Rekrutuj specjalistów rynku kapitałowego dzięki ZMID

Sukces! Kolejne dwie udane rekrutacje na naszym koncie!

Ostatnie tygodnie były dla nas bardzo pracowite i nie narzekaliśmy na nudę. To ze względu na headhunting, który prowadziliśmy dla cenionych firm – Value Advisors oraz Marshal Lion Finance. Osobiście jesteśmy z nich niezwykle zadowoleni i chcieliśmy się podzielić treścią naszych nowych referencjami ?

Naszą współpracę ze Związkiem Maklerów i Doradców uważamy za niezwykle sprawną i skuteczną, a efektywnie przeprowadzony proces rekrutacji to bez wątpienia zasługa ZMID. Zdecydowanie polecamy korzystanie ze wsparcia ZMID dla wszystkich firm, którym zależy na profesjonalnej obsłudze i jakości oraz kompetentnych kandydatach.
~mówi Członek Zarządu Value Advisors, Karina Olbryś

Jednym z fundamentalnych aspektów działalności Związku Maklerów i Doradców jest przeprowadzanie zewnętrznych procesów rekrutacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższej jakości, kompleksową obsługę. Zawężenie naszej specjalizacji do rekrutacji wysoko wykwalifikowanych pracowników z sektora rynku kapitałowego, pozwala na optymalizację czasu poszukiwań pracownika idealnego.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje kompleksowe podejście ZMID i stopień zaangażowania podczas całego procesu. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z przedstawionych kandydatów, jak i wyniku rekrutacji.
~mówi Prezes Zarządu ML Finance, Bartłomiej Wasilewski

Dzięki obszernej bazie CV, w której znajduje się ponad 2000 profesjonalistów, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Kandydaci są przedstawiani klientowi po dokonaniu szczegółowej selekcji życiorysów znajdujących się w naszych bazach oraz wnikliwemu rozeznaniu potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. W związku z tak restrykcyjną selekcją jesteśmy w stanie zarekomendować najlepszych specjalistów. Potwierdzeniem jakości naszych usług niech będzie fakt, że dajemy gwarancję na każdą zatrudnioną osobę.

Duża odpowiedzialność i wymagane doświadczenie były absolutnie kluczowymi czynnikami stawianymi kandydatom [na Prezesa Zarządu]. Ponadto koniecznymi wymogami była licencja Maklerska lub Doradcy Inwestycyjnego. Wiedząc, że taki zakres cech i umiejętności jest unikalnym połączeniem nawiązaliśmy współpracę ze Związkiem Maklerów i Doradców (ZMID), aby pozyskać najlepszych kandydatów.
~mówi Prezes Zarządu ML Finance, Bartłomiej Wasilewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *