Bird & Bird to kancelaria prawna, która wspiera Związek Maklerów i Doradców w działaniach legislacyjnych i procesie ustawodawczym.

Kancelaria Bird&Bird

Bird & Bird jest międzynarodową kancelarią prawną posiadającą 28 biur w 19 krajach na świecie. Polskie biuro Bird & Bird reprezentuje ponad 45 prawników o szerokim zakresie specjalizacji, obejmującym m.in.: fuzje i przejęcia, venture capital, rynki kapitałowe, prawo handlowe, prawo bankowe, prawo nowych technologii, prawo konkurencji, własność intelektualną i znaki towarowe, prawo pracy, nieruchomości, postępowania sądowe i arbitrażowe.

Nasi prawnicy tworzą zespół łączący wiedzę, doświadczenie i zrozumienie mechanizmów biznesowych, co pozwala sprawnie i konstruktywnie rozwiązywać problemy klientów oraz wychodzić naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy transakcjach kapitałowych i dłużnych. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu współtworzymy i przeprowadzamy też nowatorskie, pełne wyzwań projekty, z którymi się utożsamiamy.

Pracujemy dla spółek z wielu sektorów gospodarki. Doradzamy w zakresie corporate governance, rynków kapitałowych i compliance, przeprowadzamy audyty dokumentów korporacyjnych, doradzamy w zakresie tworzenia best practice dla zarządów i rad nadzorczych.

Międzynarodowe rankingi rekomendują Bird & Bird w wielu dziedzinach prawa. W 2015 roku sieć Bird & Bird uznana została najlepszą firmą prawniczą dekady w zakresie ochrony własności intelektualnej.

Adres:
Bird & Bird Maciej Gawroński sp. k.
ul. Ks. I. Skorupki 5
00-546 Warszawa
www.twobirds.com
Kontakt:
Tel +48 22 583 79 00
Twitter: @twobirds
www.twobirds.com/pl
zapytanie@twobirds.com