Specjalista w Departamencie Operacyjnym

Rockbridge to polska firma inwestycyjna, która od dwudziestu lat dostarcza polskim i zagranicznym klientom zróżnicowane produkty inwestycyjne i oszczędnościowe. W skład oferty wchodzą fundusze inwestycyjne, plany oszczędnościowe i emerytalne oraz usługa zarządzania aktywami. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych funduszy inwestycyjnych przez firmę zewnętrzną zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • Nadzór nad sporządzaniem sprawozdań finansowych funduszy inwestycyjnych i ich weryfikacja
  • Przygotowywanie raportów i zestawień finansowych na potrzeby instytucji zewnętrznych (KNF, NBP, GUS)
  • Współpraca z Depozytariuszami, biegłymi rewidentami i Agentem Transferowym
  • Wycena instrumentów finansowych
  • Przygotowywanie i aktualizacja lub udział w tworzeniu procedur wewnętrznych
  • Współpraca przy sporządzaniu dokumentacji podatkowej z zakresu cen transferowych

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie wyceny funduszy inwestycyjnych
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z rynkami kapitałowymi i giełdą
  • Znajomość bieżących przepisów prawa dotyczących funduszy inwestycyjnych, zwłaszcza w zakresie rachunkowości i podatków
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, systematyczność oraz samodzielność w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia; dokładność i dociekliwość
  • Preferowani kandydaci z wykształceniem wyższym po kierunkach studiów w obszarze finansów, ekonomii, rachunkowości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny (Multisport, prywatna opieka zdrowotna)
  • Interesujące i inspirujące środowisko pracy, umożliwiające szybki rozwój i nabywanie realnych umiejętności
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (niedaleko stacji metra Świętokrzyska)
  • Po przepracowaniu 12mcy – Pracowniczy Program Emerytalny
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko.