Zasady udziału w Kapitalnym Mundialny piłkarskim w ramach Igrzysk Rynku Kapitałowego

Uczestnictwo w Kapitalnym Mundialu 2018!

Dla jakich drużyn dedykowany jest Turniej?

Ogólnie Turniej dedykowany jest drużynom firmowym reprezentującym różne instytucje i podmioty związane z rynkiem finansowym. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie żeby grupa 6-8 osób indywidualnych zawiązała swoją drużynę i wystartowała w Turnieju.

Jak zgłosić drużynę do Kapitalnego Mundialu?

Jeśli chcesz żeby Twoja firmowa drużyna wzięła udział w tegorocznym turnieju piłkarskim Kapitalny Mundial 2018 i walczyła o największe trofeum sportowe polskiego świata finansów – wystarczy, że zgłosisz się do nas telefonicznie, mailowo lub przez specjalny formularz kontaktowy na dole strony. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu maksymalnie 48 godzin żeby odpowiedzieć na wszystkie dodatkowe pytania i ustalić szczegóły.

Czy udział drużyny w Turnieju jest płatny?

Jak wszystko co najlepsze – tak i udział w Turnieju Kapitalny Mundial jest odpłatny! 🙂 Jeśli chcesz poznać szczegółowe koszty uczestnictwa drużyny – skontaktuj się z nami!

Czy w drużynie muszą być zawodnicy z tej samej firmy?

Nie ma takiej potrzeby, drużyna składa się z 6 do 8 zawodników i to jedyny warunek.


Do pierwszego gwizdka rozpoczynającego Kapitalny Mundial 2018 pozostało już tylko:

dni
0
-21
-6
godzin
-1
-6
minut
-3
0
sekund
-1
-8

Wpisz swój adres e-mail i weź udział w konkursie – do wygrania oryginalna koszulka Kapitalnego Mundialu!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Kapitalnego Mundialu, skontaktuj się z nami pod numerem +48 601 357 865, napisz na adres mundial@zmid.org.pl lub skorzystaj ze specjalnego formularza kontaktowego na dole strony


Partnerzy Główni Kapitalnego Mundialu 2018

Polnord Partnerem turnieju piłkarskiego Kapitalny Mundial

Partnerzy Kapitalnego Mundialu 2018

Potwierdzone drużyny Kapitalnego Mundialu 2018

Polnord Partnerem turnieju piłkarskiego Kapitalny Mundial

Sprawdź również


Formularz kontaktowy

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Wpisz tutaj swoje pytanie

Wysyłając formularz oświadczasz, że wyrażasz zgodę na umieszczenie Twoich danych w bazie danych Stowarzyszenia Związek Maklerów i Doradców oraz przetwarzanie ich zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Administratorem Twoich danych będzie Stowarzyszenie Związek Maklerów i Doradców z siedzibą przy ul. Siennej 93/2, 00-815 Warszawa. Równocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych. Oświadczasz, że przyjmujesz do wiadomości, iż przysługuje Ci prawo do wglądu do treści danych oraz ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.