Opłać swoją składkę członkowską w ZMID za kolejny rok

Zbliża się termin ważności Twojego członkostwa w ZMID. Już teraz opłać kolejny rok, żeby korzystać ze wszystkich benefitów! Będąc w ZMID, jesteś częścią organizacji o historii równie długiej, co cały polski rynek kapitałowy.

UWAGA! Pełne członkostwo w Stowarzyszeniu ZMID jest niezbędne, aby móc posługiwać się oficjalnie zdobytym tytułem CIIA oraz CAI!

Kliknij i opłać swoją składkę teraz

Co zyskuję będąc w ZMID?

W 2016 roku uruchomiliśmy specjalny dział wsparcia kariery, który współpracuje z większością instytucji rynku finansowego w Polsce.

Dzięki niemu prowadzimy na wyłączność wiele projektów rekrutacyjnych, pomagając w zatrudnieniu najlepszych osób na stanowiska menadżerskie i  eksperckie, ale również specjalistyczne oraz podstawowe.

Niezależnie od tego, czy jesteś wysoko postawionym, wykwalifikowanym i doświadczonym zarządzającym, czy dopiero szukasz pierwszej pracy na stażu w banku, możemy Ci pomóc.

Od momentu uruchomienia tej działalności ponad 300 osób zmieniło dzięki nam pracę na lepszą lub znalazło swoją pierwszą pracę w finansach. Wszystkie aktualnie prowadzone projekty rekrutacyjne można znaleźć na stronie Aktualne Oferty Pracy.

Jako Członek ZMID będziesz informowany o wszystkich procesach rekrutacyjnych, w których pomagamy. Ponadto znając Twój profil, będziemy odzywać się do Ciebie w pierwszej kolejności, jeśli tylko jakaś oferta będzie odpowiadała Twoim kwalifikacjom i zainteresowaniom.

UWAGA! Będąc Członkiem ZMID, możesz również skorzystać z naszej pomocy w poszukiwaniu pracowników do swojej firmy!

Oznacza to, że możesz opublikować w ciągu twojego rocznego aktywnego Członkostwa ZMID jedno darmowe ogłoszenie  na naszej stronie, na stanowisko związane z rynkiem kapitałowym. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły.

Będąc Członkiem ZMID, możesz również uczestniczyć we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach. Regularnie realizujemy merytoryczne spotkania lub webinary. Dotyczą one m.in.:

  • Finansowego rynku pracy;
  • Regulacji i zmian na rynku finansowym;
  • Rozwoju swojej kariery

Jako Członek ZMID możesz w nich uczestniczyć niezależnie od limitu miejsc.

Wiedząc o tym, jak ważne są w tej branży relacji i jak trudno rozwijać je w czasach pracy hybrydowej i migracji do świata online, regularnie realizujemy również spotkania integracyjne dla Członków. Pozwalają one na nawiązywanie perspektywicznych znajomości w nieformalnej atmosferze.

ZMID prowadzi szereg szkoleń i kursów podnoszących kompetencje oraz kwalifikacje pracowników rynku finansowego. Wszystkie aktualne znajdziesz na dedykowanej stronie Szkolenia ZMID.

Będąc Członkiem ZMID, możesz brać udział w naszych szkoleniach na preferencyjnych warunkach. Różnią się one w zależności od kursu, po więcej szczegółów, odsyłamy Cię już do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

W ramach ZMID nawiązujemy liczne partnerstwa z innymi obecnymi na rynku finansowym. Dzięki nim zapewniamy naszym Członkom specjalne zniżki na ich produkty bądź usługi.

Wśród nich znajdują się na przykład księgarnie ekonomiczne oraz portale inwestycyjne.

Obecnie będąc członkiem ZMID, możesz:

– Uzyskać dostęp roczny do wersji premium serwisu inwestycyjnego DNA Rynków obniżony o 100 zł.

– Uzyskać rabat 15% na cały koszyk oraz darmową wysyłkę w ekonomicznej księgarni internetowej TradingShop

Opłać swoją składkę

I am raw html block.
Click edit button to change this html

Masz pytania?

Kursy i szkolenia

+48 601 357 865
szkolenia@zmid.org.pl

Projekty rekrutacyjne - kontakt dla pracodawców

+48 733 644 416 kariera@zmid.org.pl

Informacje ogólne, o członkostwie oraz wydarzeniach

+48 601 357 865
biuro@zmid.org.pl

Kontakt tradycyjną drogą pocztową prosimy kierować do Biura Związku:
ul. Sienna 93 lok.2, 00-815 Warszawa
NIP: 526-13-30-874 REGON: 010939910
Możesz także do nas zadzwonić lub wysłać zapytanie w formularzu obok.