Specjalista ds. finansowych

Pekao Bank Hipoteczny S.A. będący częścią grupy kapitałowej Pekao, skupionej wokół jednej z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej – Banku Pekao S.A. – poszukuje Kandydatów do pracy na następujące stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca w zakresie sporządzania analiz i projekcji związanych z zarządzaniem strukturą finansowania Banku
  • Udział w pracach związanych ze opracowywaniem okresowych planów finansowania działalności Banku, w szczególności biorąc pod uwagę dopasowanie do aktywów Banku w zakresie ryzyka stopy procentowej, walutowego oraz płynności z zachowaniem obowiązujących regulacyjnych i wewnętrznych limitów ustanowionych w Banku
  • Udział w przygotowywaniu warunków emisji listów zastawnych i obligacji od strony ekonomiczno-finansowej
  • Monitorowanie limitów wynikających z Ustawy o listach zastawnych i bankach hipotecznych oraz sporządzanie raportów i analiz związanych ze rejestrem zabezpieczenia listów zastawnych
  • Opracowywanie wewnętrznych procedur w zakresie działalności departamentu

Pracodawca wymaga:

  • Wyższego wykształcenia ekonomicznego
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania aktywami i pasywami lub sporządzania analiz ekonomiczno-finansowych
  • Dobrej znajomości matematyki finansowej
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Umiejętności pracy w zespole, zaangażowania, chęci rozwiązywania problemów
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Bardzo dobrej obsługi programów Word i Excel

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo)
  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę w pracy oraz otwartą komunikację
  • Pracę w centrum biznesowym stolicy, blisko metra
  • Pracę w trybie hybrydowym
Pamiętaj aby w Twoim CV była poniższa zgoda!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.  2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Co się stanie po kliknięciu „APLIKUJ”?

Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę rekrutacji Pekao Bank Hipoteczny, gdzie należy złożyć swoje CV.