Psychologia inwestowania czyli… Webinar LIVE!

Zapraszamy na najbliższy Webinar LIVE DNA Rynków – Psychologia inwestowania czyli… najczęstsze błędy i pułapki umysłu inwestora oraz szczepionki na te problemy! Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego jak ważne są emocje podczas inwestowania swoich pieniędzy. Często są o wiele ważniejsze niż informacje i umiejętności. Zimna głowa o wiele lepiej działa na wyniki niż emocjonalna gorączka, a od przesadnej paniki gorszy jest tylko… nadmierny optymizm.

Podczas najbliższego webinaru już 28 maja (wtorek) punktualnie o godzinie 20:00 opowiemy o najczęstszych błędach i pułapkach w inwestowaniu jakie zastawia wam wasza własna psychika oraz pokażemy jak z sukcesem można sobie z nimi poradzić! Jeśli nie chcesz ich więcej popełniać – koniecznie bądź z nami podczas tego webinaru!

Jakie tematy poruszymy podczas webinaru?

  • Sposoby analizy rynków – gdzie pochowane są emocje?
  • Anomalie rynku finansowego – omówimy czy naprawdę w niektórych miesiącach, dniach, a może nawet godzinach można zrobić więcej?
  • Samospełniające się przepowiednie – czyli jak giełda może się sama nakręcić na wzrosty lub… spadki.
  • Skłonności poznawcze, czyli inwestorski zmysł – jak wpadamy w typowe pułapki gracza i dlaczego nie respektujemy podstawowych praw inwestora?
  • Skłonności motywacyjne, czyli inwestorskie emocje – dlaczego podejmujemy decyzje nieracjonalnie i jak tego unikać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *