Koordynator ZMID

Koordynator Egzaminu CIIA

Koordynuje sesje egzaminacyjne modułów CIIA organizowane przez ZMID, a także koordynuje pracę Krajowej Komisji Egzaminacyjnej CIIA. Koordynuje wszystkie sesje Egzaminów CIIA od 2015 roku. W przypadku pytań związanych z egzaminami CIIA proszę o kontakt mailowy na adres: biuro@zmid.org.pl

VIEW PROFILE

Franciszek Kęsy

Strategie Inwestycyjne

Makler Papierów Wartościowych, który swoją Licencję zdobył po kursie w Związku Maklerów i Doradców. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu na specjalności Inwestycje Kapitałowe. Na rynku finansowym specjalizuje się w obligacjach skarbowych oraz korporacyjnych. Obecnie pracuje w Domu Maklerskim Michael/Ström, gdzie odpowiada za bezpośredni kontakt z inwestorami indywidualnymi oraz korporacyjnymi.

VIEW PROFILE

Jakub Sobczak

Finanse Przedsiębiorstw i Wycena Instrumentów Udziałowych

Inwestor indywidualny, który licencję Maklera Papierów Wartościowych zdobył po kursie w Związku Maklerów i Doradców. Aktualnie pracuje w InnerValue, gdzie odpowiedzialny jest za relacje inwestorskie. Absolwent Finansów i Rachunkowości ze specjalizacją finansów przedsiębiorstwa. Wcześniej pracował w centrum badań technicznych, gdzie zajmował się kontrolą jakości obsługi przedsiębiorstw.

VIEW PROFILE

Paweł Cymcyk (CAI)

Ekonomia i Symulacje Inwestycyjne

Makler Papierów Wartościowych, Doradca Inwestycyjny oraz CFA od 2006 roku związany z rynkiem finansowym. Stały komentator sytuacji giełdowej i gospodarczej w mediach oraz trener, który przeszkolił już ponad 12 tysiąca osób. Obecnie Prezes ZMID. Z wykształcenia informatyk i matematyk. Autor Bloga DNA Rynków uznanego za najlepszy Blog Ekonomiczny 2014 roku!

VIEW PROFILE

Krzysztof Kita

Strategie Inwestycyjne

Uczestnik Kursu Maklerskiego w ZMID, po którym zdobył swoją licencję. Obecnie rozwija się jako specjalista IR współpracując ze specjalistyczną firmą doradczą realizując projekty związane z raportowaniem okresowym, raportowaniem niefinansowym oraz przekrojowym perception study dla spółek notowanych na GPW. Od wielu lat aktywny inwestor giełdowy.

VIEW PROFILE

Filip Ozimek

Prawo

Specjalista od prawa rynku kapitałowego. Doświadczenie zdobywał w Ministerstwie Finansów w Wydziale Rynku Kapitałowego zajmując się funduszami inwestycyjnymi. Jako przedstawiciel Polski, brał udział w pracach grup roboczych UE w zakresie rynku kapitałowego. Był analitykiem ds. kontroli i nadzoru nad funduszami inwestycyjnymi, a obecnie jest specjalistą ds. nadzoru inwestycyjnego w jednym z banków notowanych na GPW. 

VIEW PROFILE

Magdalena Świątek

Rachunkowość

Posiada uprawienia biegłego rewidenta i jest w trakcie uzyskiwania uprawnień ACCA. Szerokie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zdobywała od 2008 roku w KPMG w dziale audytu ogólnego, oraz w dziale doradztwa rachunkowego. Następnie objęła stanowisko Dyrektor w FL Accounting. Od 2017 jest Dyrektorem Finansowym w ALSO Polska. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

VIEW PROFILE

Seweryn Masalski

Analiza portfelowa oraz zarządzanie portfelem

Związany z rynkiem kapitałowym od blisko 10 lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 276. Od 2014 r. zarządza funduszami akcyjnym i pieniężnym w MM Prime TFI. Wcześniej zarządzał funduszami w Superfund TFI oraz pełnił funkcję analityka w OFE Polsat.

VIEW PROFILE