PRAKTYCZNE SZKOLENIA INWESTYCYJNE, ANALITYCZNE ORAZ MAKLERSKIE I DORADCZE REALIZOWANE PRZEZ ZMID

 

Zdobądź z nami licencję Maklera Papierów Wartościowych, Doradcy Inwestycyjnego lub praktyczne umiejętności analityczne i dołącz do ponad 10 tysięcy zadowolonych kursantów, którzy zdecydowali się podnieść swoje kwalifikacje w zakresie rynków kapitałowych, inwestycjach, finansach czy narzędziach takich jak Excel!

Pamiętaj, że ZMID to przede wszystkim doświadczony zespół rynkowych praktyków, którzy konsekwentnie od ponad 20 lat przeprowadzili już szkolenia dla ponad 10 000 osób. Jesteśmy pewni wiedzy i umiejętności jakie nabywają wszyscy nasi kursanci więc dodatkowo każda osoba, która podniosła dzięki nam swoje kwalifikacje i wyrazi taką chęć jest w pierwszej kolejności polecana przez nas na różne stanowiska, na które prowadzi rekrutację nasz zespół (sprawdź: aktualnie prowadzone projekty rekrutacyjne).

Szkolenia i kursy przygotowujące do zdobycia licencji maklerskiej lub doradczej:

Kurs Maklera Papierów Wartościowych

ZMID przygotowuje do egzaminu maklerskiego już ponad 20 lat. Dzięki naszej pomocy z sukcesem do egzaminu umożliwającego zdobycie maklerskiej licencji podeszło już ponad 550 osób. Każdemu oferujemy profesjonalną pomoc doświadczonych praktyków rynku, możliwość odrabiania zajęć, wsparcie nawet po kursie oraz gwarancję zdania egzaminu w KNF! Najbliższe szkolenie maklerskie rozpoczynamy już 26 stycznia 2019 roku. Więcej szczegółów o nim można znaleźć tutaj: Kurs Maklera Papierów Wartościowych w ZMID.

Kurs przygotowujący do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych

Kurs Doradcy Inwestycyjnego

Kurs przygotowujący do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Pomogliśmy już w uzyskaniu niemal 150 licencji Doradcy Inwestycyjnego. To najbardziej kompleksowy i rozbudowany kurs jaki jest dostępny na rynku ze zdawalnością ponad 80%. Jeśli chcesz dołączyć do najbardziej elitarnego grona polskiego rynku kapitałowego to dokładnie zajęcia dla Ciebie. Niewielkie grupy sprzyjające nauce, wsparcie merytoryczne po kursie oraz doświadczeni praktycy rynku czekają na Ciebie już na najbliższym szkoleniu doradczym, które startuje 26 stycznia 2019 roku. Więcej szczegółów znajdziesz na: Kurs Doradcy Inwestycyjnego w ZMID.

Szkolenie: Analiza w MS Excel

Podobno 80% osób korzystających z Excela wykorzystuje jedynie 20% jego możliwości. Podczas tych praktycznych 2-dniowych warsztatów realizowanych w niewielkich grupach wyciągniemy Cię z tego grona. Nauczysz się sztuczek, które znacznie usprawnią twoją pracę oraz umożliwią Ci sprawne zastosowanie Excela na co dzień. Gwarantujemy naukę z wykorzystaniem prawdziwych studiów przypadku, doświadczonych trenerów oraz maksimum praktyki. Najbliższe szkolenie odbędzie się 15-16 września 2018 roku. Więcej informacji znajdziesz na: Szkolenie: Analiza w MS Excel.

Szkolenie kurs Ms Excel podstawy średniozaawansowany do biura i do domu

Szkolenie: Inwestycje, Kapitał, Emerytura z certyfikatem Konsultanta Rynków Kapitałowych

Szkolenie kurs inwestowanie w praktyce podstawy certyfikat konsultanta rynków kapitałowych

Jeśli zastanawiasz się w co najlepiej zainwestować w swoje oszczędności, martwisz się o swoją przyszłą emeryturę lub chcesz podnieść swoje kompetencje aby jeszcze lepiej doradzać swoim klientom to idealne szkolenie dla Ciebie. Cztery dni praktycznych warsztatów opartych o specjalne gry inwestycyjne pozwolą Ci poznać bliżej rynek finansowy i możliwości inwestowania na nim swoich oszczędności. Najbliższe szkolenie odbędzie się już 1 grudnia 2018 roku. Więcej informacji znajdziesz na: Szkolenie: Inwestycje, Kapitał, Emerytura.

Szkolenie: Strategie inwestycyjne i wycena z certyfikatem Eksperta Rynków Kapitałowych

Jeśli masz już za sobą pewne doświadczenia związane z rynkiem finansowym i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę o bardziej zaawansowane metody zarządzania kapitałem, czy budowy portfela inwestycyjnego to idealne szkolenie dla Ciebie. Zdobędziesz na nim praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznej i bardziej zaawansowanej analizy rynków finansowych takie jak: wycena spółek, budowa strategii inwestycyjnych czy ocena projektów. Najbliższe szkolenie odbędzie się już 29 września 2018 roku. Więcej informacji znajdziesz na: Szkolenie: Strategie inwestycyjne i wycena.

Szkolenie kurs budowa strategii inwestycyjnych i wycena akcji certyfikat eksperta rynków kapitałowych

Kurs na Doradcę Inwestycyjnego dla osób z tytułem CFA®

Szkolenie kurs przygotowujące do sprawdziany umiejętności na Doradcę Inwestycyjnego dla osób posiadających tytuł CFA

Jeśli udało Ci się uzyskać tytuł CFA® możesz podejść do specjalnego sprawdzianu umiejętności, który pozwoli Ci uzyskać również licencję Doradcy Inwestycyjnego. Jako jedyni prowadzimy specjalne przygotowanie do tego sprawdzianu. W zaledwie 2 dni przerobimy z Tobą wszystkie niezbędne zagadnienia uzyskując zdawalność na poziomie przekraczającym 80%! Najbliższe szkolenie odbędzie się już 25 sierpnia 2018 roku. Więcej informacji znajdziesz na: Kurs na Doradcę Inwestycyjnego dla osób z tytułem CFA®.

Egzamin na międzynarodową licencję CIIA® – Certified International Investment Analyst

Jesteśmy jedyną organizacją w Polsce umożliwiającą przystąpienie do międzynarodowego egzaminu na licencję CIIA®, która jest europejskim odpowiednikiem amerykańskiej licencji CFA®. Dodatkowo każda osoba, która posiada tytuł Doradcy Inwestycyjnego zostaje zwolniona z pierwszego etapu certyfikacji CIIA® i może od razu przystąpić do egzaminu finałowego! Jeśli chcesz dołączyć do najbardziej elitarnego grona 10 tysięcy osób na świecie– koniecznie sprawdź warunki uzyskania tej licencji. Najbliższy egzamin odbędzie się już 8 marca 2019 roku. Więcej informacji znajdziesz na: Egzamin na licencję CIIA.

Egzamin na międzynarodową licencję CIIA europejski odpowiednik licencji CFA najbardziej prestiżowa licencja z rynku kapitałowego na świecie


Dołącz do tysięcy zadowolonych kursantów i dziesiątek przeszkolonych przedsiębiorstw i instytucji.

Referencje opinie BGZ BNP Paribas dla ZMID szkolenia

Szkolenie Analiza w MS Excel polecane przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych


Wszelkie bardziej szczegółowe informacje odnośnie każdego szkolenia oraz formularz zapisów i formularz kontaktowy znajdziesz bezpośrednio na stronie każdego kursu. Możesz również skontaktować się z nami za pomocą formularza poniżej lub pod numerem: +48 601 357 865.

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Wpisz tutaj swoje pytanie
Wysyłając formularz oświadczasz, że wyrażasz zgodę na umieszczenie Twoich danych w bazie danych Stowarzyszenia Związek Maklerów i Doradców oraz przetwarzanie ich zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Administratorem Twoich danych będzie Stowarzyszenie Związek Maklerów i Doradców z siedzibą przy ul. Siennej 93/2, 00-815 Warszawa. Równocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych. Oświadczasz, że przyjmujesz do wiadomości, iż przysługuje Ci prawo do wglądu do treści danych oraz ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.