejka podczas YES#003

Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych – najlepsze otoczenie sukcesu

Spotkanie odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w WarszawiePatron Główny cyklu YES


Dlaczego warto wziąć udział w najbliższym spotkaniu YES i który bilet powinienem wybrać?

Odpowiedź jest prosta – biorąc udział w spotkaniu możesz tylko zyskać.

Korzyści z udziału w spotkaniu YES - bezcenna wiedza i umiejętności, wartościowe relacje i kontakty, rozmowy z prelegentami


Jak mogę zarejestrować się na najbliższe spotkanie YES?

Wystarczy, że w poniższym polu biletów wybierzesz odpowiednią opcję – system pokieruje Cię dalej! Jeśli posiadasz blokadę na poniższy skrypt i nie widzisz niżej specjalnego systemu rejestracji – kliknij TUTAJ i przejdź do osobnej strony z zapisami

Pamiętaj, że im wcześniej się rejestrujesz tym tańszy bilet możesz kupić! 🙂


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące spotkania YES, skontaktuj się z nami pod numerem +48 601 357 865 lub napisz na adres yes@zmid.org.pl

Wszystkie przychody przeznaczone są na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia oraz realizację celów statutowych ZMID.