Corinne Baudoin, CEFA

TEACHER

A member of the SFAF board in charge of ESG topics since 2017. She participates in the Commission in charge of extra financial analysis She began her career as an equity fund manager at CCR Actions from 1997 to 2002. Then she participated in the creation of the “value investing” asset management company Metropole gestion […]

VIEW PROFILE

Prof. Dr. Alexander Bassen

Academic Director of the CESGA® Programme

Alexander Bassen is a full professor of capital markets and management at the University of Hamburg, Faculty of Business, Economics and Social Science (Germany). He teaches courses in finance and investment, ESG and capital markets and reporting Alex is a member of the German Council for Sustainable Development Advisory Body of the German Federal Government, […]

VIEW PROFILE

Kamil Zieliński, MPW

Analiza portfelowa

Makler Papierów Wartościowych, który ukończył kurs Związku Maklerów i Doradców. Pasjonat rynków kapitałowych. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Analityka Gospodarcza. Obecnie pracuje jako analityk akcji w Ipopema Securities, gdzie zajmuje się wyceną spółek giełdowych.

VIEW PROFILE

Koordynator ZMID

Koordynator Egzaminu CIIA

Koordynuje sesje egzaminacyjne modułów CIIA organizowane przez ZMID, a także koordynuje pracę Krajowej Komisji Egzaminacyjnej CIIA. Koordynuje wszystkie sesje Egzaminów CIIA od 2015 roku. W przypadku pytań związanych z egzaminami CIIA proszę o kontakt mailowy na adres: biuro@zmid.org.pl

VIEW PROFILE

Franciszek Kęsy

Analiza wskaźnikowa i rachunkowość

Makler Papierów Wartościowych, który swoją Licencję zdobył po kursie w Związku Maklerów i Doradców. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu na specjalności Inwestycje Kapitałowe. Na rynku finansowym specjalizuje się w obligacjach skarbowych oraz korporacyjnych. Obecnie pracuje w Domu Maklerskim Michael/Ström, gdzie odpowiada za bezpośredni kontakt z inwestorami indywidualnymi oraz korporacyjnymi.

VIEW PROFILE

Jakub Sobczak

Finanse Przedsiębiorstw i Wycena Instrumentów Udziałowych

Inwestor indywidualny, który licencję Maklera Papierów Wartościowych zdobył po kursie w Związku Maklerów i Doradców. Aktualnie pracuje w InnerValue, gdzie odpowiedzialny jest za relacje inwestorskie. Absolwent Finansów i Rachunkowości ze specjalizacją finansów przedsiębiorstwa. Wcześniej pracował w centrum badań technicznych, gdzie zajmował się kontrolą jakości obsługi przedsiębiorstw.

VIEW PROFILE

Paweł Cymcyk (CAI)

Ekonomia i Symulacje Inwestycyjne

Makler Papierów Wartościowych, Doradca Inwestycyjny oraz CFA od 2006 roku związany z rynkiem finansowym. Stały komentator sytuacji giełdowej i gospodarczej w mediach oraz trener, który przeszkolił już ponad 12 tysiąca osób. Obecnie Prezes ZMID. Z wykształcenia informatyk i matematyk. Autor Bloga DNA Rynków uznanego za najlepszy Blog Ekonomiczny 2014 roku!

VIEW PROFILE

Filip Ozimek

Prawo

Specjalista od prawa rynku kapitałowego. Doświadczenie zdobywał w Ministerstwie Finansów w Wydziale Rynku Kapitałowego zajmując się funduszami inwestycyjnymi. Jako przedstawiciel Polski, brał udział w pracach grup roboczych UE w zakresie rynku kapitałowego. Był analitykiem ds. kontroli i nadzoru nad funduszami inwestycyjnymi, a obecnie jest specjalistą ds. nadzoru inwestycyjnego w jednym z banków notowanych na GPW. 

VIEW PROFILE