Spotkanie dla nowych Członków ZMID – 22 lutego 2018!

Od ostatniego spotkania dla Nowych Członków w czerwcu 2017 trochę zdążyło się nas już uzbierać ? To świetna okazja do tego, aby wszyscy mieli okazję poznać bliżej naszą działalność, tych którzy stoją za całym tym zamieszaniem, a także inne osoby, które zdecydowały się dołączyć do nas w ostatnich miesiącach.

Zapraszamy więc na kolejne spotkanie organizowane dla wszystkich Nowych Członków ZMID!

Dlatego już 22 lutego (czwartek) zapraszamy wszystkich, którzy zdecydowali się wstąpić w nasze szeregi w terminie 01/07/2017 – 20/02/2018 na spotkanie w luźnej atmosferze przy piwie w pubie niedaleko Ronda ONZ w Pubie ArenA przy ulicy Pańskiej 61. Zaczynamy o godzinie 18:00, a kończymy… no właśnie, zobaczymy :). Nie przejmuj się, że “nikogo nie znasz”. To spotkanie dla Nowych Członków – nikt nikogo nie zna :), każdy jednak później wychodzi zadowolony. Zdjęcia z jednego z poprzednich spotkań możesz obejrzeć TUTAJ. Ostatnio spotkaliśmy się w prawie 30-osobowym gronie i teraz też liczymy na Waszą obecność! :). Prosimy również żeby każdy w odpowiedzi na otrzymanego maila potwierdził swoją obecność! To bardzo ułatwi nam przygotowanie się na odpowiednią liczbę osób.

Pub Arena, w którym odbędzie się spotkanie

Jeśli wysyłałeś nam swoją deklarację członkowską w powyższym terminie – na pewno dostaniesz od nas również specjalnego maila z zaproszeniem na to spotkanie. Gdyby jednak jakimś cudem nie dotarł on do Ciebie – koniecznie sprawdź SPAM lub zakładkę Oferty, a jeśli to nie pomoże – skontaktuj się z nami na stronie kontaktowej.

Pamiętaj też żeby opłacić swoją składkę członkowską za 2018 rok! To inwestycja o zdecydowanie najszybszej i największej stopie zwrotu jaką możesz podjąć w ciągu roku ?

A jeśli nie jesteś jeszcze Członkiem ZMID – nic prostszego wypełnij elektronicznie odpowiednią dla siebie deklarację członkowską. Zdążysz jeszcze dołączyć do nas przed najbliższym spotkaniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *