Piłkarski Parkiet #POLUKR

21 czerwca 2016 r. przejdzie do historii polskiej piłki. Członkowie Związku Maklerów i Doradców mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu #Piłkarski Parkietorganizowanym przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Cyfrowy Polsat S.A.  Licznie zgromadzeni członkowie ZMIDu oraz zaproszeni goście wspólnie w Sali Notowań GPW dopingowali reprezentację Polski w meczu z Ukrainą. Mecz z reprezentacją Ukrainy, pomimo tego że był ostatnim starciem fazy rozgrywek grupowych dla reprezentacji Polski, nie był tzw. „meczem o honor”. Stąd też mecz wzbudził duże emocje, a atmosfera podczas spotkania była równie gorąca jak podczas giełdowej sesji ?

Niektórzy maklerzy specjalnie na spotkanie z Ukrainą założyli czerwone szelki nawiązując w ten sposób do ostatnich historycznych sukcesów reprezentacji Polski – srebrnego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 r. Były to właśnie te słynne czasy, w których maklerzy giełdowi podczas każdej sesji giełdowej nosili czerwone szelki. Oprócz czerwonych szelek, członkowie ZMIDu posiadali liczne atrybuty kibica takie jak szaliki, czapeczki, koszulki, kołatki, trąbki oraz nawet… bęben, który zaangażował wszystkich zgromadzonych w Sali Notowań do intensywnego dopingu. 

Piłka na Parkiecie, emocje w zenicie

Z wydarzenia #Piłkarski Parkiet członkowie ZMIDu zapamiętają zapewne zwycięską bramkę Kuby Błaszczykowskiego, wysoką frekwencję, świetną kibicowską atmosferę oraz… chwilowy brak piwa, który zbiegł się z golem strzelonym przez asa naszej reprezentacji ? Niedobór został oczywiście uzupełniony a doping trwał bez przerwy aż do ostatniej minuty doliczonego czasu gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *