KURS DORADCY INWESTYCYJNEGO

Kurs Doradcy Inwestycyjnego organizowany przez Związek Maklerów i Doradców to:

  • Najszerszy zakres programowy na rynku
  • Zajęcia prowadzone przez wybitnych ekspertów, m.in. pracowników GPW, praktyków rynkowych oraz wykładowców akademickich
  • wygodna sala konferencyjna w centrum Warszawy (siedziba ZMID przy ulicy Siennej 93 lub budynek Giełdy Papierów Wartościowych)

Kurs umożliwia zdobycie praktycznej wiedzy niezbędnej do wykonywania zawody doradcy inwestycyjnego i zdania z sukcesem państwowego egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Zajęcia prowadzimy w formie warsztatowej gdzie uczestnicy mogą nauczyć się rozwiązywania zadań podczas zajęć, a przy organizacji korzystamy z naszego najdłuższego na rynku, ponad 17-letniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń.

cropped-Logo_ZMID_kolor_okładka.png

Obecny Kurs ruszył 28 stycznia 2017!
Jeszcze możesz dopisać się do II i III etapu trwającego Kursu!

Dokładny harmonogram (może ulec niewielkim zmianom) zobacz tutaj.

Kurs szczególnie polecamy wszystkim:

  • przygotowującym się do egzaminu na licencję Doradcy Inwestycyjnego w KNF
  • zamierzającym związać swoją karierę z rynkiem kapitałowym
  • pragnącym poszerzyć swoją wiedzę na temat aktualnych trendów na rynku kapitałowym

Każdy uczestnik naszego kursu otrzyma dodatkowo :

  • Materiały – skrypty przygotowywane przez wykładowców
  • Kodeksy i ustawy  Kodeks Cywilny, Kodeks Spółek Handlowych,Prawo Rynku Kapitałowego – oraz wszystkie aktualne ustawy obowiązujące na egzaminie, które uczestnicy otrzymają w formie elektronicznej

Premiujemy osoby planujące i podejmujące decyzje z wyprzedzeniem. Wcześniejszy zapis i opłacenie uczestnictwa oznacza więc istotnie niższą cenę. Doradzamy wcześniejszy zapis! 🙂

Dla studentów z ważną legitymacją mamy 10% rabatu!

Możliwe jest także wykupienie poszczególnych bloków tematycznych kursu!

KLIKNIJ aby zapisać się na kurs już teraz!

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Jeżeli masz pytanie dotyczące kursu zadzwoń pod numer +48 601 357 865 lub napisz na adres: szkolenia@zmid.org.pl

Poznaj trenerów szkolących na kursie Doradcy Inwestycyjnego

Dominika Orzeł
Statystyka Dominika Orzeł

Dominika Orzeł jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finanse i Rachunkowość. W latach 2010 –2011 związana zawodowo z Accenture Sp. z o. o., a następnie w roku 2014 z domem maklerskim Q Securities S.A. na stanowisku Maklera Papierów Wartościowych oraz Dyrektora Departamentu Emisji. Obecnie zatrudniona na stanowisku Młodszy Zarządzający Funduszami w OPTI TFI S.A.. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 485 oraz maklera papierów wartościowych nr 2833. Od 2014 roku zasiada w organach Związku Maklerów i Doradców kolejno jako Sędzia Dyscyplinarny a następnie członek Komisji Rewizyjnej.


Grzegorz Łętocha
Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, wycena wartości firm  Grzegorz Łętocha

Doktor nauk ekonomicznych. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (kierunek Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne). Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 154. Z rynkiem kapitałowym związany od sierpnia 2000 r. W latach 2000-2003 zarządzał funduszami inwestycyjnymi TFI PZU S.A.Od czerwca 2004 r. do sierpnia 2007 r. kierował Departamentem Rozwoju Produktów w TFI PZU S.A. Od września 2007 r. związany z BPH TFI S.A., gdzie początkowo kierował Departamentem Zarządzania Projektami, a od października 2009 r.zajmuje stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami. W ramach działalności w ZMID w latach 2002-2004 był członkiem Zarządu, a od 2004 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Związku Maklerów i Doradców. Był członkiem komisji egzaminacyjnej dla maklerów papierów wartościowych.


Rafał Tofiło
Makroekonomia i mikroekonomia Rafał Tofiło

Absolwent kierunku Quantiative Finance na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz stypendysta na Aarhus University na kierunku Economics and Management. Licencję doradcy inwestycyjnego nr 400 uzyskał w 2012 r. Od 2010 posiada licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (nr 2427). Z rynkiem finansowym związany od 2010 r. Początkowo pełnił funkcję Analityka ds. Ryzyka w NWAI Dom Maklerski S.A, później Inspektora Nadzoru. W latach 2012-2013 pracował w PKO Bank Polski S.A. na stanowisku młodszego specjalisty w Departamencie Ryzyka Rynkowego.


Emil Łobodziński
Analiza portfelowa oraz Zarządzanie portfelem Emil Łobodziński

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego numer 247 oraz tytuł Chartered Financial Analyst. Karierę zawodową rozpoczął w 2006 roku w Investors TFI a od 2008 roku związany również z DI Investors (obecnie Vestor DM). Od początku kariery skoncentrowany na rynkach akcji- zarówno polskim jak i zagranicznymi. Od 2015 roku w Saturn TFI na stanowisku Doradcy Inwestycyjnego.


Wojciech Juroszek
Instrumenty pochodne  Wojciech Juroszek

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Finanse i Bankowość oraz Stosunki Międzynarodowe. Posiada licencję maklera papierów wartościowych nr 2306 oraz doradcy inwestycyjnego nr 325. Od 2010 r. pracuje jako zarządzający funduszami w AgioFunds TFI S.A.


Maciej Pietraszkiewicz
Analiza instrumentów dłużnych i Matematyka finansowa Maciej Pietraszkiewicz

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, pasjonat rynków finansowych oraz ekonomii behawioralnej od ponad 10 lat inwestujący na własnych rachunek. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego numer 378 oraz licencję maklera papierów wartościowych numer 2310. Maciej zaliczył również 3 etapy egzaminu na licencję Chartered Financial Analyst. Karierę zawodową rozpoczął w 2012 roku w Arkadia TFI a następnie pracował jako doradca inwestycyjny w WDM Capital. Od kwietnia 2014 roku zatrudniony na stanowisku Managera Inwestycyjnego w Biurze Doradztwa Inwestycyjnego w Citibank Handlowy.

Seweryn Masalski
Analiza portfelowa oraz Zarządzanie portfelem  Seweryn Masalski

Związany z rynkiem kapitałowym od blisko 10 lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 276. Od 2014 r. zarządza funduszami akcyjnym i pieniężnym w MM Prime TFI. Wcześniej zarządzał funduszami w Superfund TFI. W latach 2009 – 2011 pełnił funkcję analityka i zarządzającego w OFE Polsat.

Sprawdź opinie poprzednich uczestników naszego kursu!

Polecam Kurs Doradcy Inwestycyjnego w Związku Maklerów i Doradców. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Przydatne materiały do nauki oraz jasny i prosty sposób przekazania wiedzyPraktyczne przykłady z przeprowadzonych egzaminów, rozwiązywane wspólnie z Doradcami Inwestycyjnymi.


Polecam ZMID

Paweł Nowicki – uczestnik Kursu Doradcy Inwestycyjnego edycji 04.2016

5.0
2016-08-12T06:58:02+00:00

Paweł Nowicki – uczestnik Kursu Doradcy Inwestycyjnego edycji 04.2016

Polecam ZMID
Polecam Kurs Doradcy Inwestycyjnego w Związku Maklerów i Doradców. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Przydatne materiały do nauki oraz jasny i prosty sposób przekazania wiedzy. Praktyczne przykłady z przeprowadzonych egzaminów, rozwiązywane wspólnie z Doradcami Inwestycyjnymi.
Dobrze zorganizowany kurs, przygotowany pod kątem egzaminów na DI. Poza wiedzą otrzymujesz duże wsparcie od wykładowców i praktyków rynków. Zakres materiału logicznie porządkujący wymagania KNF.

Polecam ZMID

Michał Kręcisz - uczestnik kursu DI w kwietniu 2016

5.0
2016-09-02T23:28:37+00:00

Michał Kręcisz - uczestnik kursu DI w kwietniu 2016

Polecam ZMID
Dobrze zorganizowany kurs, przygotowany pod kątem egzaminów na DI. Poza wiedzą otrzymujesz duże wsparcie od wykładowców i praktyków rynków. Zakres materiału logicznie porządkujący wymagania KNF.
Zajęcia były na wysokim poziomie merytorycznym, prowadząca byla fantastyczna, a herbata bardzo pyszna 🙂

Polecam ZMID

Uczestnik Kursu DI w styczniu 2017

5.0
2017-01-30T14:32:28+00:00

Uczestnik Kursu DI w styczniu 2017

Polecam ZMID
Zajęcia były na wysokim poziomie merytorycznym, prowadząca byla fantastyczna, a herbata bardzo pyszna 🙂
5.0
3