KURS MAKLERA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH

Kurs Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Związek Maklerów i Doradców to:

1. Najszerszy zakres programowy na rynku
2. Zajęcia prowadzone przez wybitnych ekspertów, m.in. pracowników GPW, praktyków rynkowych oraz wykładowców akademickich

3. Wygodna sala konferencyjna w centrum Warszawy (siedziba ZMID przy ulicy Siennej 93 lub budynek Giełdy Papierów Wartościowych)

Kurs umożliwia zdobycie teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej wiedzy niezbędnej do zdania z sukcesem egzaminu na maklera papierów wartościowych. Zajęcia prowadzimy w formie warsztatowej gdzie uczestnicy mogą nauczyć się rozwiązywania zadań podczas zajęć, a przy organizacji korzystamy z naszego największego na rynku, ponad 17-letniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń.

cropped-Logo_ZMID_kolor_okładka.png

 

Najbliższa edycja Kursu Maklerskiego rozpocznie się
13 maja i potrwa do 25 czerwca 2017 r.
(4 weekendy – 64 godz.)

Harmonogram kursu majowego sprawdź tutaj.

Kurs szczególnie polecamy wszystkim:

1. Przygotowującym się do egzaminu na licencję Maklera Papierów Wartościowych w KNF
2. Zamierzającym związać swoją karierę z rynkiem kapitałowym
3. Przygotowującym się do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego
4. Pragnącym poszerzyć swoją wiedzę na temat aktualnych trendów na rynku kapitałowym

Każdy uczestnik naszego kursu otrzyma dodatkowo:

1. Materiały – skrypty przygotowywane przez wykładowców
2. Kodeksy i ustawy  Kodeks Cywilny, Kodeks Spółek Handlowych,Prawo Rynku Kapitałowego – oraz wszystkie aktualne ustawy obowiązujące na egzaminie, które uczestnicy otrzymają w formie elektronicznej
3. Książkę – Inwestycje, T. Jajuga, K. Jajuga, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2015
4. Kalkulator – dozwolony do użycia na egzaminie 

Premiujemy osoby planujące i podejmujące decyzje z wyprzedzeniem. Wcześniejszy zapis i opłacenie uczestnictwa oznacza więc istotnie niższą cenę. Maklerski timing ma znaczenie więc warto zapisać się wcześniej

Możliwe jest także wykupienie poszczególnych bloków tematycznych kursu!

Harmonogram kursu majowego sprawdź tutaj

Zapisz się już dzisiaj!

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Jeżeli masz pytanie dotyczące kursu zadzwoń pod numer +48 601 357 865 lub napisz na adres: szkolenia@zmid.org.pl

Poznaj trenerów szkolących na kursie Maklera Papierów Wartościowych

Paweł Cymcyk kurs maklerski ZMID
Matematyka Finansowa i instrumenty dłużne – Paweł Cymcyk

Doświadczony makler papierów wartościowych i analityk od ponad 8 lat bezpośrednio związany z rynkami finansowymi, w tym od 6 lat stały komentator sytuacji giełdowej i gospodarczej dla mediów ogólnopolskich i zagranicznych. Prelegent wielu konferencji poświęconych inwestowaniu, a także trener prowadzący z zarządzania portfelem inwestycyjnym, rynków kapitałowych, papierów wartościowych, makroekonomii, matematyki finansowej oraz aspektów psychologicznych inwestycji. W 2007 roku uzyskał licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego, a w 2013 roku międzynarodowy tytuł Chartered Financial Analyst przyznawany przez CFA Institute. Od 2014 roku Prezes Związku Maklerów i Doradców. Z wykształcenia informatyk i matematyk, a z pasji przewodnik po rynkach finansowych, który na szkoleniach dla maklerów, analityków oraz doradców finansowych zgromadził już ponad 8,5 tysiąca osób. Od 4 lat prowadzący autorski program DNA Rynków, w którym co tydzień na żywo omawia wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne ciekawostki. Autor Bloga DNA Rynków (www.DNARynkow.com).


Radosław Sosna kurs maklerski ZMID
Strategie inwestycyjne – Radosław Sosna

Licencjonowany makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (licencja nr 2367). Uczestnik międzynarodowego programu Chartered Financial Analyst prowadzonego przez CFA Institute (zdane wszystkie 3 etapy certyfikacji). Ukończył Metody Ilościowe w Ekonomii oraz Finanse i Rachunkowość na warszawskiej SGH. Od 2010 roku związany z jednym z największych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce – ING TFI, gdzie odpowiedzialny jest za rozwój oferty funduszy inwestycyjnych. Wcześniejsze doświadczenia zdobywał w Union Investment TFI oraz Kredyt Banku. Doradca Fundacji Rozwoju Zawodowego Quantitative Finance. Pasjonat funduszy i strategii inwestycyjnych. W ZMiD odpowiedzialny za rozwój działalności think tankowej.


Monika Franczak
Analiza finansowa przedsiębiorstw i wycena akcji – Monika Franczak

Licencjonowany makler papierów wartościowych nr 2877. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość oraz metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne. Dodatkowo ukończyła matematykę finansową na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach. Obecnie pracuje na stanowisku analityka w domu maklerskim. Specjalizuje się w emisjach obligacji korporacyjnych. Od 2016 r. zasiada w organach Związku Maklerów i Doradców jako Sędzia Dyscyplinarny.


Bogdan Kornacki
Techniki notowań giełdowych i obrót pozagiełdowy – Bogdan Kornacki

Wykształcenie wyższe ekonomiczne, makler papierów wartościowych (licencja nr 180). Od 1992 roku pracował w biurach maklerskich na stanowiskach związanych z inwestycjami własnymi, pełnił funkcję animatora oraz nadzorował działalność animatorów. Od 2007 r. pracuje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w Dziale Instrumentów Pochodnych, a następnie w Dziale Rozwoju Rynku w zespole odpowiedzialnym m.in. za produkty strukturyzowane, ETFy i instrumenty pochodne. Członek komisji rewizyjnej ZMiD (wcześniej również członek zarządu ZMiD). Posiada wieloletnie doświadczenie, jako wykładowca i szkoleniowiec w zakresie instrumentów pochodnych, produktów strukturyzowanych i zasad obrotu na GPW kierowanych do inwestorów indywidualnych oraz pracowników domów maklerskich.


Piotr Cymcyk
Analiza instrumentów pochodnych i rachunkowość – Piotr Cymcyk

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego z ponad 4-letnim doświadczeniem w Związku Maklerów i Doradców, gdzie działa od momentu zdobycia licencji w 2012 roku, aktywnie wspierając w realizowanych projektach oraz promując markę ZMiD dzięki licznym komentarzom o bieżącej sytuacji rynkowej dla mediów. Autor jedynej w Polsce ankiety nastrojów profesjonalistów rynku kapitałowego – ZMIDEX, która każdego tygodnia pomaga inwestorom w podejmowaniu decyzji. Poprzednio zatrudniony w KPMG, gdzie w dziale doradztwa gospodarczego zajmował się restrukturyzacjami oraz optymalizacją kosztów i struktury przedsiębiorstw. Posiada również doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć zdobyte w PwC Polska. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


Rafał Tofiło
Etyka w zawodzie maklera – Rafał Tofiło

Absolwent kierunku Quantiative Finance na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendysta na Aarhus University na kierunku Economics and Management. Licencję doradcy inwestycyjnego nr 400 uzyskał w 2012 r. Od 2010 posiada licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (nr 2427). Z rynkiem finansowym związany od 2010 r. Początkowo pełnił funkcję Analityka ds. Ryzyka w NWAI Dom Maklerski S.A, później Inspektora Nadzoru. W latach 2012-2013 pracował w PKO Bank Polski S.A. na stanowisku młodszego specjalisty w Departamencie Ryzyka Rynkowego.

Sprawdź opinie poprzednich uczestników naszego kursu!

Udział w kursie pozwolił mi na rozpoczęcie kompleksowych przygotowań do egzaminu na Maklera Papierów wartościowych. Selektywny dobór poruszanych na zajęciach treści oraz wysokie kompetencje prowadzących pozwoliły na merytoryczne przekazanie uczestnikom szerokiego zakresu materiału obowiązującego na egzaminie. Kurs przygotowujący do egzaminu Maklera Papierów Wartościowych polecam zarówno osobom podchodzącym do tego egzaminu po raz kolejny, w celu pełniejszego zrozumienia i powtórzenia zagadnień teoretycznych, a także tym, które na 60 dni przed egzaminem postanowiły dopiero rozpocząć swoje przygotowania.

Krzysztof Szulca - Makler Papierów Wartościowych, uczestnik kursu MPW edycji 01-02.2016

5.0
2016-07-29T11:25:46+00:00

Krzysztof Szulca - Makler Papierów Wartościowych, uczestnik kursu MPW edycji 01-02.2016

Udział w kursie pozwolił mi na rozpoczęcie kompleksowych przygotowań do egzaminu na Maklera Papierów wartościowych. Selektywny dobór poruszanych na zajęciach treści oraz wysokie kompetencje prowadzących pozwoliły na merytoryczne przekazanie uczestnikom szerokiego zakresu materiału obowiązującego na egzaminie. Kurs przygotowujący do egzaminu Maklera Papierów Wartościowych polecam zarówno osobom podchodzącym do tego egzaminu po raz kolejny, w celu pełniejszego zrozumienia i powtórzenia zagadnień teoretycznych, a także tym, które na 60 dni przed egzaminem postanowiły dopiero rozpocząć swoje przygotowania.

Z całą odpowiedzialnością polecam kurs dla kandydatów na maklera papierów wartościowych. Doświadczeni i profesjonalni trenerzy doskonale tłumaczą zawiłości rynków finansowych i zwracają uwagę na najważniejsze zagadnienia, zarażając przy okazji uczestników swoją pasją. Bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe, świetna atmosfera, trenerzy zawsze dostępni i pomocni nawet poza godzinami kursu. To był dla mnie bardzo efektywny czas i solidny warsztat przed egzaminem.


Marcin Giez - uczestnik kursu MPW edycji zima 2016

5.0
2016-07-29T11:31:43+00:00

Marcin Giez - uczestnik kursu MPW edycji zima 2016

Z całą odpowiedzialnością polecam kurs dla kandydatów na maklera papierów wartościowych. Doświadczeni i profesjonalni trenerzy doskonale tłumaczą zawiłości rynków finansowych i zwracają uwagę na najważniejsze zagadnienia, zarażając przy okazji uczestników swoją pasją. Bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe, świetna atmosfera, trenerzy zawsze dostępni i pomocni nawet poza godzinami kursu. To był dla mnie bardzo efektywny czas i solidny warsztat przed egzaminem.
Kurs ZMID na Maklera Papierów Wartościowych polecam wszystkim! Odpowiednio dobrany zakres materiału i profesjonalni wykładowcy pomagają w efektywnej nauce, a przekazywana wiedza zostaje w głowie na dłużej niż jedynie do czasu egzaminu. Dodatkowo na plus bardzo dobra atmosfera na samych zajęciach i wygodna sala w centrum Warszawy.

Cezary Kłosiński - uczestnik edycji jesień 2015

5.0
2016-08-03T15:39:20+00:00

Cezary Kłosiński - uczestnik edycji jesień 2015

Kurs ZMID na Maklera Papierów Wartościowych polecam wszystkim! Odpowiednio dobrany zakres materiału i profesjonalni wykładowcy pomagają w efektywnej nauce, a przekazywana wiedza zostaje w głowie na dłużej niż jedynie do czasu egzaminu. Dodatkowo na plus bardzo dobra atmosfera na samych zajęciach i wygodna sala w centrum Warszawy.
Bardzo sprawnie i ciekawie przekazana wiedza. Wykładowcy stawiają przede wszystkim na efektywne przygotowanie do egzaminu, ale dzięki praktycznym przykładom udaje się ją wykorzystać w codziennej pracy! 🙂

Mariusz Szczepański - uczestnik edycji jesień 2016

5.0
2017-01-09T15:08:46+00:00

Mariusz Szczepański - uczestnik edycji jesień 2016

Bardzo sprawnie i ciekawie przekazana wiedza. Wykładowcy stawiają przede wszystkim na efektywne przygotowanie do egzaminu, ale dzięki praktycznym przykładom udaje się ją wykorzystać w codziennej pracy! 🙂
5.0
4